Фан клуб: Работнички

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
PA SKOPJE IMA FAKULTET ALI POSTO NEMA PAMETNI SKOPJANI MORA OD STRANA DA ODAT TAMU DA UCAT :):):):pos2::pos2::pos2::vozbud::vozbud::vozbud:
ооох...од кај нас нема еден необразован бе мајчин не е ова кавадарци...а тука девојките доаѓаат за секс со нас дека можеби ке има среќа некој за жена да ја земе...а машките доаѓаат во потрага по женска од ск..али се враќаат со празни раце.
 
Член од
27 март 2008
Мислења
201
Поени од реакции
4
EJ DA PRASAM NESTO SLUSAM STE SE STEPALE SO SELODROMCI VO NEDELATA NA 16-TI VO SKOPJE PRED UTAKMICATA PELISTER-VARDAR TAKA E ILI PAK DEZINFORMACII OD VAS???
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
I nie ne ve smetavme za takvi mislevme dobri decki ste ama ista prikaska ste bile so ovie od selodrom ali so vas ako ne za drugoto se prave barem salam muabet loso vlegovte jas bev na Istok ali bev isprovociran od seto toa pa dojdov na zapad da ve zadenam malce ama vie kako kucinja pred kasapnica ste bile bre haha i the men of the match bese RIDZIS vi vleze vo vasta kocka neznam so koj pamet go napravi toa ali hrabar bese da ja rese so vas
и што се деси...докажи?
 
Член од
31 јули 2008
Мислења
2.791
Поени од реакции
1.507
Добро каде ви се другите момчиња од навивачката групичка?

Што ми те пуштиле вака само да ми се расправаш со овие тепачиве, срам да им е ве натепале тука, како да немаат попаметна работа, лелеееее.

Зошто бе вие тепачи едни ги натепавте Момчињата од Градски Парк?
Па нели знаевте дека тие не се навикнати на груби нешта?
Како не ви е срам?
Лелееееее.
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
NE BOJKOTIRAME BRAT NE NAVIVAME :)
Исто ти е бацко тоа.Ако не навивавте шо се нафрливте сите на СПБ.Златни времиња испуштате.Кога ќе има вакви дуели повторно како денеска НИКОГАШ.Кога ќе дојдат Комити во Кавадарци на ракомет уште помалку на фудбал.Шкембари кога?НИКОГАШ.него да не отвараме нова тема за разговор па да не завршиме до утре...
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
ооох...од кај нас нема еден необразован бе мајчин не е ова кавадарци...а тука девојките доаѓаат за секс со нас дека можеби ке има среќа некој за жена да ја земе...а машките доаѓаат во потрага по женска од ск..али се враќаат со празни раце.
Сеа другар не изведуј.Ја лично искрено познавам многу скопјани шо ебеле кавадарчанки,но сакал признаел сакал не има и такви шо познавам кавадарчани кои ебеле скопјанки на мртво.А во целина ако се прави муабет скопјанките се многу полесни од кавадарчанките
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
Добро каде ви се другите момчиња од навивачката групичка?

Што ми те пуштиле вака само да ми се расправаш со овие тепачиве, срам да им е ве натепале тука, како да немаат попаметна работа, лелеееее.

Зошто бе вие тепачи едни ги натепавте Момчињата од Градски Парк?
Па нели знаевте дека тие не се навикнати на груби нешта?
Како не ви е срам?
Лелееееее.
хахахахахахаха абе ти си бил поголем кретен одколку што те замислував

не тепале...до кога со тој памет бе :pos2::pos2:

и за твоја информација не сме со розево нео со црвено сме ОК?

не тепале хахаха до кога ке се смеам...

да ти кажам дека после у автобус се одкорнавме од смеење на вашите селски манири..никој немаше повреден од кај нас...а од кај вас имаше и затоа шшшшшшшшш да не те чуе никој...изгаси го компјутерот или ако си писмен отвори некоја друга страна
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
Сеа другар не изведуј.Ја лично искрено познавам многу скопјани шо ебеле кавадарчанки,но сакал признаел сакал не има и такви шо познавам кавадарчани кои ебеле скопјанки на мртво.А во целина ако се прави муабет скопјанките се многу полесни од кавадарчанките
хахаха тука грешиш..и тоа многу...врска нема..скопјанките може да речеме дека не се воопшто лесни..сите се дигнати до небо..а па кога уште ке видат дека не си од скопје...не ни гледаат веќе...реално..
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
хахахахахахаха абе ти си бил поголем кретен одколку што те замислував

не тепале...до кога со тој памет бе :pos2::pos2:

и за твоја информација не сме со розево нео со црвено сме ОК?

не тепале хахаха до кога ке се смеам...

да ти кажам дека после у автобус се одкорнавме од смеење на вашите селски манири..никој немаше повреден од кај нас...а од кај вас имаше и затоа шшшшшшшшш да не те чуе никој...изгаси го компјутерот или ако си писмен отвори некоја друга страна
Баајѓи луѓе внесоа у малата сала а таму биди сигурен дека не галат...
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
1.194
Поени од реакции
13
нежни момчиња во АЕРОДРОМ ве чека пекол !!!!!!!! кај идете ве тепат !!!!!!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom