Фан клуб: Работнички

Член од
13 декември 2008
Мислења
449
Поени од реакции
16
ај нов си па сеа ке ти објаснам.....муабет е правено на таа тема страни страни....и не провоцирај ако ти се збори збори ако не ајт у пм

Да знам дека 100 пати е докажано ама немате право да зборите кога не сте подобри ни вие ...:pusk:
 
Член од
2 октомври 2008
Мислења
946
Поени од реакции
21
ај нов си па сеа ке ти објаснам.....муабет е правено на таа тема страни страни....и не провоцирај ако ти се збори збори ако не ајт у пм

Да бе ти беше тој што го откажа пола форум..Заебаниот фраер со цвикери и постер цпб на вратата :tapp:
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
Да бе ти беше тој што го откажа пола форум..Заебаниот фраер со цвикери и постер цпб на вратата :tapp:
да не сакаш да ти даам веб...па да си гледаш мои сликички цел ден....а ти па каква шупајла си те најдов јас и тебе
 
Член од
13 декември 2008
Мислења
449
Поени од реакции
16
абе марио се глеа дека си лигаво копиљче иди лечи комплекси на друго место


хаха лигавотакви лиглиња и пичици како цпб нема затоа мена шо ти мнагу да коментираш да ти ибам куртонот дупнат:pusk:
а за комплекси хаха не знам кој е напатен и по цел ден си го дрка на family aerodrom
 
Член од
2 октомври 2008
Мислења
946
Поени од реакции
21
да не сакаш да ти даам веб...па да си гледаш мои сликички цел ден....а ти па каква шупајла си те најдов јас и тебе
Не сум куртон дупнат како тебе! Мене не ми се дига на потпуковникот..Ти дркаш на него..А ако сакаш можам и јас тебе да те најдам лично..Неубав еден
 
Член од
29 ноември 2008
Мислења
1.041
Поени од реакции
43
ХАХАХ каква навреда НЕУБАВ хахахах Бојан пола карпош го ишема, центар одамна го заврши, па сеа е во Ѓорче, знаеш како иде онаа народнана .. Од Ѓорче Петров до железничкааааааа....... Е ПА БОЈАН КЕ ЈА ОПОРАВИ СИТУАЦИЈАТА КАЈ ЖЕНИТЕ ВАШИ
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
Не сум куртон дупнат како тебе! Мене не ми се дига на потпуковникот..Ти дркаш на него..А ако сакаш можам и јас тебе да те најдам лично..Неубав еден
ајде те чекам.....иначе вие го дркате на коки и саљми си знаете
 
Член од
13 декември 2008
Мислења
449
Поени од реакции
16
ајде те чекам.....иначе вие го дркате на коки и саљми си знаете


леле ти си луд хахаха ние го дркаме на коки :tapp: хаха шо ти е бе маж ти нормален ли си?! ај иди пуши му го и онака не ти е тука местото коа само измислуваш глупости да ти ебам педерчето
 

Феномен

Џомба
Член од
21 август 2008
Мислења
4.837
Поени од реакции
111
СПБ,ме интересира зошто не му пеете на Грне дека курот му е мал?:)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom