Фан клуб: Работнички

Член од
8 февруари 2008
Мислења
585
Поени од реакции
1
Ne ja rasipuvam temata samo da vi kazam deka ke bidam prisuten na utakmicata sto derbi ke bide toa realno da pravime muabet MZT ke go smackat a film mi e navivacite da vidam so ke se desava kako ke ve gazat ovie od CPB na domasen teren
ааааааааааааа браво бе дечко дојди па ако сакаш дојди и на трибина кажи се дека си воџа од кајгана па ке пиеме пиво негде...
 

Vodza

Ultras Crew
Член од
9 ноември 2008
Мислења
934
Поени од реакции
19
па за арно за убаво нека е..утре сите здрави прави и вие и ние идеме..дали ке влеземе дали не не е битно јас викам поентата е барем да се сретнеме нели..да се осети филингот малце како на клиповине на јутуб руските навивачи..малце фајт :vozbud: после ке биде поинтересно
I jas sum za fajt :vozbud::vozbud: da se rese veke ednas dosta e dudlanje po forumi
 

RedBlack

Grof
Член од
28 март 2008
Мислења
4.659
Поени од реакции
2.867
abe ostaj neka zbori ne mui obrnuvaj vnimanie i onaka ne osetil sto e vistinko derbi koj go tiiiit:pos2::pos2::pos2:
 
Член од
8 февруари 2008
Мислења
585
Поени од реакции
1
па за арно за убаво нека е..утре сите здрави прави и вие и ние идеме..дали ке влеземе дали не не е битно јас викам поентата е барем да се сретнеме нели..да се осети филингот малце како на клиповине на јутуб руските навивачи..малце фајт :vozbud: после ке биде поинтересно
дај боже и тоа да се случи али шансите се многу мали дека повеке полиција ке има него навивачи....
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
дај боже и тоа да се случи али шансите се многу мали дека повеке полиција ке има него навивачи....
епа баш за тоа е..сите го знаеме тоа..али многу би ми направило филм..и да јадам ќутек к*р ме боли само тоа го сакам
 

RedBlack

Grof
Член од
28 март 2008
Мислења
4.659
Поени од реакции
2.867
sto ima oseteno be ovoj vodza koe derbi go ima nez osven protiv negotino ako igrat toa 5ta liga nekoja tamu hehehehehehehe
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
јас морам да ве напуштам утре голем ден ме чека...полн со возбуди и така...позз аеродромци се гледаме утре
 
Член од
8 февруари 2008
Мислења
585
Поени од реакции
1
epa za toa be bratce ti kaj ke me poznais koj sum utre a i baska imam prijateli od tamu (Micurin) so niv ke idam na utakmica a i da me poznaes sto mislis deka ke bide a
аууууууууу со другарите од мичурин а дојди бе нема проблем ако те познаам нема ништо да ти направам ти сам ке си направиш....
 

Vodza

Ultras Crew
Член од
9 ноември 2008
Мислења
934
Поени од реакции
19
аууууууууу со другарите од мичурин а дојди бе нема проблем ако те познаам нема ништо да ти направам ти сам ке си направиш....
DA DA OD MICURIN EVE KE TI GO KAZAM JAVNO DALIBOR SE VIKA DETETO PA DOJDI NAJDIME
 

Kajgana Shop

На врв Bottom