LOST

Дали ви се допадна крајот на серијата?


  • Вкупно гласачи
    287

Божино

4815162342
Член од
27 јуни 2007
Мислења
8.596
Поени од реакции
13.281
Продуцентите изјавија дека во 5 и 6 сезона ќе има нов метод на прикажување на flashforward-ите и flashback-овите. Јануариии ајдееее :nesum:
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
4.002
Поени од реакции
4.245
4 сезона е уште позаплеткана бидејќи ја прикажува иднината, а можам да замислам што имат смислено за 5та :vozbud::vozbud:
 
Член од
25 ноември 2007
Мислења
464
Поени од реакции
19
Ај ке глеаме на А1 да видиме шо ке се случи во 5тата :vozbud::vozbud:
 
Член од
13 април 2008
Мислења
3.998
Поени од реакции
1.086
НАЈМНОГУ ја сакам серијава, секоја вечер ја следам и уживам, а што му е на ЛОК финтата , го мразам што така се однесува, само тој се двои!!! али и без него не би било интересно
 
Член од
31 јануари 2007
Мислења
18.551
Поени од реакции
22.308
додека да излезе 5 сезона ке ј гледам на а1 4та сезона да се потсетам а инаку филмот е закон:smir::tv:
 

Кирца

Монк
Член од
7 април 2008
Мислења
7.051
Поени од реакции
2.289
А ја па ја неам глеано 4 та сезона а и не можев да ја најдам а за симнување неам толку интеренет инаку да имав ќе ја симнев.Ехее сеа на 5 та сезона премиерата е во јануари.Кога ли ќе ја даваат на а1.
Да не знае некој кога почнува 4 та сеона на а1.
Мислам од кој септември.Не ми се чека.
 

џимеј

џимилино
Член од
4 март 2007
Мислења
10.387
Поени од реакции
25.166
Па еве го Септември. Како не ти се чека:)
 

Кирца

Монк
Член од
7 април 2008
Мислења
7.051
Поени од реакции
2.289
Ја мислев летово ќе ја зеам ама ја немаше па се ми пропадна у вода.
Ја летото едвај го дочекав.
 
Ј

јовица11

Гостин
НАЈМНОГУ ја сакам серијава, секоја вечер ја следам и уживам, а што му е на ЛОК финтата , го мразам што така се однесува, само тој се двои!!! али и без него не би било интересно
Го читам постов и не можам а да не се забрашам:што е со таа толкава омраза насобрана во тебе?Секој втор пост ти е го мразам,ја мразам,ги мразам...Зашто не си гледаш серии како што си гледаш без мешање на чуства и емоции.Еве вечер,кога ќе почне Лост седни пред тв и пушти го мозокот на пасење,не забегувај до толку,верувај,полесно ќе ти биде и теби и на нас.:smir:
 
Член од
13 април 2008
Мислења
3.998
Поени од реакции
1.086
значи не сфаќам што толку спектакуларно и неверојатно кажувам, да постојано ми ги коментирате постовите, зашто едноставно не се опуштите, не си гледаш за себе и напиши си ти што знаеш за Изгубени, како ти глеаш на ликовите и настаните...
МЕНЕ ама ИЧ не ме интересира што мислите за моите постови, нити пак мене ме интересира нешто за вас,. или вие што мислите за темиве....зашто е онда поставена тем,ава, ако не да се коментира серијава, објасни ми го тоа.....тоа е мој совет, а што гледам јас, како ги доживувам стварите, тоа си е МОЈА РАБОТА, само ЧОВЕК БЕЗ СРЦЕ може да не реагира на ликови и настани?
не ја сфаќам поентата тогаш зашто ја гледаш серијава ако никакво влијание нема врз твоите емоции , нема поента да ај следиш, чим ја следиш, значи и кај тебе има емоции, нешто те привлекло и гледаш, така да забелешкава не ти е баш на место, Јовица!
затоа опушти се и ти, и тие што и понатаму планираат да ме следат во секој мој здив на форумов, ако имаш нешто да кажеш за серијава, кажи си...форумов е за дебата, серијава е да се дискутира, да се кажат новстите за неа, а не да ми забраниш да ги коментирам ликовите...знам сега дека 100% ќе ја превртиш ситуацијава и тоа што го напишав, али така е, опуштете се, многу сте ми напнати
 

Божино

4815162342
Член од
27 јуни 2007
Мислења
8.596
Поени од реакции
13.281
НАЈМНОГУ ја сакам серијава, секоја вечер ја следам и уживам, а што му е на ЛОК финтата , го мразам што така се однесува, само тој се двои!!! али и без него не би било интересно
Се двои затоа што цел живот му се кажувало што да прави, бил незначаен во секој поглед, инвалид, секогаш му се кажувало дека не може ништо да направи... Со пристигањето на Островот сфаќа дека тоа има некое значење и може да си ја открие животната цел и е како препороден. Не се дели, туку си оди каде што му е местото - на Островот.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom