Фан клуб: Работнички

Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Да бе вените си ги сече Амир за Тасо од Градско :tv:

Друже, многу е едноставно, да го сакаа толку многу и Фени и Работнички Тасо сега ќе земаше 5000 евра плата, бидејќи ќе имаше избор од два клуба нели, и ќе отидеше кај тој што ќе го наддава другиот. Ама Дичмо ќе играе за како што велиш ти “многу помалку отколку што вреди„. Да беше толку посакуван тоа немаше да биде тоа случајот.
Искрено незнам што толку ви има згрешено Диме:pos2:...Реков и претходно...Сега со Огнен мислам дека ќе биде подобар...И би сакал да би бапне 7-8 тројки:vozbud::vozbud:
 

Madrid

Timeless
Член од
23 март 2008
Мислења
3.899
Поени од реакции
154
Искрено незнам што толку ви има згрешено Диме:pos2:...Реков и претходно...Сега со Огнен мислам дека ќе биде подобар...И би сакал да би бапне 7-8 тројки:vozbud::vozbud:

Ништо ми нема згрешено Тасо, само за разлика од тебе не го правам Леброн Џејмс.

За ова второто, може може, на загревањето :vozbud:
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Ајде доста е..:pos2:Ќе гледам фудбал сега...
П.С Кога играте со Работнички?Лозари ќе одат ?
 
Член од
9 декември 2007
Мислења
177
Поени од реакции
0
Dosta se karate...BTW moe mislenje:Nie ne go sakame Dime poso ne ostavi i otide vo Strumica,ama lozari nemojte da zborite deka ne e dobar,bidejki ne e taka.I sami znaete deka covekot go biva i e eden od podobrite vo nasata liga.

Inace najverovatno so Feni ke ima vrakanje i na CPB ama utre ke se znae podetalno...

Lozari ke doagate ? poz
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
Dosta se karate...BTW moe mislenje:Nie ne go sakame Dime poso ne ostavi i otide vo Strumica,ama lozari nemojte da zborite deka ne e dobar,bidejki ne e taka.I sami znaete deka covekot go biva i e eden od podobrite vo nasata liga.

Inace najverovatno so Feni ke ima vrakanje i na CPB ama utre ke se znae podetalno...

Lozari ke doagate ? poz
A ke ima li prenos ovaa godina od ligata?I ako ima dali ke go davaat natprevarot vo Sabota.Mene licno ne mi se veruva posto i da ja davaat ligata prvite utakmici nikogas ne gi davaat
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
A ke ima li prenos ovaa godina od ligata?I ako ima dali ke go davaat natprevarot vo Sabota.Mene licno ne mi se veruva posto i da ja davaat ligata prvite utakmici nikogas ne gi davaat
Абе МТВ и се е можно како ќе ги ударат улавите и нив :pos2::pos2::pos2: оно сепак отварање на сезоната а најголемо дерби е би требало да ја дават инаку ако ја дават ја иам предлог да одиме вака екипичка собрана у некое кафуле да гледаме заеднички па да преметниме се живо и диво..:pos2::pos2::pos2: а шо викате кој е за..:)
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
Абе МТВ и се е можно како ќе ги ударат улавите и нив :pos2::pos2::pos2: оно сепак отварање на сезоната а најголемо дерби е би требало да ја дават инаку ако ја дават ја иам предлог да одиме вака екипичка собрана у некое кафуле да гледаме заеднички па да преметниме се живо и диво..:pos2::pos2::pos2: а шо викате кој е за..:)
Abe fini decki sme ama nogu temperamentni sme...Da ne napravime nekoa bela...
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Abe fini decki sme ama nogu temperamentni sme...Da ne napravime nekoa bela...
АБе и да напрајме бела Васо ќе не покрие ај немај мака ти ако сакате ај да го крениме Блу у ваздух или пак твојто маало у Рома таму да цркаме :pos2::pos2::pos2:
 

BoR4e

Manchester United
Член од
28 февруари 2008
Мислења
2.384
Поени од реакции
36
ај нека ви е честито димето
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070

Kajgana Shop

На врв Bottom