Барања за видео од натпревари!

gunner_mkd

>МиСтЕр ТиПсТеР
Член од
12 септември 2009
Мислења
1.483
Поени од реакции
83
Никој не ги побара ,ама незнам кај на друго место да ги постирам :tv:


Ристиќ и Ривалдо во напад :fudbaler:

 
Член од
13 август 2009
Мислења
20
Поени од реакции
7
dali nekoj znajt kade po internetov mozit da se gleat norveska-makedonija (ZENI) utre?
 

Duduk

Korg Maniac
Член од
8 јули 2009
Мислења
953
Поени од реакции
99
имам едно прашање, има ли негде на интернет, снимки или голови, утакмици или што било од 2ра или 3та Македонска лига?.. знам има телевизии кои ги снимаат утакмиците па ако има нешто може да ми пратите, тенкс :smir:
 

gunner_mkd

>МиСтЕр ТиПсТеР
Член од
12 септември 2009
Мислења
1.483
Поени од реакции
83
имам едно прашање, има ли негде на интернет, снимки или голови, утакмици или што било од 2ра или 3та Македонска лига?.. знам има телевизии кои ги снимаат утакмиците па ако има нешто може да ми пратите, тенкс :smir:
Телевизии снимале 3та македонска лига ,голови на интернет ,хајлатјс ,преглед на коло .... :pos2: дај не се заебавај
 

Duduk

Korg Maniac
Член од
8 јули 2009
Мислења
953
Поени од реакции
99
Телевизии снимале 3та македонска лига ,голови на интернет ,хајлатјс ,преглед на коло .... :pos2: дај не се заебавај
Пошто не си многу упатен у муабетов еве ќе ти кажам дека снимаат, и дека има, да знаев каде немаше да прашувам, и да знаев дека HE снимаат истотака немаше да прашувам..
 
Член од
18 декември 2009
Мислења
6.125
Поени од реакции
872
Еве ви едно интересно видео...пеналиии:pos2:
 
Член од
4 март 2010
Мислења
76
Поени од реакции
1
Dajte ve molam, Vtoro poluvreme od Gana - Germanija.
 
Член од
6 јануари 2008
Мислења
1.899
Поени од реакции
717
ГОЛОВИТЕ ОД ШКЕНДИЈА МЕТАЛУРГ????????ОСОБЕНО ОД МЕТАЛУРГ МИ ТРЕБААТ АКО НЕКОЈ ЗНАЕ КАДЕ НЕКА ПИШЕ ТУКА ИЛИ ПП :)
 
Член од
26 март 2011
Мислења
592
Поени од реакции
79
ГОЛОВИТЕ ОД ШКЕНДИЈА МЕТАЛУРГ????????ОСОБЕНО ОД МЕТАЛУРГ МИ ТРЕБААТ АКО НЕКОЈ ЗНАЕ КАДЕ НЕКА ПИШЕ ТУКА ИЛИ ПП :)
Jas bev u stadion , prviot gol kaj Metalurg go postinga brojot 13 , a 2 gol bese EVRO GOL :) ne znam koj go postigna ..

a utre ke gi imas i golovite :) ne se sekiraj
 
Член од
6 јануари 2008
Мислења
1.899
Поени од реакции
717
Jas bev u stadion , prviot gol kaj Metalurg go postinga brojot 13 , a 2 gol bese EVRO GOL :) ne znam koj go postigna ..

a utre ke gi imas i golovite :) ne se sekiraj
Aј кога ке можеш прати ми ги и од двата тима,баш ме заинтересира вториот на Металург зборат од волеј од 15-16 метри 8цата (Марко Костенцовски мислам) го постигнал па сакам да го видам.Фала :)
 
Член од
26 март 2011
Мислења
592
Поени од реакции
79
Aј кога ке можеш прати ми ги и од двата тима,баш ме заинтересира вториот на Металург зборат од волеј од 15-16 метри 8цата (Марко Костенцовски мислам) го постигнал па сакам да го видам.Фала :)
EVRO GOL :) mnogu mnogu UBAV :D vtoriot GOL :)

a prviot taka Gol :) :P ,

p.s. i SHKENDIJA ( Mustafi ) postigna EVRO GOL
 

Kajgana Shop

На врв Bottom