Фан клуб: Работнички

miki-MZT

F.A.
Член од
27 март 2008
Мислења
252
Поени од реакции
1
Со што е подобар, со тоа што има срце ко жена некоја, што во Работнички имаше целосна слобода од Марин затоа излгдаше дека е добар. Види му о просекот на шутнати и дадени па ќе правиме муабет. Јане за Мите е Мајкл Џордан, а тоа го покажа на натпреварот со Естонија.
DA DA JANE za mirakovski e Мајкл Џордан gi rasturi lani Estonija
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Јане по јак од Мите?Се виде на утакмиците помегу Работнички-:-Мзт кој е по јак од нив двајца.
П.С Ако не сакате да ги гледате меѓусебните дуели на Работнички-Мзт,погледнете ја статистиката на Јане погледне ја на Мите.:wink:Мите цела сезона сам го држеше Работнички бе алооо....
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
1.194
Поени од реакции
13
Jane na svoeto debi za reprezentacija dade 13 kosa so visok procent na realizacija !!! mite vcera dade 3poeni i sitna utakmica !!!!
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Jane na svoeto debi za reprezentacija dade 13 kosa so visok procent na realizacija !!! mite vcera dade 3poeni i sitna utakmica !!!!
По тоа гледаш ти?Јане влезе во игра,кога Македонија водеше +40,и даде 3-4 тројки на кој беше оставен сам,бев во Скопје ја гледав утакмица...:wink:
 

BoR4e

Manchester United
Член од
28 февруари 2008
Мислења
2.384
Поени од реакции
36
митето е подобар од јането тука нема шо да се праа муабет
 
Член од
7 мај 2008
Мислења
2.818
Поени од реакции
368
Колку години има Мите, а колку Јане? Па што има врска ако Јане влегол на +40, што има врска тоа што Јане на таа утакмица имаше само еден промашен шут. Ја разбирам да ми зборите за Мите ако во последен напад имал шут за тројка, влез некој... па да речеме дека бил тесен резултатот и дека ја превземал цела одговорност. Ама репрезентативец во клучни моменти да не може да погоди 2 слободни мислам дека е недопустливо.
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
1.194
Поени од реакции
13
abe jas sutiram slobodni 7/10 a ne profesionalec sto e on i ne moze da pogoi ni edno od dva obidi !!! neka se ubie podobro !!! jas da sum kako nego sam ke ja napustam rprezantacijata ima decko sto stvarno igraat so srce...
 
Член од
10 мај 2008
Мислења
29
Поени од реакции
0
Jas mislam deka jane e podobar od mite,sporen mene ima pogolemo srce i ne se plasi od nisto podobar sut ima samo sto u odbrana e poslab,najslab igrac u reprezentazija e riste stefanov 30 monuti igra sutira tri pati i ne dava nieden kos i odbrana kamen.....ej 30minuti da ne dades kos sramota
 
Член од
9 декември 2007
Мислења
177
Поени од реакции
0
Јане по јак од Мите?Се виде на утакмиците помегу Работнички-:-Мзт кој е по јак од нив двајца.
П.С Ако не сакате да ги гледате меѓусебните дуели на Работнички-Мзт,погледнете ја статистиката на Јане погледне ја на Мите.:wink:Мите цела сезона сам го држеше Работнички бе алооо....
Selodromci ne vikam deka Jane ne e dobar,daleku od toa.Ja rekov deka NA SEKOJ MU SE SLUCUVA!!!A inace ubavo vi kaza Xristov.Gledajte gi duelite megu Rabotnicki i MZT i statistikata pa praite muabet.Znaci ne vikam deka Jane e tapa ama ima uste on do Mite.Pa da ne bese Mite minatata godina Rabotnicki stvarno neznam kaj ke zavrsese...Se slucuva ipak e SPORT !!!
 

Тимче

HULK!
Член од
4 јули 2008
Мислења
4.537
Поени од реакции
238
Јане по јак од Мите?Се виде на утакмиците помегу Работнички-:-Мзт кој е по јак од нив двајца.
П.С Ако не сакате да ги гледате меѓусебните дуели на Работнички-Мзт,погледнете ја статистиката на Јане погледне ја на Мите.:wink:Мите цела сезона сам го држеше Работнички бе алооо....
точно е ако не беше митто работнички ке бее последни а за мене митто е не меѓу туку најдобар плеј шиграше у мак првенство.. столе мираковски од дека е ??
 
Член од
9 декември 2007
Мислења
177
Поени од реакции
0
Opa interesno bilo vo kavadarci a :D :D :D Mislam deka ke ima uste edna megu Rabotnicki i Feni,ovoj pat kaj nas vo sala isto ovaa nedela.taka pisuvase ama ke vidime
:wink: :wink:
 

Тимче

HULK!
Член од
4 јули 2008
Мислења
4.537
Поени од реакции
238
abe jas sutiram slobodni 7/10 a ne profesionalec sto e on i ne moze da pogoi ni edno od dva obidi !!! neka se ubie podobro !!! jas da sum kako nego sam ke ja napustam rprezantacijata ima decko sto stvarno igraat so srce...
ти луд ли си бе знаас ли он под каков притисок беше а?? или само така тропаш... за да решава утакмица на слободни фрлања само перо блажевски ного го гајле разултато он си маа как ништо да не е .. такви треба да бидат сите :smir:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom