Фан клуб: Работнички

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
епа ние од кај знаеме дека вие не сте го сакале тоа да сте сакале сте можеле да го спречите тоа сигурен сум во тоа немој да ми кажете дека само не можете да реагирате кај управа за да се дадат карти„„„
епа тие се тие 5 души кои можат да реагираат у управа
 

RedBlack

Grof
Член од
28 март 2008
Мислења
4.659
Поени од реакции
2.867
abe na koja gostinka navivacka grupa se dava tolku mnogu karti ne me zezaj
dovoni vi se 150 za gostinka navivacka grupa kazi edna drzava sto kade sto gostinskite navivaci se vo mnogu(zemi predvid kapacitetot na gradski park)
 
Член од
8 февруари 2008
Мислења
585
Поени од реакции
1
а зошто тоа не беше така предходните години кога само ние си навивавме во сала?
 

RedBlack

Grof
Член од
28 март 2008
Мислења
4.659
Поени од реакции
2.867
epa bese porano sea nema vise deka se vrativme nie kako navivacka grupa fakt e deka idete masovno ama si ima red deka gostinka navovacka grupa ne trbea da ima mnogu karti
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
epa bese porano sea nema vise deka se vrativme nie kako navivacka grupa fakt e deka idete masovno ama si ima red deka gostinka navovacka grupa ne trbea da ima mnogu karti
тоа го зборам и јас запази капацитет на јане сандански а запази на градски парк

епа ние не седевме на вашата трибина?
па ти викам обични гледачи
 

RedBlack

Grof
Член од
28 март 2008
Мислења
4.659
Поени од реакции
2.867
ama nema toa dai ste sedele ili ne imate vas del od salata
i toa e toa toa sobira 200dusi dosta vi se,ti teknuva porano CPB koa bese jaka navivacka grupa davavte samo mal del 300dusi na edno amlo delce pa ne se bunevme niso zatoa imaj malce predvid deka gostinka navivacka grupa si ima mesto kaj treba da bide
 
Член од
8 февруари 2008
Мислења
585
Поени од реакции
1
момци вака ке си пребацуваме до сабалје утре иде дерби сеа така ке биде без карти па здравје од наредна се надевам дека ке се средат работиве и од кај нас и од кај вас
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
момци вака ке си пребацуваме до сабалје утре иде дерби сеа така ке биде без карти па здравје од наредна се надевам дека ке се средат работиве и од кај нас и од кај вас
вие сте тие што одлушувате како понатака..следната пак е во јане

Ma idam utre na derbi so ve e..am :vozbud::vozbud:
што бе у скопје да не идеш а...дојди да видиш како изгледа дербито
 

RedBlack

Grof
Член од
28 март 2008
Мислења
4.659
Поени од реакции
2.867
i ja se nadevam deka ke bide se kako sto treba najveke od se sakam da bide se top pa da ima navivanje i se dr kako sto mu prilega na najjakoto derbi vo makedonija vo kosarka pa se glaeme utre u sala poz
 

Vodza

Ultras Crew
Член од
9 ноември 2008
Мислења
934
Поени од реакции
19
Ne ja rasipuvam temata samo da vi kazam deka ke bidam prisuten na utakmicata sto derbi ke bide toa realno da pravime muabet MZT ke go smackat a film mi e navivacite da vidam so ke se desava kako ke ve gazat ovie od CPB na domasen teren
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
ЛУЦИФЕР те молам не ја расипувај темата гледаш дека се прави нормален муабет...
па за арно за убаво нека е..утре сите здрави прави и вие и ние идеме..дали ке влеземе дали не не е битно јас викам поентата е барем да се сретнеме нели..да се осети филингот малце како на клиповине на јутуб руските навивачи..малце фајт :vozbud: после ке биде поинтересно
 

Kajgana Shop

На врв Bottom