Фан клуб: Работнички

the Consigliere

не читам дугачки постови
Член од
17 јуни 2007
Мислења
5.595
Поени од реакции
263
Pak ne ste so sobrale so Sokoli.....cccccc.....

Znaci definitivno prodolzi tradicijata da se sobirate samo protiv MZT......
 
Член од
13 октомври 2008
Мислења
68
Поени од реакции
1
Bev jas na natprevarot so Karpos Sokoli i imase 10 clenovi na CPB sto sedea na malata tribina,karsi glavnata.

Ili odete ili voopsto nemoj da odite na utakmici,samo se blamirate so vakvi raboti.
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
cekajte be ne ide toa taka..nie za vrakjanje ke se vratime ali toa ide malce posporo potesko ne e toa odma aj se vrakjame i gotovo
 
Член од
2 октомври 2008
Мислења
946
Поени од реакции
21
i da vlezevte dzabe ke vi bese :baeh::baeh::zver:
Џабе ќе ни беше?! 3 пати сме побројни од вас..И Марин се запрашал кој е домаќин во градски парк! КОЛКУ Е ТОА ОЧАЈНО за една група која не би ја нарекол навивачка..Сите добро знаеме дека вие патите од нас Аеродромците!! :drk: на нас!
 
Член од
3 март 2008
Мислења
1.131
Поени од реакции
68
Ај бе преку кур од вас!!!Има тема 'Навивачки групи' таму расправајте се.Ми се одмилува да напишам нешто ново за клубот кога ќе прочитам што само серете без да има никакво влијание!!!
 
Член од
11 јули 2008
Мислења
74
Поени од реакции
3
Досадни се на секој фан клуб МЗТ= Ментално заостанатите типови
 
Член од
2 октомври 2008
Мислења
946
Поени од реакции
21
Досадни се на секој фан клуб МЗТ= Ментално заостанатите типови

Па другар имаме бар некој клуб и навиваме за него во солидна бројка! А што имате вие? Фени што го отпушти пола град па сеа има анти-лозари т.е. група на луѓе која оди на утакмици за да го провоцира Фени?!
Ако имаш малце осет треба да разбереш дека е срамота како прво таков аватар да имаш..Искрено..Лозари бе?! :pos2::pos2::pos2: Името е знак за групата..со едно зборче КАТАСТРОФА! :helou::helou: Поздрав до сите Козари:pos2::pos2::pos2:
 
Г

Грејвдигер

Гостин
mentalno zaostanati, invalidi kako sakate vikajte gi, vazno pobrojni se od site vas i poglasni. Koga FA bojkotirale i ne otisle na nekoj natprevar doma?
CPG "bojkotiraa" 4 godini, Kozari sega bojkotirat... a zs? zato so na majka vi ja otpustile? e jbg... Kozari i CPG zaedno ke bidat nadvikani i pomalku od FA
 

Kajgana Shop

На врв Bottom