Фан клуб: Работнички

Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Кажи кажи ај не се срами.:smir:
Не бе нека е..Со Димитар(Виктораниус)добивме некој такви информации,ако е точно :uvo::uvo::uvo::pos2::pos2::pos2:Незнам што ќе биде,како ќе влезат на форум овде....:back:
 

legend

legend is back
Член од
25 април 2008
Мислења
1.526
Поени од реакции
229
Ако е точно, фемили нема да влезат на форумот до другата нова година.

:pos2::pos2::pos2::pos2:
:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::vozbud: По се изгледа ако е 20 разлика за работнички на полувреме секако до крај ќе ги напумпат уште повише.
 

vac 13

партизановец
Член од
21 мај 2008
Мислења
5.426
Поени од реакции
530
20 разлика е сигурно на полувреме ама ова изгледа е нешто друго:vozbud:
ќе видиме
 

DarkWalker

Think globaly , Act Localy!!!
Член од
4 февруари 2006
Мислења
1.209
Поени од реакции
70
Секоја чест за CPB за одземените транспаренти од ФЕМИЛИ АЕРОДРОМ ... ајде ке ве почекаме да се вратите ке биде интересно :helou:
 

legend

legend is back
Член од
25 април 2008
Мислења
1.526
Поени од реакции
229
Секоја чест за CPB за одземените транспаренти од ФЕМИЛИ АЕРОДРОМ ... ајде ке ве почекаме да се вратите ке биде интересно :helou:
И од мене Браво кај се сеа сајбер хулиганите а на нас ни се смееа за транспарентот шо го загубиме во струмица.:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:

Давам 5 години од мојот живот бе : )
Многу ме изнервираа што не ја пренесуваат,ама ЈБГ тоа е...:toe:
Ја не 5,50 давам само да сум таму.:pos2::pos2::pos2:
 

DarkWalker

Think globaly , Act Localy!!!
Член од
4 февруари 2006
Мислења
1.209
Поени од реакции
70
Пресна информација само што се слушнав со еден другар од ЦПБ , пола екипа на ЦПБ се во полицијска станица , 3 до 5 џандари повредени , тоа бил епилог од фрката што се случила кај железничка затоа што АЦАБ несакале да ги пуштат да се доближат до салата... исто така имам да пренесам една порака до ФЕМИЛИ : „КАЖИ ИМ НА СИТЕ ПЕДЕРЧИЊА ДЕКА СЕ НАОГАМЕ ВО ПРОЛЕЧЕ , НЕКА ДОЈДАТ АКО САКАТ КЕ ГИ ЧЕКАМЕ ОД КО КЕ НЕ ПУШТАТ ...“ :helou::smir: :pos2::pos2::pos2::pos2::jaj:
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Пресна информација само што се слушнав со еден другар од ЦПБ , пола екипа на ЦПБ се во полицијска станица , 3 до 5 џандари повредени , тоа бил епилог од фрката што се случила кај железничка затоа што АЦАБ несакале да ги пуштат да се доближат до салата... исто така имам да пренесам една порака до ФЕМИЛИ : „КАЖИ ИМ НА СИТЕ ПЕДЕРЧИЊА ДЕКА СЕ НАОГАМЕ ВО ПРОЛЕЧЕ , НЕКА ДОЈДАТ АКО САКАТ КЕ ГИ ЧЕКАМЕ ОД КО КЕ НЕ ПУШТАТ ...“
А транспрентите каде се?
 

Vodza

Ultras Crew
Член од
9 ноември 2008
Мислења
934
Поени од реакции
19
Ajdeee Vojna a kuulll steta sto go ispustiv vozot u pm
 

Vodza

Ultras Crew
Член од
9 ноември 2008
Мислења
934
Поени од реакции
19
Poraka od city park boy citiram : Brat poz od aerodrom so 3 prevrteni koli 2 iskrseni stana i pretepani aerodromci wooooooowwwww coool :vozbud:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom