Фан клуб: Работнички

Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
НЕ Е СРАМ?! 20 ДУШИ НАДВОР ОД МАК НА ГОСТОВАЊЕ? БОЉЕ НЕКА ИДАТ НА ЕКСКУРЗИЈА У ПЕЛИНЦЕ АЛИ ДА ИДАТ СИТЕ!! НА ШТО КЕ ЛИЧИ НАВИВАЊЕТО ( ако воопшто го има?! ) ??? СРАМОТА! :uvo:
Аман па вие ќе одите еднаш до Струмица и Кавадарци 100-150 души,и ќе се посерате од радост:tapp:
 

Феномен

Џомба
Член од
21 август 2008
Мислења
4.837
Поени од реакции
111
НЕ Е СРАМ?! 20 ДУШИ НАДВОР ОД МАК НА ГОСТОВАЊЕ? БОЉЕ НЕКА ИДАТ НА ЕКСКУРЗИЈА У ПЕЛИНЦЕ АЛИ ДА ИДАТ СИТЕ!! НА ШТО КЕ ЛИЧИ НАВИВАЊЕТО ( ако воопшто го има?! ) ??? СРАМОТА! :uvo:
Абе зарем мислиш дека клубот ќе има средства да овозможи сите да одат?
А и би му препорачал на ЦПБ да се обидат да ја наговорат управата да му пуштат еден автобус само за нив


БТВ не е така голема срамота

Колку толку важно ќе го бодрат клубот кој што го сакаат!!!!
:smir:
 

marcus

струмички модератор
Член од
5 јули 2006
Мислења
5.378
Поени од реакции
131
Добро бе да не се натпреварувате кој ќе стави поголем фонт..
 
Член од
3 ноември 2008
Мислења
20
Поени од реакции
0
Абе зарем мислиш дека клубот ќе има средства да овозможи сите да одат?
А и би му препорачал на ЦПБ да се обидат да ја наговорат управата да му пуштат еден автобус само за нив


БТВ не е така голема срамота

Колку толку важно ќе го бодрат клубот кој што го сакаат!!!!
:smir:




ако толку го сакаат тимот ќе го бодрат секогаш и сегде. на пример мозе и кај нас у сала коа се игра да доете да го бодрите...педерчиња
 

Феномен

Џомба
Член од
21 август 2008
Мислења
4.837
Поени од реакции
111
ако толку го сакаат тимот ќе го бодрат секогаш и сегде. на пример мозе и кај нас у сала коа се игра да доете да го бодрите...педерчиња
Ако ова последното се однесува за нас(Лозари)ќе ти кажам дека ние не навиваме за ФЕНИ а како што знам и вие нема да дојдете во Кавадарци......
А инаку секако ќе дојдевме:helou:
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
Ако ова последното се однесува за нас(Лозари)ќе ти кажам дека ние не навиваме за ФЕНИ а како што знам и вие нема да дојдете во Кавадарци......
А инаку секако ќе дојдевме:helou:
Не се однесува на вас
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
1.194
Поени од реакции
13
Аман па вие ќе одите еднаш до Струмица и Кавадарци 100-150 души,и ќе се посерате од радост:tapp:

Lele tebe so dusa te cekam !!!!



Абе зарем мислиш дека клубот ќе има средства да овозможи сите да одат?
А и би му препорачал на ЦПБ да се обидат да ја наговорат управата да му пуштат еден автобус само за нив


БТВ не е така голема срамота

Колку толку важно ќе го бодрат клубот кој што го сакаат!!!!
Tie se sobiraat samo protiv nas be, na drugite utakmici se bo 5-10 dusi, beter od romanticari se:tapp:
 
Член од
3 март 2008
Мислења
1.131
Поени од реакции
68
:pos2::pos2::pos2::pos2:
Вие сите сте нафурани идиоти на кои им врие крвта!
 

Џенаро Гатузо

Pippo per Sempre
Член од
3 јануари 2008
Мислења
2.797
Поени од реакции
38
:pos2::pos2::pos2::pos2:
Вие сите сте нафурани идиоти на кои им врие крвта!

Опаа уште еден војник од армијата на путкопувникот т.е уште едно нежно педерче ама настроено романтичарски како што им доликува на сите од таму ама во обратен правец:toe:
 
Член од
3 ноември 2008
Мислења
20
Поени од реакции
0
Ако ова последното се однесува за нас(Лозари)ќе ти кажам дека ние не навиваме за ФЕНИ а како што знам и вие нема да дојдете во Кавадарци......
А инаку секако ќе дојдевме:helou:


зборев за cpg зошто овој форум е за фершпед не мислев ништо за вас :vozbud:
 
Член од
2 октомври 2008
Мислења
946
Поени од реакции
21
Абе зарем мислиш дека клубот ќе има средства да овозможи сите да одат?
А и би му препорачал на ЦПБ да се обидат да ја наговорат управата да му пуштат еден автобус само за нив


БТВ не е така голема срамота

Колку толку важно ќе го бодрат клубот кој што го сакаат!!!!
:smir:


Што ќе бодрат 20 души бе?! Ти дали си нормален?! Се инаетиш колку само да пишеш нешто...20 души немаат никакви шанси со навивање да му помогнат на најпедерскиот клуб во земјава..Не е срамота 20 души да идат на гостовање?! Па тоа веќе не е гостовање..ТОА Е ЕКСКУРЗИЈА ВЕЌЕ..Не дај боже да носат транспаренти и да се најде некоја група од Софија ( не дај боже на левски) и транспарентите идат како поклон!!! Затоа другар,феномен можеш да бидеш во твојот неубав кавадаречки регион:pos2::pos2:Тука си само едно обично мисирче :smir:
 
Член од
2 октомври 2008
Мислења
946
Поени од реакции
21
:pos2::pos2::pos2::pos2:
Вие сите сте нафурани идиоти на кои им врие крвта!

Ај да разберам за CITY PARK GAYS нешто дека прават се враќаат,ај да разберам за козари нешто навивање ( со тешко срце ова го пишувам ) , ама романтичари?! :uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo: Потапа дружина нема никаде!!! Слободно можам да кажам со едно мало зборче..МИЗЕРИЈА!! :tapp:

пс.Извини работнички ама Скопје навива за Вардар :smir:
 
Член од
3 ноември 2008
Мислења
20
Поени од реакции
0
Ај да разберам за CITY PARK GAYS нешто дека прават се враќаат,ај да разберам за козари нешто навивање ( со тешко срце ова го пишувам ) , ама романтичари?! :uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo: Потапа дружина нема никаде!!! Слободно можам да кажам со едно мало зборче..МИЗЕРИЈА!! :tapp:

пс.Извини работнички ама Скопје навива за Вардар :smir:

:zver: ајде сега нека каже некој нешто
 
Член од
3 март 2008
Мислења
1.131
Поени од реакции
68
Вие си знаете, ама јас заради ваквите ко вас не пишувам по подфорумов.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom