Фан клуб: Работнички

Тимче

HULK!
Член од
4 јули 2008
Мислења
4.537
Поени од реакции
238
Mираковски е од Струмица мислам !
епа за тоа го напагате и јас мислам оти е од тука ама не бех сигурен оти у гим дека со учам има слика од него богојо и ного други со се освоиле 1 место у израел 1999 год
 
Член од
7 мај 2008
Мислења
2.818
Поени од реакции
368
Selodromci ne vikam deka Jane ne e dobar,daleku od toa.Ja rekov deka NA SEKOJ MU SE SLUCUVA!!!A inace ubavo vi kaza Xristov.Gledajte gi duelite megu Rabotnicki i MZT i statistikata pa praite muabet.Znaci ne vikam deka Jane e tapa ama ima uste on do Mite.Pa da ne bese Mite minatata godina Rabotnicki stvarno neznam kaj ke zavrsese...Se slucuva ipak e SPORT !!!
А бе толку те имаат малтертирано од Аеродром што имаш толку голема емпатија према нив. Кој знае од кое село во Скопско си ама ај не сакам да се замарам со тебе пошо немате право да зборите вие од Геј паркот затоа што не сте се појавиле на утакмица на Работнички 5 години така да немој многу да кажуваш. Јане првата ползусезона со кој играчи да игра...Ѓуровски, Атансовски, Мифтари, Деспотовиќ... Втората полусезона се заслија МЗТ, Мите не се виде ни во Парк ни во Јане Сандански.
 

Тимче

HULK!
Член од
4 јули 2008
Мислења
4.537
Поени од реакции
238
А бе толку те имаат малтертирано од Аеродром што имаш толку голема емпатија према нив. Кој знае од кое село во Скопско си ама ај не сакам да се замарам со тебе пошо немате право да зборите вие од Геј паркот затоа што не сте се појавиле на утакмица на Работнички 5 години така да немој многу да кажуваш. Јане првата ползусезона со кој играчи да игра...Ѓуровски, Атансовски, Мифтари, Деспотовиќ... Втората полусезона се заслија МЗТ, Мите не се виде ни во Парк ни во Јане Сандански.
не правејте заинат мабет коо митето е појак саа промашил 2 слободни голем кур тава може на секој да му се случе шо не му е одило и тавае истотака за ристето тип4ето е закон за 3 само секој има свој ден.... а тоа дека јане имал само едно промашување на претходните квалификации потоцно со естонија на +40 е големо опуштање одколко 1 позитива и 2 слободни кој на +40 му се игра веке (за тии шо губат викам )
 
Член од
9 декември 2007
Мислења
177
Поени од реакции
0
А бе толку те имаат малтертирано од Аеродром што имаш толку голема емпатија према нив. Кој знае од кое село во Скопско си ама ај не сакам да се замарам со тебе пошо немате право да зборите вие од Геј паркот затоа што не сте се појавиле на утакмица на Работнички 5 години така да немој многу да кажуваш. Јане првата ползусезона со кој играчи да игра...Ѓуровски, Атансовски, Мифтари, Деспотовиќ... Втората полусезона се заслија МЗТ, Мите не се виде ни во Парк ни во Јане Сандански.
Дечко ја не сум ни малтретиран,а богами не сум ни од село,и неам многу многу против аеродромците.Така зборам само поради тоа што вие секогаш серете за нас.Еднаш ке се уклучам во месец дена и гледам само дека се фалите вие а сите други грешат.Или сте најпаметни (а не сте) или сте незнам што.А иначе нејкам више да се карам за Мираковски мислам дека сите ке ти кажат кој е кој.И само те молам статистика види од мината година.Има во спорт кога заврши сезоната.Значи оди во архива на интернет и види сам.Поз :wink:
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
Opa interesno bilo vo kavadarci a :D :D :D Mislam deka ke ima uste edna megu Rabotnicki i Feni,ovoj pat kaj nas vo sala isto ovaa nedela.taka pisuvase ama ke vidime
:wink: :wink:
Da da ovoj pat kaj vas bidejki vo Jasmin ima saem za vino po povod grozdoberot.Inaku natprevarot bil maksimalno korekten rezultatot vo vtor plan(ne go prvdam feni za porazot) i po negovoto zavrsuvanje kosarkarite site zaedno i strucnite stabovi go dogledale natprevarot na reprezentacijata i Dokuzovski i Rajkovik dale strucni mislenja(znajs togas kako e "eh ja da bev na mestoto na Arsik ke bese ova ke bese ona").Patem kazano kako ne im e stram na ovie od KFM.Ke nosam prosecen trener od Srbija da mi bide selektor plus da mu davam dozola da vodi i drug tim vo Ukraina.Pa toa e sram be luge.Ajde vo rakometot go donesovme Vujovik covekot si vrede i na evropsko nivo i e brend za site ostanati rakometni treneri vo Makedonija,mozebi donekade i Katanec vo fudbalot e opravdan ali nikako pokraj eden Marin Dokuzovski da svanam kako moze da imame selektor pod prosek koj govori drug jazik :toe::toe::toe:Pa eden Rajkovik so 30 godini e podobar odnego
 

Тимче

HULK!
Член од
4 јули 2008
Мислења
4.537
Поени од реакции
238
стварно ли аеродромци биле најголемите скотови во Македонија ?? така зачујахх:vozbud::vozbud::vozbud:
 

Тимче

HULK!
Член од
4 јули 2008
Мислења
4.537
Поени од реакции
238
Da da ovoj pat kaj vas bidejki vo Jasmin ima saem za vino po povod grozdoberot.Inaku natprevarot bil maksimalno korekten rezultatot vo vtor plan(ne go prvdam feni za porazot) i po negovoto zavrsuvanje kosarkarite site zaedno i strucnite stabovi go dogledale natprevarot na reprezentacijata i Dokuzovski i Rajkovik dale strucni mislenja(znajs togas kako e "eh ja da bev na mestoto na Arsik ke bese ova ke bese ona").Patem kazano kako ne im e stram na ovie od KFM.Ke nosam prosecen trener od Srbija da mi bide selektor plus da mu davam dozola da vodi i drug tim vo Ukraina.Pa toa e sram be luge.Ajde vo rakometot go donesovme Vujovik covekot si vrede i na evropsko nivo i e brend za site ostanati rakometni treneri vo Makedonija,mozebi donekade i Katanec vo fudbalot e opravdan ali nikako pokraj eden Marin Dokuzovski da svanam kako moze da imame selektor pod prosek koj govori drug jazik :toe::toe::toe:Pa eden Rajkovik so 30 godini e podobar odnego
ех да бех на мираковски на местто ке погодеех 3 хехе... добар е арсиќ јас мислам па ке видеме
 

Тимче

HULK!
Член од
4 јули 2008
Мислења
4.537
Поени од реакции
238
Па не знам прашај ја мајка ти знае
нема шо да питувам ... од кој крај на мак да питам сите истото ке го кажат а тое е магарешки аеродромски инает.. нигде не гледате реално само вашето е нај нај
 
Член од
23 декември 2007
Мислења
2.247
Поени од реакции
57
Абе аман, нели ви стана досадно исти па исти маабет на 10 различни теме ебаго. Ај биде шо биде и мене ми е мака шо изгубивме на глупав и пристрасен начин (судии).
Па Митто промашил две слободни и шо сега треба ли да го линчуваме, а ние шо да кажеме за Богоев во финалето промаши 20 слободни, а не 2 и ете го жив здрав. Тоа е спортот и ние жалиме за пропуштената титула дома ама тоа е разберете. Еден мора да изгуби на натпреварот, за жал тоа овој пат беше нашата репрезентација, зарем не мислите дека и Летонија ја посакува победата.
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Абе кој и да прашете едноставо ќе ви одговири:Мите за Јане е :zver:...Тоа го знаете и вие,но водите некој инает...:wink:Еве земете ги во предвид и нивните плати,Мите 4 250,Јане колку 2 000 преку сила?:toe:
 

Тимче

HULK!
Член од
4 јули 2008
Мислења
4.537
Поени од реакции
238
Абе кој и да прашете едноставо ќе ви одговири:Мите за Јане е :zver:...Тоа го знаете и вие,но водите некој инает...:wink:Еве земете ги во предвид и нивните плати,Мите 4 250,Јане колку 2 000 преку сила?:toe:
дали и зима толко хехеех 200 најного
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
1.194
Поени од реакции
13
Vo MZT posledniot dogovor mu bese 2500 evra... a vo stranstvo sea neznam kolku zima... Platata ne e merilo za toa nekoj kolku e dobar... btw do sea jane nema sitnato utakmica za reprezentacija
 

Архивист

Ултрас
Член од
10 мај 2007
Мислења
2.926
Поени од реакции
608
Vo MZT posledniot dogovor mu bese 2500 evra... a vo stranstvo sea neznam kolku zima... Platata ne e merilo za toa nekoj kolku e dobar... btw do sea jane nema sitnato utakmica za reprezentacija
Па од кај процени дека Мираковски ја шитна утакмицата?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom