LOST

Дали ви се допадна крајот на серијата?


  • Вкупно гласачи
    287

диме

When Am I ?
Член од
14 февруари 2007
Мислења
806
Поени од реакции
21
Еве една страна каде што може да ги гледате онлајн епизодите...
Ова е епизодата сто ке се емитува во недела на а1 http://www.watchtvsitcoms.com/Lost/S03E22.php

После продолжете си натака :)
OOoo... А1 до крајот стигнале. Ајде уште 22. и 23. епизода, и после 23. А1 ќе напрај сигурно една така подолга пауза до септември.

Туку ај уште малце и 4. сезона. Премиерата ќе биди многу добра, и ќе биди 2 часа.
 
Член од
31 јануари 2007
Мислења
18.536
Поени од реакции
22.271
momci me mrzese da citam nazad imali cetvrta sezona na lost..pozzzz
 

Ddime

████████████████████
Член од
18 февруари 2007
Мислења
5.076
Поени од реакции
212
А да не знае некој колку епизоди снимиле до сеа ? од четврта, ако почнале пета... ?
 

СпаЈдеР

DissentiveMoron202
Член од
1 март 2006
Мислења
3.201
Поени од реакции
52
4та сезона имаат снимено од 8 до 10 епизоди. Не сум сигурен за точната бројка. 4тата сезона најверојатно ќе биде толку долга прибидјеќи има штрајк и не може да биде довршена на време. Кога знаеш дека 4тата сезона не е завршена сигурен сум дека би ти било јасно дека немаат ништо снимено од 5та сезона :smir:
 

диме

When Am I ?
Член од
14 февруари 2007
Мислења
806
Поени од реакции
21
lostpedia.org напиша:
...However due the the WGA strike, only 8 episodes (as well as the mobisode series) were filmed, at it is presumed that all 8 will have completed post-production and be ready for broadcast. The composition of the following seasons is as yet unknown...
И кажано е од продуцентите дека 8. епизода завршува со Cliffhanger, т.е. многу неизвесно, нешто како крајот на 3. сезона.
 

IvicaPunK

Старо нов член
Член од
17 јануари 2008
Мислења
1.084
Поени од реакции
85
Дефинитивно најдобрата серија...
 

диме

When Am I ?
Член од
14 февруари 2007
Мислења
806
Поени од реакции
21
edvaj cekam mislam deka na torenti kke ja staat pred da ide u amerika,znam od drugi serii:)
Haha, грешка си. Не можи да ја стават на торенти пред премиерата на ТВ, зошто епизодите што се за download на торенти се TV-Rip, т.е. снимани од ТВ.
 
Ј

јовица11

Гостин
Haha, грешка си. Не можи да ја стават на торенти пред премиерата на ТВ, зошто епизодите што се за download на торенти се TV-Rip, т.е. снимани од ТВ.
ne mora da znaci,na primer 5 sezona od one tree hill vo amerika se emituvani 2 epizodi a na torrent ima 5 epizodi,istiot primer bese i so Gossip girl i so uste nekolku serii:baeh:
 

СпаЈдеР

DissentiveMoron202
Член од
1 март 2006
Мислења
3.201
Поени од реакции
52
ne mora da znaci,na primer 5 sezona od one tree hill vo amerika se emituvani 2 epizodi a na torrent ima 5 epizodi,istiot primer bese i so Gossip girl i so uste nekolku serii:baeh:
One Tree Hill од петтата сезона се излезени три епизоди и само тие епизоди може да се најдат по торенти. Ако случајно негде си видел 4та или 5та епизода 100% се фејк. Никогаш епизодите не излегуваат онлајн пред телевизиските премиери.

А ако си толку сигурен дека ги има по интернет 4та и 5та епизода дај ми линк да ги даунлоадирам па ќе збориме понатака. :smir:
 

Milanez`

Tutta lα miα vitα...
Член од
6 август 2007
Мислења
14.470
Поени од реакции
5.443
Тој стариот со Саид што остана све издаде глуп колку е :tepa:
 
Член од
21 ноември 2005
Мислења
5.162
Поени од реакции
888
Офф сеуште ли немала крај серијава? Мене ме известија дека е готово, крај :) А тоа уште сезони ти имало :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom