Помош околу Counter-Strike (општо)

А

Ајсшутер

Гостин
e moi ratni drugovi koga bev ranet mnogu moi soborci sakaa da mi pomognat a nekoi se k..c..a i jas na krajot ja resiv mojata bolka.Ni help ni cl_right hand ni re instalacija tuku ides vo opcionen pa video pa renderer pa selekt D3D prifati go maliot i se smeni oruzjeto od levo na desno. I sega setam od server na server i segde mi ja kinat glavata kako NA PETEL .
Биди упорен ке успееш.
 

Orkad

The Master
Член од
5 октомври 2007
Мислења
1.010
Поени од реакции
10
Aбе имам забележано еден на сред менвење пачка(на калаш на пр. или на која било пушка) да почне да пука. Дан знајт некој како е то можно???
 

KINDER

Манчестеристратор
Член од
28 јануари 2007
Мислења
2.434
Поени од реакции
45
Aбе имам забележано еден на сред менвење пачка(на калаш на пр. или на која било пушка) да почне да пука. Дан знајт некој како е то можно???
Пачка ?!?!?!?
Што збор ке беше тоа :(
 

Milanez`

Tutta lα miα vitα...
Член од
6 август 2007
Мислења
14.478
Поени од реакции
5.450
Како се менува бојата на буквете (жолта=бела) ?
 
А

Ајсшутер

Гостин
Aбе имам забележано еден на сред менвење пачка(на калаш на пр. или на која било пушка) да почне да пука. Дан знајт некој како е то можно???
Маусот ако ти е канта ако ти заглавува.
 

Orkad

The Master
Член од
5 октомври 2007
Мислења
1.010
Поени од реакции
10
Aбе имам забележано еден на сред менвење пачка(на калаш на пр. или на која било пушка) да почне да пука. Дан знајт некој како е то можно???
Маусот ако ти е канта ако ти заглавува.
E ама се разбравме:pos2:
иначе пачка(за тој погоре) значи исто што и шаржер(ко ке менвиш муниција) :)

И ај ако знајт некој како се изведвит то на сред менвње да почнит да пукат нека кажит плс???
 
Член од
3 мај 2008
Мислења
76
Поени од реакции
2
luge daj pomognete zosto koga kreiram server i im dadam ip na moite drugari za da igrame ne mozat da me najdat???pls help :salut::salut:
 
Член од
25 јануари 2007
Мислења
3.176
Поени од реакции
106
E ама се разбравме:pos2:
иначе пачка(за тој погоре) значи исто што и шаржер(ко ке менвиш муниција) :)

И ај ако знајт некој како се изведвит то на сред менвње да почнит да пукат нека кажит плс???
Ednostavno, dokolko imash previsok ping.. taka ti se prciniva sepak ne puka.. a sega ako trosi kursumi znachi mausot ti e KRSH
 

Qwerty!

Knowledge is power:O
Член од
28 јуни 2008
Мислења
803
Поени од реакции
11
Е ади а може ли да пишува со зелена боја ? има ли шифра ?
 

Milanez`

Tutta lα miα vitα...
Член од
6 август 2007
Мислења
14.478
Поени од реакции
5.450
МенуваЈ ги само бројкете ќе најдеш некој боја :)

пробај за зелена con_color "000 1000 000"

:)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom