Фан клуб: Работнички

Феномен

Џомба
Член од
21 август 2008
Мислења
4.837
Поени од реакции
111
феномен...знаеме ние ајде уживај си ти....

ај ке прикриеме

не бе не бојкотираа лозари...нас не лажеа:pos2::pos2:

каков смотан идиот си ти мислиш јас нафта пијам




брат тапа сум у фудбал хаха...врска немам

Кој рекол дека не бојкотиравме?:kesa::kesa:


Типично за педер4е:smir:
 
Член од
29 ноември 2008
Мислења
1.041
Поени од реакции
43
Moze nekoj da kaze, zosto CPB bojkotiraa poslednive nekolku godini?? Ama nekoj sto ide na utakmici, so godini i e veren navivac
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
Moze nekoj da kaze, zosto CPB bojkotiraa poslednive nekolku godini?? Ama nekoj sto ide na utakmici, so godini i e veren navivac
јас идам 8 години со цпб а пред тоа идев со татко ми секоја утакмица пошто чичко ми беше и е уште физиотерапевт ...али не зборам...кажано ни е по форуми да не збориме за нас....наша политика е тоа
 
Член од
2 октомври 2008
Мислења
946
Поени од реакции
21
јас идам 8 години со цпб а пред тоа идев со татко ми секоја утакмица пошто чичко ми беше и е уште физиотерапевт ...али не зборам...кажано ни е по форуми да не збориме за нас....наша политика е тоа

Да да јака политика имате..Нема што тука..Може не зборите зошто не знаете ни сами зошто бојкотиравте.. :kesa:
 

the Consigliere

не читам дугачки постови
Член од
17 јуни 2007
Мислења
5.595
Поени од реакции
263
јас идам 8 години со цпб а пред тоа идев со татко ми секоја утакмица пошто чичко ми беше и е уште физиотерапевт ...али не зборам...кажано ни е по форуми да не збориме за нас....наша политика е тоа

Хахахаха...

Кога видоа дека збориш глупости го форуми ти кажаа да го држиш јазикот меѓу заби ?? Видоа дека се излаја ко будала и изнесуваше факти кои и штетат на групата па сеа ти го плеснале у фаца мирен да седиш....

Фино , фино.....

Попаметен си кога ќутиш...
 
Член од
29 ноември 2008
Мислења
1.041
Поени од реакции
43
јас идам 8 години со цпб а пред тоа идев со татко ми секоја утакмица пошто чичко ми беше и е уште физиотерапевт ...али не зборам...кажано ни е по форуми да не збориме за нас....наша политика е тоа
Jaka organizacija imate, bojkotirate 10 godini i ne smeete da kazete zasto bojkotirate..... I koja e celta na bojkotot, da mu nedostigate na Simic??
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
Хахахаха...

Кога видоа дека збориш глупости го форуми ти кажаа да го држиш јазикот меѓу заби ?? Видоа дека се излаја ко будала и изнесуваше факти кои и штетат на групата па сеа ти го плеснале у фаца мирен да седиш....

Фино , фино.....

Попаметен си кога ќутиш...
ај може и си малку необразован па да ти појаснам....тоа важи за сите не за мене само...
 

the Consigliere

не читам дугачки постови
Член од
17 јуни 2007
Мислења
5.595
Поени од реакции
263
ај може и си малку необразован па да ти појаснам....тоа важи за сите не за мене само...

Ја необразован ??? Грешка си, си ме смешал со некој..:wink:

Ако де, нека важи за сите, али ти беше тој што пишуваше за групата па донесувам заклучок дека првенствено кон тебе биле насочени критиките за пишување по форум...

Не ја терај сеа на навреди работата кога фино се разбираме...
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
Ја необразован ??? Грешка си, си ме смешал со некој..:wink:

Ако де, нека важи за сите, али ти беше тој што пишуваше за групата па донесувам заклучок дека првенствено кон тебе биле насочени критиките за пишување по форум...

Не ја терај сеа на навреди работата кога фино се разбираме...
не бе не навредувам ни провоцирам...ти ме чепна..значи наша политика и крај...нема зошто сеа тука да се вреѓаме
 

Kajgana Shop

На врв Bottom