Фан клуб: Работнички

Madrid

Timeless
Член од
23 март 2008
Мислења
3.899
Поени од реакции
154
Денеска ќе нема ТВ прено, не се договориле БИБЛ и ТВ Сител, затоа што луѓето од БИБЛ барале 6000 евра за три преноса со што овие од Сител не прифатиле:toe:
Не знам како одат цените за откупување права за вакви утакмици, ама 6000 евра не е баш мала сум за прватна телевизија, ама па ако се знае дека ќе има македонски претставник у финалето глупо е шо ни една ТВ нема да врше преноси.

:jaj:
 
Член од
28 октомври 2005
Мислења
8.293
Поени од реакции
1.646
Не знам како одат цените за откупување права за вакви утакмици, ама 6000 евра не е баш мала сум за прватна телевизија, ама па ако се знае дека ќе има македонски претставник у финалето глупо е шо ни една ТВ нема да врше преноси.

:jaj:


Абе не зезај знаеш ли колку е 10 секнуди реклама на тв? Епа прашај и ќе ти стане јасн одека сумата е смешна и срамота е да нема пренос а има македонски преставник.
 

RedBlack

Grof
Член од
28 март 2008
Мислења
4.658
Поени од реакции
2.867
ke ima be mislam prenos baska 6000 evra so se pogotovo se aso izborive se napunija pari televiziive
 

RedBlack

Grof
Член од
28 март 2008
Мислења
4.658
Поени од реакции
2.867
nez ja niso so kako so ke se doznae ke se napise na forumov
 

Феномен

Џомба
Член од
21 август 2008
Мислења
4.837
Поени од реакции
111
Не очекувајте многу од оваа утакмица, не за друго, да не паднете у депресија:smir:.
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
Сеа за сеа работнички водат 10 разлика :smir:

Едит- Сега 16
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
Значи закана железни врати отвара еееееј
 
Член од
9 декември 2007
Мислења
177
Поени од реакции
0
LELELEEE EEE STO SE SLUCUVAAA 55 poeni vo prvo poluvreme ... pa ova na kraj da ne bide 100ka hahaha.Ocigledno super igra rabotnicki.Da ne ja zaebat samo rabotata i da ne izgubat na kraj,mora da odigraat uste edno kvalitetno poluvreme.

poz do lozarite sto bea sigurni deka ke igraat vo finale !!:kesa::kesa:
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
LELELEEE EEE STO SE SLUCUVAAA 55 poeni vo prvo poluvreme ... pa ova na kraj da ne bide 100ka hahaha.Ocigledno super igra rabotnicki.Da ne ja zaebat samo rabotata i da ne izgubat na kraj,mora da odigraat uste edno kvalitetno poluvreme.

poz do lozarite sto bea sigurni deka ke igraat vo finale !!:kesa::kesa:
Брат втора четвртина 29 поени еј јака игра штета што ја нема на телевизија да глеаме асална игра
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
Брат втора четвртина 29 поени еј јака игра штета што ја нема на телевизија да глеаме асална игра
А гледаш некаде во живо???


Ние се сокапавме чекајќи во една кладилница ама ништо не ја дадоа...

Иначе честитки...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom