Фан клуб: Работнички

Феномен

Џомба
Член од
21 август 2008
Мислења
4.837
Поени од реакции
111
Па другар имаме бар некој клуб и навиваме за него во солидна бројка! А што имате вие? Фени што го отпушти пола град па сеа има анти-лозари т.е. група на луѓе која оди на утакмици за да го провоцира Фени?!
Ако имаш малце осет треба да разбереш дека е срамота како прво таков аватар да имаш..Искрено..Лозари бе?! :pos2::pos2::pos2: Името е знак за групата..со едно зборче КАТАСТРОФА! :helou::helou: Поздрав до сите Козари:pos2::pos2::pos2:
Кога не знаеш шо е работата не се глупирај
Од во фан клуб Фени и прочитај го мојот пост за таа ситуација и се ќе ти стане јасно


mentalno zaostanati, invalidi kako sakate vikajte gi, vazno pobrojni se od site vas i poglasni. Koga FA bojkotirale i ne otisle na nekoj natprevar doma?
CPG "bojkotiraa" 4 godini, Kozari sega bojkotirat... a zs? zato so na majka vi ja otpustile? e jbg... Kozari i CPG zaedno ke bidat nadvikani i pomalku od FA

Абе ти се гледа дека си презаслепен од тоа што си живеел во Аеродром
А инаку кога не знаеш не трескај нешто(зборам за ова шо ни ги отпуштиле родителите од Фени)
А мислам и дека сите од форумов знаете зошто Лозари не навиваат,т.е може да се рече дека веќе навиваат


Поарно и што не го купив станот и не живеев во Аеродром,не за друго него не би сакал да бидам како вас :uvo::uvo:
 
Член од
2 октомври 2008
Мислења
946
Поени од реакции
21
А мислам и дека сите од форумов знаете зошто Лозари не навиваат,т.е може да се рече дека веќе навиваат
Пријател...да ти кажам нешто..Лозари не е дека не навиваат,ЛОЗАРИ НЕ ПОСТОЈАТ...20 души не е бројка за навивачка група..Дај помири се со реалноста,смени го аватарот и стави некој од Леонардо Ди Каприо :pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
Досадни се на секој фан клуб МЗТ= Ментално заостанатите типови
Момак, така се нарекувате меѓусебе? Пошто од тоа што јас на три-четири пати можев да го видам, вие сте тие со ментални пречки во развојот и те молам да не барам клипчиња да им покажам на оние кои не ве знаат какви сте и што сте

Ama da imase eden salam ke se zamislam vo tocnosta na taa kratenkata ama site se u aut otideni.Zatoa kratenkata mozat da se ja zadrzat i ponatamu:pos2:

Ти атанасе, изгледа си подзаборавил на што личи вашата трибина, па еве ти мало потсетување (вие другите не го отварајте линкот, греота се, а „није лепо смијати се туџој несречи„ - извадок од Мртав Хладан, да не се фатите за србизмите)
 
Г

Грејвдигер

Гостин
Абе ти се гледа дека си презаслепен од тоа што си живеел во Аеродром
А инаку кога не знаеш не трескај нешто(зборам за ова шо ни ги отпуштиле родителите од Фени)
А мислам и дека сите од форумов знаете зошто Лозари не навиваат,т.е може да се рече дека веќе навиваат


Поарно и што не го купив станот и не живеев во Аеродром,не за друго него не би сакал да бидам како вас :uvo::uvo:
Стан таму имам(моите, не е лично мој) уште пред да се родам ја и уште си е таму, не мрда никаде :) Ако сакаш ќе ти го изнајмам за еден викенд, да осетиш малце каква е атмосферата во Скопје. Само да се избанјаш пред да дојдеш, да не ми засмрдиш станот.


П.С Поздрав до шерифот, овај до денсерот.
 

Феномен

Џомба
Член од
21 август 2008
Мислења
4.837
Поени од реакции
111
Стан таму имам(моите, не е лично мој) уште пред да се родам ја и уште си е таму, не мрда никаде :) Ако сакаш ќе ти го изнајмам за еден викенд, да осетиш малце каква е атмосферата во Скопје. Само да се избанјаш пред да дојдеш, да не ми засмрдиш станот.


П.С Поздрав до шерифот, овај до денсерот.
Сам се закопа бре:zver::zver:
 
Г

Грејвдигер

Гостин
Сам се закопа бре:zver::zver:
Што се закопав сам бе? што имаш нејасно во текстот??? Лепо и фино си кажав дека сум од аеродром, а сега што живеам на друго место то е посебна прича. Кога ќе ти треба некој ден да идеш за Скопје со женската, кажи ми ќе ве пуштам таму, али другиот ден сестра ти или мајка ти да дојде да зачисти, па да правиме некој муабет со неа.
 

Феномен

Џомба
Член од
21 август 2008
Мислења
4.837
Поени од реакции
111
Шерифот(Тубата) не е член на Лозари и тогаш Лозари прв пат се организираа после 2-3 години и тогаш организацијата беше помала од нула

Само очигледно тоа некој не го разбира

:jaj:
 
Г

Грејвдигер

Гостин
Абе ако сака и 1ви пат нека е по 1000000000 години, вака да се бања пред народот... Али ако, се покажа тоа како добро, со што стекна голема популарност, па и на YT го има...
 

marcus

струмички модератор
Член од
5 јули 2006
Мислења
5.378
Поени од реакции
131
Дефинитивно некои ќе одмараат од форумот..
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66

Ти атанасе, изгледа си подзаборавил на што личи вашата трибина, па еве ти мало потсетување (вие другите не го отварајте линкот, греота се, а „није лепо смијати се туџој несречи„ - извадок од Мртав Хладан, да не се фатите за србизмите)

Taka e be Zoki.Zaradi takvite momcinja kakov so e tia na klipot Lozari togas izgledaa smesno.No samiot si kaza deka ne si bil na natprevarot za kupot pa da vidis togas kakov napredok imase.A togas so bea smesni bea ama sega da se na tribina ne bi bile poso sigurno bi bile nad 100 dusi vo prosek na sekoa utakmica i kolku tolku bi odele na sekoa utakmica i bi navivale do kraj nezavisno dali e Karpos,rabotnicki ili Mzt.Ama mislam deka ova e vece kazuvano da ne go povtoruvame
 

Феномен

Џомба
Член од
21 август 2008
Мислења
4.837
Поени од реакции
111
ТОНИ ГРНЧАРОВ ГИ ПРИФАЌА "БАРАЊАТА" НА НАВИВАЧИТЕ НА ФЕРШПЕД РАБОТНИЧКИ
Помирување
Повиците од трибината на која обично се стационирани "Сити Парк Бојс" не го оставија рамнодушен.
Но тоа не му попречи да даде с$ од себе, впрочем како и секогаш, без оглед на тоа во која екипа бил, за успех на Фершпед Работнички.
Тони Грнчаров, онака, како што му доликува на еден вистински професионалец, одлучи да подаде рака на помирување со навивачите на клубот чиј дрес го носи во оваа сезона.
"Во оваа пригода морам да кажам една битна работа. Сакам да се заборави на минатото, дека тоа што било поминало. Не можам да побегнам од тоа дека сум играл и во други клубови. Но, сега сум играч на Фершпед Работнички. И како и секогаш, каде и да сум играл, се трудам да го дадам најдоброто што можам да го дадам. Можеби сум грешел во минатото. Но, сакам тоа да биде ставено во архивите. Ако сум имал гревови пред нив, нека ги заборават, нека ми ги простат. Сакам да ставам крај на оваа ситуација во која се најдовме, и јас и навивачите. И секако, и јас како играч и тие како навивачи на Фершпед Работнички да продолжиме заедно, во нови битки, во нови успеси на клубот. Се надевам дека ќе ги разберат овие мои зборови"- вели Грнчаров во знак на помирување со "градските момчиња".






Сега се најдобри другарчиња:tv:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom