Фан Клуб: Реал Мадрид

Статус
Затворена за нови мислења.

bowl

.
Член од
30 јануари 2007
Мислења
8.344
Поени од реакции
1.307
Шустер им дава на сите шанса,ќе му дојде и времето на Солдадо.
 

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
Iskreno ako ne bese kasilijas... neznam kanavaro inaku go sakam kako igrac slabo odigra.
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
260
Поени од реакции
2
abe neznam sto tolku vidovte vo toj negredo ??????????

tolku li vi se svigase negovoto glumenje???

sudijata bese kriv za vtoriot gol a ne canavaro
 
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
Канаваро беше кривец за двата гола.
За што беше Канаваро крив? Слабо изигра ама не беше крив за головите. Како што кажав сите беа криви, не изиграја на очекуваното ниво...и мислам дека нема зошто да се прави више моабет за натпреваров. Едноставно не заслужија да победат и готово!

abe neznam sto tolku vidovte vo toj negredo ??????????

tolku li vi se svigase negovoto glumenje???

sudijata bese kriv za vtoriot gol a ne canavaro
Глумел? Ја гледаше утакмицата ти или ти кажал некој што било? Чист пенал, нема збор тука. Да не е јак нема да биде прв стрелец на Алмерија и најзаслужниот за тоа каде се наоѓа Алмерија сега. А и немаше да ни го зачука да не беше јак.
 
Член од
26 април 2006
Мислења
13.024
Поени од реакции
1.940
За што беше Канаваро крив? Слабо изигра ама не беше крив за головите. Како што кажав сите беа криви, не изиграја на очекуваното ниво...и мислам дека нема зошто да се прави више моабет за натпреваров. Едноставно не заслужија да победат и готово!



Глумел? Ја гледаше утакмицата ти или ти кажал некој што било? Чист пенал, нема збор тука. Да не е јак нема да биде прв стрелец на Алмерија и најзаслужниот за тоа каде се наоѓа Алмерија сега. А и немаше да ни го зачука да не беше јак.
За првиот гол му ја смири топката се слизна и плус тој го чуваше.
За вториот напрај пенал.шо.А моеше поинакуд ареагира Каси го имаше затворено аголот веќе,требаше да го притиска до гол аут.

Е добро де го зачукал од пенал и ја можам.

Ај доста со натпреваров досадно ми е веќе.Идеме даље
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
260
Поени од реакции
2
Глумел? Ја гледаше утакмицата ти или ти кажал некој што било? Чист пенал, нема збор тука. Да не е јак нема да биде прв стрелец на Алмерија и најзаслужниот за тоа каде се наоѓа Алмерија сега. А и немаше да ни го зачука да не беше јак.[/quote]

ti ne si ja gledal utakmicata i dzbe zboris

negredo cela utakmica glumese

a za penalot za malce ke bese cist ti nemas pojma od fudbal negredo edvaj cekase da padne a sudijata da svirne

:smir:
 

CaMeC

Рамос - 4
Член од
18 јуни 2007
Мислења
2.266
Поени од реакции
10
Dostate be za negredo glumel vaka taka so bese bese ideme dalje.
 

bowl

.
Член од
30 јануари 2007
Мислења
8.344
Поени од реакции
1.307
Канаваро место да јаде трева на првиот гол можеше да стане и да се обиде да го спречи ударот.Вториот гол можеше само да си седи така не да се обидува да му ја земе,немаше опасност
 
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
ti ne si ja gledal utakmicata i dzbe zboris

negredo cela utakmica glumese

a za penalot za malce ke bese cist ti nemas pojma od fudbal negredo edvaj cekase da padne a sudijata da svirne

:smir:
Дете, ај олади малку бе...иди си у градинка поиграј. Глумел за пеналот? LOL! "За малку ќе беше чист"! Не зборуваме дали за малку ќе бил чист или нечист, ако е пенал нема за малку за немалку. ЧИСТ пенал! И дај смените тема веќе!

Ова Барса г'злариве пак се извадија...копилиња!
 

Зрното

Еден е Зизу.
Член од
17 септември 2007
Мислења
1.526
Поени од реакции
634
abe ve gledam i vi se cudam ovaj bil kriv onaj bil kriv
ne gledate na Shuster ne mu e interesno pojce pa da mu popusti malce na Barca za pointeresno da ni bidi :D:)
 

klime7

vending
Член од
6 ноември 2007
Мислења
1.241
Поени од реакции
52
abe ve gledam i vi se cudam ovaj bil kriv onaj bil kriv
ne gledate na Shuster ne mu e interesno pojce pa da mu popusti malce na Barca za pointeresno da ni bidi :D:)
Следно коло играме дома со Ваљадољид а то е победа, барса играт нагости со Севиља, таму Барса губит и ето ти пак 9 бода разлика :pos2::pos2::pos2:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom