Фан клуб: Работнички

Kadaif

M.D.
Член од
21 јануари 2008
Мислења
6.682
Поени од реакции
8.136
не бе не навредувам ни провоцирам...ти ме чепна..значи наша политика и крај...нема зошто сеа тука да се вреѓаме
Сити, многу наплашен си у задње време, шо е работата?:tv:
 
Член од
19 март 2007
Мислења
372
Поени од реакции
2
сори братко...не дозволува
А шо ти дозволува само да членуваш по форуми и да не даваш никакви информации за твојата група? ако е така зошто посетуваш форуми? за да се бламираш? за да бидеш во тек со случувањата во твојот клуб дека не ни идеш на утакмици? за да провоцираш? зошто на секое прашање што ке ти го постават одговараш со политика на навивачката група?
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
А шо ти дозволува само да членуваш по форуми и да не даваш никакви информации за твојата група? ако е така зошто посетуваш форуми? за да се бламираш? за да бидеш во тек со случувањата во твојот клуб дека не ни идеш на утакмици? за да провоцираш? зошто на секое прашање што ке ти го постават одговараш со политика на навивачката група?
а па што к*р тебе те занима за нас.... мене к*р не ме боли за вас така да не се замарам....а ако баш те интересира идам на секоја можна утакмица и знам баш се за клубот и за цпб....а можам да кажам дека ти си од тие „навивачи“ што не знаат ништо и што доаѓаат само на дерби....

mozi takva mu e politikata na navivackata grupa:pos2:
зико тебе брачко не ти е тука местото...имаш таму фан клуб пелистер провоцирај си се таму а јас со тие таквите битолски клошарчиња и газолижачи не се замарам
 

Феномен

Џомба
Член од
21 август 2008
Мислења
4.837
Поени од реакции
111
зико тебе брачко не ти е тука местото...имаш таму фан клуб пелистер провоцирај си се таму а јас со тие таквите битолски клошарчиња и газолижачи не се замарам
А ти бе баце сегде шо се мешаш?:nesum:

Немора одма провокации:smir:
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
А ти бе баце сегде шо се мешаш?:nesum:

Немора одма провокации:smir:
а ти си видел кај пишувам јас .....на фени сум баниран исто како и на мзт така да пишувам само на навивачки групи и на оваа тема и нормално на тифозите од скопје...пошто темата е општо за скопјани
 
Член од
13 декември 2008
Мислења
449
Поени од реакции
16
зико тебе брачко не ти е тука местото...имаш таму фан клуб пелистер провоцирај си се таму а јас со тие таквите битолски клошарчиња и газолижачи не се замарам

хехе он ако е гзолижач тогаш што сте вие што му го пушите на потпуковникот бе? а за клошар не можам за него да зборам ама не ми е јасно како ти како член на најклошарската група во светот може да зборуваш за него така
 
Член од
29 ноември 2008
Мислења
1.041
Поени од реакции
43
а па што к*р тебе те занима за нас.... мене к*р не ме боли за вас така да не се замарам....а ако баш те интересира идам на секоја можна утакмица и знам баш се за клубот и за цпб....а можам да кажам дека ти си од тие „навивачи“ што не знаат ништо и што доаѓаат само на дерби....
FAUL
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
хехе он ако е гзолижач тогаш што сте вие што му го пушите на потпуковникот бе? а за клошар не можам за него да зборам ама не ми е јасно како ти како член на најклошарската група во светот може да зборуваш за него така
ај нов си па сеа ке ти објаснам.....муабет е правено на таа тема страни страни....и не провоцирај ако ти се збори збори ако не ајт у пм
 
Член од
20 ноември 2008
Мислења
486
Поени од реакции
39
Воџа е пејачот,путкопувникот кој се тресе како пичка пошто не е на власт
 

Kajgana Shop

На врв Bottom