Фан клуб: Работнички

Член од
3 март 2008
Мислења
1.131
Поени од реакции
68
Алоо аеродромции!!!!Кој кур ви е???Мираковски не е играч на Работнички повеќе!!!!!
 

Џенаро Гатузо

Pippo per Sempre
Член од
3 јануари 2008
Мислења
2.797
Поени од реакции
38
Pedersko srce se tresese doma gleav so moite im vikam ova pederce ke gi utne 100 posto se tresese...ke go vidam negde niz skopje ke mu ebam mameto
 

Џенаро Гатузо

Pippo per Sempre
Член од
3 јануари 2008
Мислења
2.797
Поени од реакции
38
Zoki vide li kolku igrase Tasovski?Plus toa vo situacija koga sme deficitarni na pozicija tri...

A inaku ne e mesto za komentar ali sami ja izgubivme utakmicata...Strumicanive ne unistija so promasenite slobodni
Za Tasovski si vo pravo ,morase da go pusti malce da go oladi Riste,so igrac e toj be i toj se trese...barem ovoj Tasovski ke pogodese edna 3ka
 
Член од
9 декември 2007
Мислења
177
Поени од реакции
0
Abe zoki dosta vise kurtonu seljacki!Daj prekini vise da seres da ti go ebam klubot nikakov da ti go ebam!Na sekoj mu se slucuva da utne,nesreka e sto na nego mu se sluci vo najlos moment.a inace deka mirakovski e podobar od cela vasa selska ekipa toa site go znaeme taka da zakuti i ne seri.plus on vise ne e igrac na rabotnicki taka da KUTI!
 
Член од
7 мај 2008
Мислења
2.818
Поени од реакции
368
Abe zoki dosta vise kurtonu seljacki!Daj prekini vise da seres da ti go ebam klubot nikakov da ti go ebam!Na sekoj mu se slucuva da utne,nesreka e sto na nego mu se sluci vo najlos moment.a inace deka mirakovski e podobar od cela vasa selska ekipa toa site go znaeme taka da zakuti i ne seri.plus on vise ne e igrac na rabotnicki taka da KUTI!
Со што е подобар, со тоа што има срце ко жена некоја, што во Работнички имаше целосна слобода од Марин затоа излгдаше дека е добар. Види му о просекот на шутнати и дадени па ќе правиме муабет. Јане за Мите е Мајкл Џордан, а тоа го покажа на натпреварот со Естонија.
 

the Consigliere

не читам дугачки постови
Член од
17 јуни 2007
Мислења
5.595
Поени од реакции
263
Алоо аеродромции!!!!Кој кур ви е???Мираковски не е играч на Работнички повеќе!!!!!

А чив играч е ??? Можда ја не сум у ток со вас , преминал некаде или што е финтата ??? Ја неам чуено вест дека си отишол .......
 

Madrid

Timeless
Член од
23 март 2008
Мислења
3.899
Поени од реакции
154
А чив играч е ??? Можда ја не сум у ток со вас , преминал некаде или што е финтата ??? Ја неам чуено вест дека си отишол .......

Замина во грција 2-ра лига, заборавив како се викаше тимот.
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
1.194
Поени од реакции
13
Abe zoki dosta vise kurtonu seljacki!Daj prekini vise da seres da ti go ebam klubot nikakov da ti go ebam!Na sekoj mu se slucuva da utne,nesreka e sto na nego mu se sluci vo najlos moment.a inace deka mirakovski e podobar od cela vasa selska ekipa toa site go znaeme taka da zakuti i ne seri.plus on vise ne e igrac na rabotnicki taka da KUTI!
Vidi kakov nastap imase jane so estonija a kako izigra mirakovski !!! samo edno ke kazam PICKA VO DUSA kako vas !!!
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Кај нашол у Грција да игра маме му ебам:tapp:
Аман бе сите мајки ебате,го боли кур на него во која земја игра,тој ќе зема на сезона по 65 000 евра,па вие јадете му го колку сакате...Доста е веќе,што се запаливте сите по Митето?Заради слободните?Сватете еднаш,во спортот се е можно:wink:
 

Феномен

Џомба
Член од
21 август 2008
Мислења
4.837
Поени од реакции
111
Аман бе сите мајки ебате,го боли кур на него во која земја игра,тој ќе зема на сезона по 65 000 евра,па вие јадете му го колку сакате...Доста е веќе,што се запаливте сите по Митето?Заради слободните?Сватете еднаш,во спортот се е можно:wink:
Абе не сум запален за него:)
Ама стварно не сваќам оти нашиве спортисти толку ја сакаат ебената Грција.....јас да сум во федерцијата нема да му дозволам да игра за МАКЕДОНИЈА:nesum:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom