Фан Клуб: Реал Мадрид

Статус
Затворена за нови мислења.

Jin

Член од
17 февруари 2008
Мислења
419
Поени од реакции
20
Не знам зашо го изоставувате Дренте за лево крило супер е детето плус то Савиола за напад шо му фали ...јас мислам дека сиве овие Хунтелар,Ленон ... се добри ама ке ни требаат за 2,3 год :) кога нема да биде истиот РВН и компанија..
 

CaMeC

Рамос - 4
Член од
18 јуни 2007
Мислења
2.266
Поени од реакции
10
Еве сум јас ме немаше една недела денеска или утре ке наместам инт. дома сега од нашколо пишувам.Како прво да ги честитам победите со Бате и Расинг одлично почнавме сега Јуве да ги тепаме во ЛШ и тое :) ПоЗз ако клам денеска нет дома ке пишам :smir:
 
Член од
29 февруари 2008
Мислења
729
Поени од реакции
6
sega na 30 septemvri neli igrame so zenit kako so znam i bas togas mi e rodenden i nema da ucime na skolo:vozbud:
 
Член од
26 април 2006
Мислења
13.024
Поени од реакции
1.940
Последна промена од RAUL : денес во 08:28. Причина: ivan :pos2:

Друже Раул, верувам дека ке тепаме со Зенит и ке ти биде среќен роденденот :smir:
 
Член од
29 февруари 2008
Мислења
729
Поени од реакции
6
i jas mislam deka od rodendenot i od fudbalot ke bidam presreken pozdrav do site:vozbud:
 

Urban_Mover

Madridista
Член од
31 октомври 2005
Мислења
2.160
Поени од реакции
125
Лавези или Бензема...еден од овие играчи супер би му дошле на Реал...

А иначе што е работата со Креспо...му истекува ли договорот?...не сум во тек баш
 
Член од
18 мај 2008
Мислења
7.561
Поени од реакции
17.594
Абе Креспо не мора да го откупиме на позајмица да го земеме пола сезона, за секој случај ако има повреди( не дај Боже) или доколку некој почуствува замор би бил солидна замена
 
Член од
23 декември 2007
Мислења
2.247
Поени од реакции
57
Ќе биде навистина штета ако во зима не се донесе некое звучно име од нападот, а посебно младо. Ако посериозна запнат и се заинтересират, или Хунтелар или Ди Мариа без проблем ќе ги донесеме, и така имаме сега пари, бидејќи не пазаревме многу во лето.

аЈ утре нека ни е со среќа со Спортинг, очекувам да ѓи џвакнеме и така. ај поздрав.:smir:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom