Кошаркарски онлајн менаџер

V

Viktoranius

Гостин
Ај у курац пак губам од еден мизерен тим да си еба мајката. Со тактиката многу згрешив. :tapp::tapp::tapp:
 
V

Viktoranius

Гостин
Абе ај глуп куп што ми требаше нервози да си стварам, овие моите копиљаци.

Од утре не местам тактика, нека ги зимат 20-0 !
 
V

Viktoranius

Гостин
Ај мајката изгубив 11 разлика од тим 5 пати послаб од мене. Тимскиот дух ми е терибл, а плус тоа ми играше со слабите играчи, а јас процентот им го намалив на 60 проценти на неговите "слаби" играчи што ми дадоа 82 коша.:kesa:

Пеер не се нервирам толку за поразот, одколку што се нервирам што ме надмудри тактички. :kesa:

Бај д веј има нови лиги, ама само ботови играт да се надеваме дека ќе се пополнат :)
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
12.406
Поени од реакции
544
Ја тепав 13 разлика, осеќам тие од Србија ќе ни земат ЦБ парите, се заебавме, јаки се.
 
V

Viktoranius

Гостин
Море ќе ни ги земат, дај да местиме утакмици, барем тие од Мк да ги лапат првите 3 места.

Еве Орка ако сака со задоволство ќе му ја пуштам утре, зошто гледам денес тепал. Јас веќе имам 2 порази. :toe:
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
12.406
Поени од реакции
544
Ако бе, не му ја пуштај, можеш да го тепаш!
НАПРЕД СТРУМИЦА!
СТРУМИЦААА!
 
V

Viktoranius

Гостин
Ако бе, не му ја пуштај, можеш да го тепаш!
НАПРЕД СТРУМИЦА!
СТРУМИЦААА!

:pos2::pos2:

Лесно ти е тебе ќе лапаш 56 цб пари, а јас ви гледам во гз. :pos2:

Иначе, има 8 нови лиги, да се надеваме дека ќе се пополнат, ех море сеа тежината на лигата мора да рипне на високо ниво. :vozbud:
 
V

Viktoranius

Гостин
Ред девил не е баш розово како што ни стои. За тебе е, али за мене ќе биде тешко. Сега ги разгледав сите екипи во нашата лига, и има доста добри екипи, конкуренција ќе има дупло поголема од лани.

По се изгледа ништо нема да направам и оваа сезона. :nesum:
 
Член од
8 август 2008
Мислења
1.309
Поени од реакции
151
pomos,se zacleniv i mi go dodelija timot na Tikves,kako da igram pomognete mi ,neam pojma,gleam prvenstrvoto e zavrseno
ajde da ve vidam sea
:tapp:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom