Фан Клуб: Баерн Минхен

.

  • .

    Гласови: 7 87,5%
  • .

    Гласови: 1 12,5%

  • Вкупно гласачи
    8
  • Гласањето е завршено на .
Статус
Затворена за нови мислења.
M

Mario Gómez

Гостин
Ајмо Рибс со поголема мотивација да го тргне Робен од престолот на клубот.:tv:
 
Член од
20 ноември 2008
Мислења
2.905
Поени од реакции
400
Абе забележив Роббен против Фиорентина кога ја реши и со Манчестер кога го даде со волеј незнае да се радува .. добро со Фиорентина остете, ама со Манчестер, и тој незнае што правеше:(

Грешам?:kesa:
 

Bavarecot

Доле Влада !!!
Член од
4 март 2008
Мислења
2.813
Поени од реакции
358
И јас пред малку прочитав.Ај нека му е со среќа и да си ја врати старата препознатлива форма.
Распали Рибс !!!
 
Н

'Никола'

Гостин
Јеа Рибс, мајсторе, до 2015. Искрено очекував да го продолжи но само на една година, накај така ми изгледаа работите. Но до 2015 е и повеќе од супер бе.:) Браво. Ајде сеа да чекаме и официјална потврда.

--- надополнето ---

Абе забележив Роббен против Фиорентина кога ја реши и со Манчестер кога го даде со волеј незнае да се радува .. добро со Фиорентина остете, ама со Манчестер, и тој незнае што правеше:(

Грешам?:kesa:
Хахаха :zver:
Абе што ако не знае да се радува, најважното го знае, да шиба голови од секаква позиција.
 

ЧЕНТО

Претседник
Член од
27 јануари 2007
Мислења
8.239
Поени од реакции
4.839
Ајде конечно се завшри оваа трансфер-сага!!!

Уште еднаш,сакам искрено да ги поздравам експертите кои сметаа дека нема шанси Рибери да остане,и дека Баерн не е доволно добра екипа во моментов за него!

Така е,имавте право...Ви честитам!
 
Н

'Никола'

Гостин
^ Се приклучувам на честитките од Ченто.:)
 
Член од
2 март 2007
Мислења
4.097
Поени од реакции
893
Полека луѓе. Билд и не ми е некој извор (а сите други се повикуваат на Билд) мада вака бомбастично го најавија да не ми се верува дека би се бламирале ако немаше барем нешто. Се надева се во право нормално ама додека не е на страна кај нас ништо не викам. Ако испадне дека потпишал закон топ уште еден позади за догодина анд we're set to go.
 
Н

'Никола'

Гостин
Полека луѓе. Билд и не ми е некој извор (а сите други се повикуваат на Билд) мада вака бомбастично го најавија да не ми се верува дека би се бламирале ако немаше барем нешто. Се надева се во право нормално ама додека не е на страна кај нас ништо не викам. Ако испадне дека потпишал закон топ уште еден позади за догодина анд we're set to go.
На официјалната нема напишано пошто уште нема ставено потпис. Тој сега бил во Франција и в сабота одел за Мадрид и ставал потпис таму. Готово е, нема мрдање.
 
Член од
2 март 2007
Мислења
4.097
Поени од реакции
893
Дај Боже голема работа ќе завршиме. 10мил е и малку повеќе одошто би ми било мило (утре и Робен, Швајни и Лам ќе ги бараат сумите накај 8-9мил) ама ајде знаат што прават не се будали за тоа нашиве.

Сепак не отворам шише пиво за прослава додека не видам на страната...

--- надополнето ---

Ми текна нешто крајно глупо па реков да го споделам со вас... нашата офанзива догодина е Кроос, Робен, Рибери, Милер, Олиќ = Кромибериќ (тапа е знам ама офанзивата е :vozbud:)
 
Н

'Никола'

Гостин
Ми текна нешто крајно глупо па реков да го споделам со вас... нашата офанзива догодина е Кроос, Робен, Рибери, Милер, Олиќ = Кромибериќ (тапа е знам ама офанзивата е :vozbud:)
:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2: Не си со сите ти. Кај ми е тргната вечерва на смеење, уште ова ми фалеше. Закон.

п.с ами Гомез?? Ќе ти се налутиме со Даре.:)
 

spaso

Search Pretty Girls from your city for night
Член од
5 септември 2008
Мислења
2.746
Поени од реакции
779
Ajde ne se izbrzuvajte ...poleka malku ne se znae uste se tocno kako e vie pocnavte da go kroite timot i za dogodina :) :) haha.Samo da go osvoime finaleto sea sakam nisto drugo :) )

--- надополнето ---

A BTW. Gomez mora da proraboti veke ednas!!!
 
Член од
2 март 2007
Мислења
4.097
Поени од реакции
893
:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2: Не си со сите ти. Кај ми е тргната вечерва на смеење, уште ова ми фалеше. Закон.

п.с ами Гомез?? Ќе ти се налутиме со Даре.:)
Епа ај Марио Кромибериќ :smir:


Ауу али какви мераци би било во Мадрид ем да славиме тројна ем Рибери да потпише... ама за нас :icon_lol:

--- надополнето ---

ЕДИТ:

Во повеќе германски медиуми пишува нешто што многу ми се допаѓа.

Без разлика на тоа то ќе се случи во Сабота веќе следниот ден на Мариенплац повторно ќе се слави и тоа како никогаш до сега. 100 000 се очекуваат да бидат таму и се очекува Хенес и Рибс таму да соопштат за продолжувањетоа на договорот со Рибс. Специјално заради овој план Рибс од Мардид ќе се врати со екипата во Минхен пред да продолжи за тренинг кампот на француската репрезентација.

Ајде да видиме...
 
M

Mario Gómez

Гостин
Така, супер вести се тоа.:tv:

Уште да освоиме ЛШ, и со трофејот во раце Рибери да рече, останувам, и ќе свршам. :drk:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom