Фан Клуб: Баерн Минхен

.

  • .

    Гласови: 7 87,5%
  • .

    Гласови: 1 12,5%

  • Вкупно гласачи
    8
  • Гласањето е завршено на .
Статус
Затворена за нови мислења.
Н

'Никола'

Гостин
Така немаше да слават. ц ц ц. Добро е, барем личи ова на некој фенси ресторан, а не ко минатата што ја прославија ко во некоја гаража.:pos:

--- надополнето ---

Рибери сеуште со политички одговори :
You seem very content at the moment, both personally and with your overall situation. What would finally persuade you to sign a new contract?
“Bayern is a huge club, one big family. I hope I make the right decision for me and my family.”

Ајде бе, кажи веќе еднаш.
 

spaso

Search Pretty Girls from your city for night
Член од
5 септември 2008
Мислења
2.746
Поени од реакции
779
Така немаше да слават. ц ц ц. Добро е, барем личи ова на некој фенси ресторан, а не ко минатата што ја прославија ко во некоја гаража.:pos:

--- надополнето ---

Рибери сеуште со политички одговори :
You seem very content at the moment, both personally and with your overall situation. What would finally persuade you to sign a new contract?
“Bayern is a huge club, one big family. I hope I make the right decision for me and my family.”

Ајде бе, кажи веќе еднаш.

Pocna da me nervira Riberry AAAA se nerviram od vakvi odgovori ili DA ili NE u pizdu materinu veke.
 

Bavarecot

Доле Влада !!!
Член од
4 март 2008
Мислења
2.813
Поени од реакции
358
Па мислам и ние заслуживме да прославиме со младиве госпоѓици од Бразил :pipi:

Поздрав со песнава до тие што ќе се пронајдат од синоќа :smir:
Песнава на Рибери ме потсеќа,некако многу лесна му е за пеење:pos:(и на вчера нормално:)).
ПС- Браво за исцрпниот извештај за играта на играчите сезонава.:aplauz:
 
Н

'Никола'

Гостин
^ Абе јас викам, што ќе се мачиме да учиме германски, и сите тие песни што ги наброја Bavarec пред некое време. Да си ја научиме оваа, ем лесна е, ем и фудбалериве само таа ја пеат на прослави.:pos:
 
M

Mario Gómez

Гостин
Are you happy with your performance tonight?
“Yes. I think that was one of my best games of the season, and I scored too, which is a real confidence-booster. It's good news for me. But the whole team and the club have done exceptionally well this season. Now, we just have the meeting with Inter in Madrid. That won’t be easy.”

How much do you enjoy playing alongside Arjen Robben?
“I enjoy playing with him, but also with all the other players. I think we have a fantastic team here. We enjoy ourselves a lot, and we can be satisfied with the season. But it's not over yet, we could still win a third trophy. We’ll go for it, and then there’ll be a huge party.”

You seem very content at the moment, both personally and with your overall situation. What would finally persuade you to sign a new contract?
Bayern is a huge club, one big family. I hope I make the right decision for me and my family.”
Дел од интервјуто со Рибери синојќа по натпреварот.
 
Н

'Никола'

Гостин
Абе, сето тоа убаво, Боби, ама сепак ништо не навестува за продолжување, туку сите одговори ептен политички му беа.

--- надополнето ---

Мислите дека има шанси Контенто да го пушти бек пред Бади за финалето?
 
Член од
2 март 2007
Мислења
4.097
Поени од реакции
893
Се надевам... ама не верувам :nesum:
 
M

Mario Gómez

Гостин
Значи ќе остане и вгодина и ако не го продолжи договорот. Не ни требаат пари. :p

Паметна работа, не му оставаат избор освен додека може да осигура високомилионски договор.
 
Н

'Никола'

Гостин
Абе луѓе, ако освоиме ЛШ, ќе треба нова тема да отвориме, на оваа воведот и е ЧЕТИРИКРАТЕН ЕВРОПСКИ ПРВАК.
 

ЧЕНТО

Претседник
Член од
27 јануари 2007
Мислења
8.239
Поени од реакции
4.839
Абе луѓе, ако освоиме ЛШ, ќе треба нова тема да отвориме, на оваа воведот и е ЧЕТИРИКРАТЕН ЕВРОПСКИ ПРВАК.

Аууу тоа ќе биде топ.

Јас ја отворив како четирикратен првак,а некој да ја ре-отвори како петкратен првак!!!

Иначе никола,дај ако знаеш каде има торенти на утакмици од Баерн сезонава во ЛШ,или оваа со Вердер вчера????


edit:

Најдов!Ама постирај ако имаш и ти....
 
Н

'Никола'

Гостин
Аууу тоа ќе биде топ.

Јас ја отворив како четирикратен првак,а некој да ја ре-отвори како петкратен првак!!!

Иначе никола,дај ако знаеш каде има торенти на утакмици од Баерн сезонава во ЛШ,или оваа со Вердер вчера????
Тешки да освоиме, ќе ја средиме, погодиме со долгометражен вовед и сето тоа што му доликува на еден ваков клуб. Ти ко си ја отворил сигурно малку сте биле баварци на форумов.:)
А за торенти не знам кај има. Види по замуда, кикесторентс или демоноид ако нема, тогаш не знам. Јас на Баже му ги пратив торент линкчињата од двете утакмици со Манчестер, ама и мене како такви ми ги пратија, не знам од каде. Да го прашаш ЈаСакам за тоа, мислам дека тој ми ги прати.
 
Член од
22 март 2009
Мислења
2.356
Поени од реакции
454
Баварци..уверем сум дека имате сили да го победите Интер у финале!
Доста добра игра покажувате и ме восхитува тоа..:)
Олиќ стварно цар невиден ви е,и тој ќе ги реши Интер у финале. :)
И ќе бидете малу ослабени што нема да ви игра Рибери,но мислам дека Ван Гал ќе најде достојна замена.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom