MaxTV IPTV телевизија (Македонски Телеком) генерална дискусија (новости, прашања, проблеми)

Член од
27 декември 2008
Мислења
1.603
Поени од реакции
751
Договорот ми завршува за 2 месеци. Да чекам или да направам нов порано? Дали ќе има нешто од телеком како попуст или слично декември или пред нова година?
Најчесто имаат акции попусти и сл. а и ќе го имаш целосниот бонус овака некоја илјадарка ке ти намалат од буџетот
 
Член од
21 ноември 2011
Мислења
1.358
Поени од реакции
710
Најчесто имаат акции попусти и сл. а и ќе го имаш целосниот бонус овака некоја илјадарка ке ти намалат од буџетот
На вдсл сум без можност за оптика и во план сум да земам и тв т.е магента. Немам којзнае каков избор затоа прашав дали да почекам или не
 
Член од
27 декември 2008
Мислења
1.603
Поени од реакции
751
Денес имаат пуштено апдате за боксовите мала промена на интерфејсот за глас сега има броеви и промена на распоредот на спортските канали
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
15.512
Поени од реакции
7.976
Денес имаат пуштено апдате за боксовите мала промена на интерфејсот за глас сега има броеви и промена на распоредот на спортските канали
А каква промена на распоредот на спортските канали?
 
Член од
27 декември 2008
Мислења
1.603
Поени од реакции
751
А каква промена на распоредот на спортските канали?
Братми ми кажа кај него е направен апдате кај мене се уште нема таков поместени се од 300 на броеви над тоа ,немав време да ги видам само приметив во банерот за глас каде сега е со бројки
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
15.512
Поени од реакции
7.976
Братми ми кажа кај него е направен апдате кај мене се уште нема таков поместени се од 300 на броеви над тоа ,немав време да ги видам само приметив во банерот за глас каде сега е со бројки
На MaxTV од 300 број почнуваат спортските. 300 е МРТ 3 па потоа се арените, еуроспорт, спорт клуб.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom