Фан Клуб: Баерн Минхен

.

  • .

    Гласови: 7 87,5%
  • .

    Гласови: 1 12,5%

  • Вкупно гласачи
    8
  • Гласањето е завршено на .
Статус
Затворена за нови мислења.
Н

'Никола'

Гостин
Не знам зашо се буните .... И вие го сркнавте за Рибери и ние за Мота ...

Вашиот барем беше старт за црвен и можеше опасно нешто да произлезе од тоа , а оноа гоВноно Бускетс шо изглуми и шо не го рецкаат од УЕФА 2% и 2меча си доби и Мота ?

Резилење ....

иначе кој суди у финале ? Ваљда нема Овербо или Де Блекере да ги стаат ?
Рибери е многу поважен фактор за Баерн одколку Мота за Интер. Но тоа е, јбг. Јас реков уште прв пат кога му досудија за три натпревари, нашиве да се жалат и кај св. Петар ништо нема да добијат. Секако дека и за Мота е незаслужено, но што е тука е. Ај в година кога ќе играме повторно финале со вас ќе играат и двајцата.:)
А за судија везе немам, се надевам дека ќе најдат некој асолен, иако годинава не знам дали воопшто имаше некој таков. Ех да се врати Фриск, кој авторитет и добар судија беше.:)
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
9.265
Поени од реакции
5.045
Рибери е многу поважен фактор за Баерн одколку Мота за Интер. Но тоа е, јбг. Јас реков уште прв пат кога му досудија за три натпревари, нашиве да се жалат и кај св. Петар ништо нема да добијат. Секако дека и за Мота е незаслужено, но што е тука е. Ај в година кога ќе играме повторно финале со вас ќе играат и двајцата.:)
А за судија везе немам, се надевам дека ќе најдат некој асолен, иако годинава не знам дали воопшто имаше некој таков. Ех да се врати Фриск, кој авторитет и добар судија беше.:)

Брат грешка си ....Си го видел Мота колку трча ??

Против екипа со мотори како Баерн , и тоа КАКО ке ни требаше .....
 
Н

'Никола'

Гостин
Брат грешка си ....Си го видел Мота колку трча ??

Против екипа со мотори како Баерн , и тоа КАКО ке ни требаше .....
Не не, не ја порекнав јачината на Мота. Само викам дека Рибери за Баерн е многу поважен, сепак тој е еден од двете ѕвезди во тимот, колку и да не беше на ниво сезонава, во последно време покажува добри игри и си ја враќа онаа старата препознатлива форма.
Мота искрено не знам колку и како игра, го немам многу гледано, но еднаш прочитав дека Syn имаше напишано дека не е толку голем фактор во Интер, соодветно може да се замени. Е сега и ние имаме супер замена за Рибс, Алтинтоп исто игра ѕверски, се надевам ќе ја повтори играта со Лион.
 
Член од
10 јули 2009
Мислења
1.543
Поени од реакции
197
Брат грешка си ....Си го видел Мота колку трча ??

Против екипа со мотори како Баерн , и тоа КАКО ке ни требаше .....
Jas neznam kolku trca ama ako go ramnis Mota so Ribery razlikata e pregolema vo sesakov aspekt
 
M

Mario Gómez

Гостин
Рибери разочаран оти нема да игра во финалето. Нормално, секој би бил разочаран. Еднаш се игра во финале. :)

Ама рекол.
"Next time i'll be there and on the pitch to help us win it."
:tv:Me like it! :)
 
Член од
2 март 2007
Мислења
4.097
Поени од реакции
893
Me likey likey as well too also :smir:

Ама ако почнеме вакви изјави да вадиме кај ќе ни е крајот... Додека не видиме нешто црно на бело со потпис...
 
Н

'Никола'

Гостин
Кинисал автобусот за Мадрид. Но не со фудбалерите, туку со опремите за тренирање, дресовите, јадењата и такви ствари. Да ги дочекале спремни кога ќе стигнеле в четврток фудбалериве.
 
Н

'Никола'

Гостин
^ Ааааа, песнава, убивааа.:pos2: Крајот кога ги набројува играчите е најјак. И коментаторон во позадина е епски, онолку внесен немам слушнато досега.
Море, да не сакаш да ја научиме оваа?? No no no no no no...:)

п.с Сакам лирикс, ако имаш прати ми по пп линк
 
Член од
2 март 2007
Мислења
4.097
Поени од реакции
893
^ Ааааа, песнава, убивааа.:pos2: Крајот кога ги набројува играчите е најјак. И коментаторон во позадина е епски, онолку внесен немам слушнато досега.
Море, да не сакаш да ја научиме оваа?? No no no no no no...:)

п.с Сакам лирикс, ако имаш прати ми по пп линк
Иааа амбициозен си бил ти би лирикс сакал а песната на Германски... само ако ветиш дека ќе ја научиш :pos2:

Ај ако ми е стварно досадно утре ќе ти пишам :pipi:
 
Н

'Никола'

Гостин
Иааа амбициозен си бил ти би лирикс сакал а песната на Германски... само ако ветиш дека ќе ја научиш :pos2:

Ај ако ми е стварно досадно утре ќе ти пишам :pipi:
Абе јас квантната механика ја разбрав, па за песната. Ти се молам еј.:pos2:
 
Член од
2 март 2007
Мислења
4.097
Поени од реакции
893
Се извинувам ако те навредив со некој од моите коментари *одам во темното ќоше позади да се скријам :kesa:*


Море море види озбилно денес си ми некако амбициозен... Ова ќе значи топ си поминал на испит претпоставувам? :smir:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom