Фан клуб: Работнички

RedBlack

Grof
Член од
28 март 2008
Мислења
4.658
Поени од реакции
2.867
hehe ne mesam kazuvam samo kako e sto e,ako sum izmesal negde kazi mi da vidime kako e sto e
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
9.265
Поени од реакции
5.045
Цел центар шиптарии алооооо тука кај нас ќоа ќе има барај ме:smir: Ликвидација одма а за на дерби ќе се видиме педерчиња едни карти не дадоа ццццццц гнаси

Има има =) Кај зелените бар има =)
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
9.265
Поени од реакции
5.045
Не треси бе...:tapp:

Значи пер ... али ептен не мислам да се препукавам со тебе =) Ја ти кажуем што сум видел =) Сеа фала богу дека нема толку ... али ги има во пристоен број ...

Едит: Идам на кафе.
Позз.
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
ako be ajde bas ke bide jako da ima desavka jaka da vidime sto tifo grupa ste sto se palite 500 na 5 dusi samo taka ste jaki

dali e tocno deka vrbica stefanov ke potpise za rabotnicki???seriozno e ova bez zaebancija taka se sirat glasini
да од полусезона..врба доаѓа у работнички
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
да од полусезона..врба доаѓа у работнички
И кај нас се зборува така нешто дека после нова година Врбица Стефанов "големиот" локал патриот ќе игра за екипата на Фершпед Работнички.Кога ќе играме со вас во Кавадарци ќе има измешани чуства спрема Врба и покрај тоа што мислам дека според мене клучна личност за неговиот потпис со Работнички е Марин Докузовски...
 
Член од
3 март 2008
Мислења
1.131
Поени од реакции
68
Врба не сака да се врати во Кавадарци бидејќи има големи проблеми со брат му.
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
Врба не сака да се врати во Кавадарци бидејќи има големи проблеми со брат му.
Прв пат слушам.Мислев дека брат му живее од негови пари.Тера живот и баш беа во добар однос.Незнам од каде таа информација?
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
И кај нас се зборува така нешто дека после нова година Врбица Стефанов "големиот" локал патриот ќе игра за екипата на Фершпед Работнички.Кога ќе играме со вас во Кавадарци ќе има измешани чуства спрема Врба и покрај тоа што мислам дека според мене клучна личност за неговиот потпис со Работнички е Марин Докузовски...
и јас мислам дека е марин..
 
Член од
22 јуни 2007
Мислења
1.296
Поени од реакции
26
Za aerodromecot sto mrcese nesto deka nemale Albanci u Aerodrom . Idi jadi nekogas vo mac donaldsot kaj biser ke vidis dali nema :)
 
Член од
20 ноември 2008
Мислења
486
Поени од реакции
39
ХХХХХХХ за јадење сегде ги има бачко ти зборам вака за живеење :smir: Нема шанса ке има востание
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
1.194
Поени од реакции
13
Za aerodromecot sto mrcese nesto deka nemale Albanci u Aerodrom . Idi jadi nekogas vo mac donaldsot kaj biser ke vidis dali nema :)

znaci vaka opstina aerodrom ima samo 1% albanci ( ova spored zavod za statitstika). iskoci petok navecer vo gtc, plostad, ramstore i ke vidis samo siptarista nisto drugo.. se vi osvoia !!! i zatoa ne zborete... i za potsetuvanje Aerodrom nema gamija. centar ima !!!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom