Фан клуб: Работнички

legend

legend is back
Член од
25 април 2008
Мислења
1.526
Поени од реакции
229
dosta lazete!!!!
sto i da pisuvate nikoj nema da vi veruva!!
zarem ocekuvas da poveruvame deka cpb vo 3 h vlegle vo sala ja iskrsile vratata i gi zemale transparentite,ako bese taka ke se znaese uste togas,ke kazevte uste togas,sigurno ke ste doznaele,a ne da cekate duri sega....se znae deka ima dogovor pomegu FA da kazuvaat po forumi deka im gi ukrale od jane,za da ne vi se smee cela makedonija....
Па и тоа е а кој беше режисерот на филмот.Може нежниот цвет.:pos2::pos2::pos2::pos2:
 

the Consigliere

не читам дугачки постови
Член од
17 јуни 2007
Мислења
5.595
Поени од реакции
263
Абе сељачишта, дај не го дрвете па и вие многу...Ебаве комплексите...Нема да бидете граѓани никад, стално ќе се будите насабајле за да копате и пуста желба ќе остане да се излезе од селото...Паразити едни, знаете вие све, ебаве кретените...Не е форум за вас, кретени, мајмуни, стока, идиоти, дебили....

Брао педери...Да влезеш у 3 сабајле и да крадеш знамиња е многу јако навијачко искуство...Цигани едни бедни...Навијачка култура = 0 ... За тоа денес нема да коментирам пошо бев у сала кога се дешаваше али можам да кажам дека со тоа што сте каменувале станови сте покажале дека сте една обична ДРУЖИНА ...Демек хулс...И уште нешто...Разбрав дека од кај вас има само повредени и приведени а од кај нас све е ОК така да не се јачајте дека некого сте истепале.. ....

За утакмицата нема што да се коментира... Катастрофа....
 

Vodza

Ultras Crew
Член од
9 ноември 2008
Мислења
934
Поени од реакции
19
KAKO NE VI E SRAM BE DA BEGATE PO STANEVI DA TROPATE PO VRATI I DA MOLITE ZA POMOS EDEN PRIJATEL NA SRED VECERA SVE GO VOZNEMIRUVALE LELELEE!!!! i so po zgradite ke se kriete c c trebalo ROVOVI DA SI ISKOPATE PRED UTAKMICA
 

the Consigliere

не читам дугачки постови
Член од
17 јуни 2007
Мислења
5.595
Поени од реакции
263
dosta lazete!!!!
sto i da pisuvate nikoj nema da vi veruva!!
zarem ocekuvas da poveruvame deka cpb vo 3 h vlegle vo sala ja iskrsile vratata i gi zemale transparentite,ako bese taka ke se znaese uste togas,ke kazevte uste togas,sigurno ke ste doznaele,a ne da cekate duri sega....se znae deka ima dogovor pomegu FA da kazuvaat po forumi deka im gi ukrale od jane,za da ne vi se smee cela makedonija....


А кое е твоето сценарио сезнајко ???
 
Член од
7 мај 2008
Мислења
2.818
Поени од реакции
368
За GIS, дали мислиш дека ќе идеме во тепачка со транспарент. За некое време ќе ставам слика и тоа од сите утакмици оваа сезона да видите кај стоеше тоа знаме. Кој го украл ќе се соочи со Законот бидејќи е пријавен како обивање на салата.

Нема што да кажувам повеќе, повредените ќе се кажат на ТВ утре, задутре и се ќе се дознае. Сега постовите од типот на Воџа (бтв дознавме дека си праќале тајно порачиња со Сити Пак Бој) немаат вистина. Кој беше знае што се случуваше, вие само може да жалите што немате нешто такво да доживеете.

Поздрав до ЦПБ и сакам да им кажам дека ќе бидат тужени од градоначалникот на Аеродром за неисчистени гомна (кога се посраа кога не видоа):vozbud:
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.748
Поени од реакции
1.855
И тука одморете додека ви помине нервозата.:helou:
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.748
Поени од реакции
1.855
Отворени ви се темите повторно. Ај така, па со памет ...
 
Член од
3 март 2008
Мислења
1.131
Поени од реакции
68
Работнички денес во 19-30 игра против Торус.
Нормално се очекува победа, и еве повторно можност за докажување на младите играчи во клубот.
 

vac 13

партизановец
Член од
21 мај 2008
Мислења
5.426
Поени од реакции
530
Работнички денес во 19-30 игра против Торус.
Нормално се очекува победа, и еве повторно можност за докажување на младите играчи во клубот.
Rabotnicki vecer igra so Sokoli ne so Torus
 

the Consigliere

не читам дугачки постови
Член од
17 јуни 2007
Мислења
5.595
Поени од реакции
263
Работнички денес во 19-30 игра против Торус.
Нормално се очекува победа, и еве повторно можност за докажување на младите играчи во клубот.

:pos2::pos2::pos2::pos2:

Си покажа колку си верен...Не знаеш со кого ти игра екипата...:jaj:
 
Член од
3 март 2008
Мислења
1.131
Поени од реакции
68
Моја грешка.
Не знам зашто сум напишал Торус кога знаев дека играме против Соколи.

И Марко Делијо не ми сери на темава кога нема ништо да се напише во вашата.Луѓе сме грешки правиме.
 
Член од
2 октомври 2008
Мислења
946
Поени од реакции
21
Моја грешка.
Не знам зашто сум напишал Торус кога знаев дека играме против Соколи.

И Марко Делијо не ми сери на темава кога нема ништо да се напише во вашата.Луѓе сме грешки правиме.
Немај гајле легијо простено ти е :smir: :pos2: :pos2: :pos2: :pos2: :pos2:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom