Фан клуб: Работнички

Г

Грејвдигер

Гостин
Тогаш не се претставувај оти си од Струмица ни го срамуваш градот, навивал за Мзт... кажи од Аеродром сум и готово!
Што му срамам на градо бе? Што му правам за да го посрамотам градо... И тава не е твој проблем јас од дек сум, од дек се имам запишано, за кој навивам, итн итн... Ак сакам ќе напишам оти сум од Дабиле, али не е тава тава...
 
Член од
11 јули 2008
Мислења
74
Поени од реакции
3
Секоја чест за навивачите на фершпед добро навивање паролата ми се бендисуит Исто како некогаш ве ебеме секогаш или како беше супер супер браво момци покажете им на аероселациве дека не можат со вас и требало на врата да напишете НЕМА ВЛЕГУВАЊЕ СО ОПИНЦИ да си знаат да не се бунат сега зошто не влегле на утакмица :tv: позз момци :smir:
 
Г

Грејвдигер

Гостин
Епа добро ќе е кога нема друга навивачка група во салата. Да беа и ФА овие немаше да се слушнат...
 
Член од
28 октомври 2005
Мислења
8.293
Поени од реакции
1.646
Секоја чест за навивачите на фершпед добро навивање паролата ми се бендисуит Исто како некогаш ве ебеме секогаш или како беше супер супер браво момци покажете им на аероселациве дека не можат со вас и требало на врата да напишете НЕМА ВЛЕГУВАЊЕ СО ОПИНЦИ да си знаат да не се бунат сега зошто не влегле на утакмица :tv: позз момци :smir:



:pos2::pos2::pos2: леле кој најде да каже, опинок нормално ќе подржи опинок. зашто во центар и кавадарци нема урбани згради туку има скапни куќи како тие во маџир мало и дебар мало :pos2:
 

Batistuta

..пак од скриен број...
Член од
16 февруари 2005
Мислења
1.945
Поени од реакции
50
Лош потег на управата на Работнички или не знам кој стои зад сето тоа. Дури и да беа внатре Фемили, без разлика дали 200 или 500 луѓе секако бодовите ќе останеа во Градски Парк, а исто така не верувам и дека Сити Парк Бојси ќе беа надвикани пошо овој пат беа во солиден број. Само лош потег за кошарката. :smir:
 
Член од
2 октомври 2008
Мислења
946
Поени од реакции
21
Лош потег на управата на Работнички или не знам кој стои зад сето тоа. Дури и да беа внатре Фемили, без разлика дали 200 или 500 луѓе секако бодовите ќе останеа во Градски Парк, а исто така не верувам и дека Сити Парк Бојси ќе беа надвикани пошо овој пат беа во солиден број. Само лош потег за кошарката. :smir:
Јас ти гарантитам дека ќе беа надвикани..Како секогаш ништо ново!!
Young Team Aerodrom F.A
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Не ама губите контрола па после други се криви..:wink:
Добро добро :toe:

Оф топик: Гледам си се наапал некња и газдата си го викнал да расправа гужви тука :pos:бтв абе Радикалот го нема бе :pos::pos: мала шала :pos:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom