Кошаркарски онлајн менаџер

Кирца

Монк
Член од
7 април 2008
Мислења
7.051
Поени од реакции
2.289
Да не е малку? :)
Не ја само милионче ќе зеам.Боље милион него ништо.Моментално иам 7 милиони сосе минус го шитнав вториот центар и сеа Радулович ќе оди за 15 милиони и некој млад ѕвер ќе зеам и ќе завршам со купување.
 

Enis_gv

Dictator.
Член од
17 март 2009
Мислења
353
Поени од реакции
9
Го сака некој?:helou:

Mjalce Ivanovic
Форма: 6
Старост:
22
Умор:
13 %
Висина:
202
Тежина:
97
Индекс Вештина:
18.880
Плата:
29.755
Одбрана:
6
Слободна Бацања:
6
Два Поена:
4
Три Поена:
7
Дриблинг:
4
Додавање:
5
Брзина:
7
Позиционирање:
7
Скокови:
6
Искуство:
1

500.000(пола милион) на ТЛ еее...Па ако го сака некој нека го купи...:toe:
 
V

Viktoranius

Гостин
Честито победа Кузе, ме победи во пријателската.:)

Им дадов на сите играчи шанса, играв нормално во одбрана не ставив агресивно и добар тесен натпревар беше. Конечен резултат 71-65.
 

Alen_001

Недозволен тајтл, внимавај.
Член од
25 февруари 2009
Мислења
1.586
Поени од реакции
1.121
Честито победа Кузе, ме победи во пријателската.:)

Им дадов на сите играчи шанса, играв нормално во одбрана не ставив агресивно и добар тесен натпревар беше. Конечен резултат 71-65.
Кузе прави лом се пред себе...
Браво штета што многу касно се вклучи во играва иначе ке играше и ти во 1.1 или 1.2 лига....
Викторијанус сакаш една пријателска јас и ти за време на паузата помеѓу двете сезони?
 
Член од
17 март 2009
Мислења
18
Поени од реакции
0
Кузе прави лом се пред себе...
Браво штета што многу касно се вклучи во играва иначе ке играше и ти во 1.1 или 1.2 лига....
Викторијанус сакаш една пријателска јас и ти за време на паузата помеѓу двете сезони?
Благодарам за честитките и за тоа што имате убаво мислење за мене како менаџер, ќе биде наредната сезона се надевам дека ќе се пласирам во погорна лига.:tv:
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
12.406
Поени од реакции
544
Ај да му честитаме и на Колибри, заслужена титула во купот. :)
 
V

Viktoranius

Гостин
Кузе прави лом се пред себе...
Браво штета што многу касно се вклучи во играва иначе ке играше и ти во 1.1 или 1.2 лига....
Викторијанус сакаш една пријателска јас и ти за време на паузата помеѓу двете сезони?
Ќе биде друже, да заврши првенството уште 2 кола и ќе играме. Сеа имам и двајца првотимци повредено, неможам да ги ротирам играчите добро.:)
 

Кирца

Монк
Член од
7 април 2008
Мислења
7.051
Поени од реакции
2.289
За мене може да се каже дека заврши сезоната.Само формално ќе биде крајот.И двете да ги изгубам 11 ќе сум.Лајнс оф Куманово е 2 бода зад мене следно со него играм и да изгубами да не изгубам ништо не мења со оглед на тоа што во последно коло игра со Куманово.И да го тепа па ќе сум пред него заради кош разлкиката.
 

vac 13

партизановец
Член од
21 мај 2008
Мислења
5.426
Поени од реакции
530
Кирца тепај го Лионс бе,што повеќе не зезај.
Не одмарај играчи многу,многу:)
 
Член од
17 март 2009
Мислења
18
Поени од реакции
0
И за мене заврши одамна првенството уште пред 3-4 кола кога изгубив од МЗТ и ги загубив и така минималните шанси за 4 место, се ова сега што играм ми е како подготовка за наредната сезона.
 

Кирца

Монк
Член од
7 април 2008
Мислења
7.051
Поени од реакции
2.289
Кирца тепај го Лионс бе,што повеќе не зезај.
Не одмарај играчи многу,многу:)
Какво одморање Радулович 4 четвртини ќе го играм.Не за друг неам втор центар.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom