Фан клуб: Работнички

V

Viktoranius

Гостин
ama i vie mnogu se palite zemavte 1 titula i mislite stalno ke zimate a?
Е, неее...!
Нема тука шала....како што рече и еден од вас..."Жално што кошарката се пресели во провинциите"...и сами си рековте....Ако не е во нас барем во Фени нека отиде.
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.499
Поени од реакции
47.620
tasovski-gradsko..............bogoev-nekoe strumicko selo................grncarov da ne zborime...........tie grcite be ................ne svakate deka strumica e grcki tim
Грначаров-Аеродром вие Ѓорче,Припор,Драчево.за се друго Мастеркард ајде сиктер освен ако не сакаш да наведам кој е од Ге Ге и Припор во раководството на вашата ''група'' во случај да не знаеш:bilokojzbot::bilokojzbot::bilokojzbot:
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
Е, неее...!
Нема тука шала....како што рече и еден од вас..."Жално што кошарката се пресели во провинциите"...и сами си рековте....Ако не е во нас барем во Фени нека отиде.
bolje vo feni
 
V

Viktoranius

Гостин
Пелистер, Вардар, Фени, и сега од Струмица ке го јадете.
 
Член од
30 септември 2007
Мислења
369
Поени од реакции
0
KK.FERSPED 66-80 KK STRUMICA :baeh: :baeh: :baeh: :baeh:
Mnogu sme jakiiiii alea mnogu sme jakiiiiiii :)
Socustvo za porazot :pos2: :pos2:
 

Billa Bong

I love Basketball
Член од
14 август 2006
Мислења
6.590
Поени од реакции
11
OK se izvinuvam ama ne ni ispcujav nikogo , tuku normalno da mi e kejf bidejki gi pobedivme a i se znaese deka ke ke tepame vecerva. i ako tolko isprovocirav nekogo ili enos ke ispovociram eve se izvinuvam :) pozz
Тоа е изгубија...се знаеше уште пред да почне натпреварот:)

Фершпед со оваа екипа неможе нигде...:wink:
 

DarkWalker

Think globaly , Act Localy!!!
Член од
4 февруари 2006
Мислења
1.209
Поени од реакции
70
Фершпед може да направи повеке , но треба да се средат некои работи во клубот прво ... инаку имат екипа ...
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Najmilo od se mi e toa sto MIRAKOVSKI izgubi od STRUMICa !! Mislese deka so ekipata na Fersped ke moze da ja pobeduva Strumica i deka Marin Dokuzovski e . . . No ZGESI !
 

Kajgana Shop

На врв Bottom