Фан клуб: Работнички

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
Ајде пошто си нов, најверојатно и малолетен па не знаеш некој работи да ти разјаснам.

- Аеродром е најголема населба во Скопје.
- Аеродром е најурбана населба бо Скопје
- Аеродром е најбројна по населсние населба во Скопје
- Живеењето во Аеродром е привилегија
- Повеќе од пола членови на ЦПБ, значи од 50 души, 30 сигурно се од Жданец, Волково, Геге итн
- Како може да не сме ви дораснати кога просек на години ви е 17
- ДАВАТЕ КАРТИ ОД КУРТОАЗИЈА, ЗА ДА НЕ ВИ СЕ СЛУЧИ ИНВАЗИЈА

П.С. Дојдете во Аеродром:salut:
живеењето во аеродром нималку не е привилегија
членови на цпб ина само од центар дебар маало влае карпош и мал дел од ѓорче
во аеродром не идевме дека имавме бојкот.(а и време на бојкот ви дојдовме на 10 години фарма) и уште еднаш задоволен?
 
Член од
7 мај 2008
Мислења
2.818
Поени од реакции
368
членови на цпб ина само од центар дебар маало влае карпош и мал дел од ѓорче

во аеродром не идевме дека имавме бојкот.(а и време на бојкот ви дојдовме на 10 години фарма) и уште еднаш задоволен?
ЦПБ има членови од местата кои што ги набројав

Кој е тој бојкот што го прекинувает само за МЗТ? Зашто не разбираш, патите од комплекс од ФА!!!

Кога ти кажав да Дојдете во Аеродром мислев на 29, ќе биде интересно
 
Член од
13 ноември 2008
Мислења
24
Поени од реакции
2
Kako prvo nie ne kopirame...Kako vtoro nie i ne sme bas nikakva navivacka grupa vo MK(do selodromcite sto stalno serat).Kako treto taa pesna sto ja stavil city park boy nema vrska deka e nova nasa pesna ili nesto slicno.Daj smirete se i dosta se brukate i samo se karate.family iako imate mn luge na forumov toa ne treba da znaci deka ste pojaki ili podobri i da se karame celo vreme.Normalen muabet dajte da pravime.

A sea napisete kako pomina ova ponedelnicko kolo...Koj znae kolku zavrsija utakmicite neka napise!!! poz do site

A i za srbomanite...Sto da kazam....Da ne si ja prefrlame topkata,gi ima nasekade u makedonija.Svatete sami sme vo ovaa nasa mala drzava.


ova e dokaz kolku se intelegentni tie tuka,znaci cpb4ever ubavo kaza iako ste poveke od nas na forumov ne znaci deka ste pojaki,vtoro ako ste tolku hrabri i silni kako e mozno na ni edna utakmica da ne go jademe,i uste nesto moze sme pomalce ama sme sekogas pojaki posto hrabrosta i silata ne se sekogas so brojkata za sto e dokaz nasiot konflikt so vas posto koga se frlaa kamenja na nas i koga vi gi tepavme drugarite nekoi od vas od stanot od 12 sprat snimaa i komentiraa kako ste pojaki.ako sakas da napravis ispravka slobodno potrudi se no mislam deka nema da uspees.a posto osekam deka sum vo pravo siguren sum i deka ke koristis i nekoja izlitena fora vo stilot na aj ne zamaraj koj si ti mene da mi zboris itn. itn.
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
ЦПБ има членови од местата кои што ги набројав

Кој е тој бојкот што го прекинувает само за МЗТ? Зашто не разбираш, патите од комплекс од ФА!!!

Кога ти кажав да Дојдете во Аеродром мислев на 29, ќе биде интересно
а што мислиш ти ке седоме дома пред тв па нормално ке дојдеме како и секогаш
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
1.194
Поени од реакции
13
живеењето во аеродром нималку не е привилегија
членови на цпб ина само од центар дебар маало влае карпош и мал дел од ѓорче
во аеродром не идевме дека имавме бојкот.(а и време на бојкот ви дојдовме на 10 години фарма) и уште еднаш задоволен?
Кој е тој бојкот што го прекинувает само за МЗТ? Зашто не разбираш, патите од комплекс од ФА!!!

:drk::drk::drk::drk:
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
1.194
Поени од реакции
13
ova e dokaz kolku se intelegentni tie tuka,znaci cpb4ever ubavo kaza iako ste poveke od nas na forumov ne znaci deka ste pojaki,vtoro ako ste tolku hrabri i silni kako e mozno na ni edna utakmica da ne go jademe,i uste nesto moze sme pomalce ama sme sekogas pojaki posto hrabrosta i silata ne se sekogas so brojkata za sto e dokaz nasiot konflikt so vas posto koga se frlaa kamenja na nas i koga vi gi tepavme drugarite nekoi od vas od stanot od 12 sprat snimaa i komentiraa kako ste pojaki.ako sakas da napravis ispravka slobodno potrudi se no mislam deka nema da uspees.a posto osekam deka sum vo pravo siguren sum i deka ke koristis i nekoja izlitena fora vo stilot na aj ne zamaraj koj si ti mene da mi zboris itn. itn.
koj kogo tepase togas, toa neznam...
 
Член од
7 мај 2008
Мислења
2.818
Поени од реакции
368
а што мислиш ти ке седоме дома пред тв па нормално ке дојдеме како и секогаш
Колку за информација, немавте дојдено 3 години по ред кај нас.

Седоме = Седиме (најверојатно пошо не ви го знам речникот во селото)

Идам да легнам на факултет сум утре

П.С. Ти препорачувам и тебе, не е лесно да ораш нива на волку ладно време
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
ахх зочко зочко греота си ти.....луѓе дај да собереме по некој динар да го пратиме у страство у специјални установи пошто тука не го примале ептен бил отиден на кого на такви глупаци као вас да го :drk: ма немој ти се молам интелигентен си исто како и твојот клуб...кој секојдневно тоне и тоне и тоне.... али тоа е ке морате да се помирите кога вашиот клуб ке пропадне
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
Колку за информација, немавте дојдено 3 години по ред кај нас.

Седоме = Седиме (најверојатно пошо не ви го знам речникот во селото)

Идам да легнам на факултет сум утре

П.С. Ти препорачувам и тебе, не е лесно да ораш нива на волку ладно време
хахахахахахахаха јас на нива...немој фарма ти се молам..знам дека си навикнат али пази малку на кој збориш не сум од аеродром извини а тоа седоме е само мала печатна грешка не е никаков дел од речник како ти што го нарекуваш али јбг такви као вас неписмени ...се можат да кажат
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
1.194
Поени од реакции
13
ахх зочко зочко греота си ти.....луѓе дај да собереме по некој динар да го пратиме у страство у специјални установи пошто тука не го примале ептен бил отиден на кого на такви глупаци као вас да го :drk: ма немој ти се молам интелигентен си исто како и твојот клуб...кој секојдневно тоне и тоне и тоне.... али тоа е ке морате да се помирите кога вашиот клуб ке пропадне
Posle nie sme bile srbomani... za mene ne se sekiraj duri ja ebam sestra ti, dobar sum...
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
1.194
Поени од реакции
13
хахахахахахахаха јас на нива...немој фарма ти се молам..знам дека си навикнат али пази малку на кој збориш не сум од аеродром извини а тоа седоме е само мала печатна грешка не е никаков дел од речник како ти што го нарекуваш али јбг такви као вас неписмени ...се можат да кажат

Moze ne na niva ali pod raka so vasite braka i vo gamija utre sabajle otidi si... gotovo vi go osvoija centar...
 
Член од
7 мај 2008
Мислења
2.818
Поени од реакции
368
интелигентен си исто како и твојот клуб...
Не сум знаел дека има интелегентни и неинтелегнтни клубови. Секоја чест!!!

ДАВАТЕ КАРТИ ОД КУРТОАЗИЈА, ЗА ДА НЕ ВИ СЕ СЛУЧИ ИНВАЗИЈА !!!
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
само едно ке кажам...друже тито друже тито аеродром те сака само прашај само прашај стално ли е вака...живеете во времето на комунизмот
 

Kajgana Shop

На врв Bottom