Syn
https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
- Член од
- 23 декември 2007
- Мислења
- 31.550
- Поени од реакции
- 52.928
fejknjuz e toa so budzetot videl pa odbil i rekol bolje e vo palas, interes za nego ima i od njukasl i od liverpul, ne veruvam deka bi gi odbil Milan za nekakovsi proekt u Palas, nikakov napredok nema da mu e palas u odnos na toa kade e sega, ama njukasl i pred se liverpul bi bile ponudi koi seriozno bi gi razgledal.