Conti Movie Platform

haCk0r

Customization Windows OS
Член од
8 јануари 2009
Мислења
4.291
Поени од реакции
1.583
И за тебе важи истото, напиши порака на Конти, и да видиме што ти одговараат...еве јас две недели немам никаков повратен одговор од нив...
Нема потреба секој ден контактирам во телеграм,имаш инфо цетри моментално најнов во Радовиш неќна отворен имаш во Кавадарци 2-3 помини таму и пиј кафе ке те почастат дечките и ке ти објаснат

Sent from my 23021RAA2Y using Tapatalk
 
Член од
9 декември 2012
Мислења
982
Поени од реакции
1.054
Нема потреба секој ден контактирам во телеграм,имаш инфо цетри моментално најнов во Радовиш неќна отворен имаш во Кавадарци 2-3 помини таму и пиј кафе ке те почастат дечките и ке ти објаснат

Sent from my 23021RAA2Y using Tapatalk
Како бре Телеграм, со официјален чет,маил?!
Аурора,троши ги парите од Конти,не губи време на кајгана со мене, немора да ми праќаш смешки...10000 евра,долари зимаш, оди некаде прошетај, шопинг,на некој натпревар..не го губи времето до мене..
Автоматски споено мислење:

Vo pravo si, ne se trudam vise.Eve i toa da bide, bot sto se otkazuva
Автоматски споено мислење:


Pocekaj malce, eve sega ti odgovaraat
Точно. На 9000 Евра заработка,ти неможеш без кајгана...
 
Член од
16 септември 2024
Мислења
8
Поени од реакции
5
Kamo, ama jas ne kazav deka jas zarabotiv 9.000, a i moe pravo e dali ke sum kajgana ili shoping. A smeski ti prakam zatoa sto smesen si, da ne te navredam ama nemam drug zbor kako da objasnam, nekako kako nanazad da si mi se muabetive sto pisuvas.A i imas pravo na svoe mislenje iako pogresno.
Nema vise vreme na tebe da gubam, nova sum na forum i ne sum bas iskusna, koga bi znaela kako da te bloknam toa vednas, P.S eve ti us nekoja smeska v lice i toa
 
Член од
9 декември 2012
Мислења
982
Поени од реакции
1.054
Kamo, ama jas ne kazav deka jas zarabotiv 9.000, a i moe pravo e dali ke sum kajgana ili shoping. A smeski ti prakam zatoa sto smesen si, da ne te navredam ama nemam drug zbor kako da objasnam, nekako kako nanazad da si mi se muabetive sto pisuvas.A i imas pravo na svoe mislenje iako pogresno.
Nema vise vreme na tebe da gubam, nova sum na forum i ne sum bas iskusna, koga bi znaela kako da te bloknam toa vednas, P.S eve ti us nekoja smeska v lice i toa
Имај убаво искуство од Конти, ќе научиш нешто.
 

intro

★ ★ ★★ ★
Член од
6 јануари 2011
Мислења
1.360
Поени од реакции
1.060
Со будала не се расправај нема ефект...

конти монти работам.... како молимте работиш и што работиш и знаеш ли што е работа а што мрдање со прстот

Молете се да ви потрае играчкава додека си ги вратите парите шо сте ги ставиле а незнаете кај сте ги ставиле да не има плачки после а бааѓи народ блесав сте се насобрале.
Овој народ сиромашен обожава да се коцка. Верува во среќа а не во знаење.
 
Член од
30 август 2024
Мислења
24
Поени од реакции
110
Ви рикна Конти...
Луѓе што даваат пари на вакви ликови (админот е ова), ич не ми жал. Нека ве изгорат до последна пара.

Сеа следна шема е тоа, Етерналиот, или како и да се вика.

Како што се е полудено ми доаѓа да креирам ваква платформа. Негде ќе пишам дека е фиктивна и дека еден ден ќе ја затворам али со оглед на тоа какви луѓе постојат што те убедуваат дека ќе заработиш... алал вера. Колку ли луѓе изгубија барем по 300/400/500 евра?

Screenshot_1.png
 

haCk0r

Customization Windows OS
Член од
8 јануари 2009
Мислења
4.291
Поени од реакции
1.583
Имаа апдејт на апликацијата, сега се си е таман
 
Член од
30 август 2024
Мислења
24
Поени од реакции
110
Имаа апдејт на апликацијата, сега се си е таман
Сите исто завршуваат. Прво со апдејт, после со "maintenance".

Ама гледам и на ФБ колку е народов заболен и колку ги бранат/се тешат дека се е ок. Едноставно не слушаат друго мислење.

Јавно кажувам дека правам ваква платформа. Немам буџет можеби илјадници евра, ама за маркетинг и ФБ рекламче да врти 2/3 месеци, имам.
 
Член од
9 декември 2012
Мислења
982
Поени од реакции
1.054
Сите исто завршуваат. Прво со апдејт, после со "maintenance".

Ама гледам и на ФБ колку е народов заболен и колку ги бранат/се тешат дека се е ок. Едноставно не слушаат друго мислење.

Јавно кажувам дека правам ваква платформа. Немам буџет можеби илјадници евра, ама за маркетинг и ФБ рекламче да врти 2/3 месеци, имам.
И после тоа направи платформа,дека помагаш да ги вратат вложените пари,за само 50 евра, и од таму пари ќе им земеш..
 

haCk0r

Customization Windows OS
Член од
8 јануари 2009
Мислења
4.291
Поени од реакции
1.583
Сите исто завршуваат. Прво со апдејт, после со "maintenance".

Ама гледам и на ФБ колку е народов заболен и колку ги бранат/се тешат дека се е ок. Едноставно не слушаат друго мислење.

Јавно кажувам дека правам ваква платформа. Немам буџет можеби илјадници евра, ама за маркетинг и ФБ рекламче да врти 2/3 месеци, имам.
Бујрум, секој си одговара за својата постапка ја ставам пари на сигурно више ги вратив парите од конти сега сакал паднал сакал терал уште се едно ми е, кога се опуштат на вакви платформи мора да бидеш и добро информиран,ја затоа не сакам никој да внесувам член под мене не сакам никој да вовлекувам во ова,мене ми е се едно имам можност и можам да си дозволам да ризикувам ако немам можност си седам мирен :D
 
Член од
9 декември 2012
Мислења
982
Поени од реакции
1.054
Бујрум, секој си одговара за својата постапка ја ставам пари на сигурно више ги вратив парите од конти сега сакал паднал сакал терал уште се едно ми е, кога се опуштат на вакви платформи мора да бидеш и добро информиран,ја затоа не сакам никој да внесувам член под мене не сакам никој да вовлекувам во ова,мене ми е се едно имам можност и можам да си дозволам да ризикувам ако немам можност си седам мирен :D
Со среќа парите да си ги трошат..
 
Член од
19 февруари 2011
Мислења
545
Поени од реакции
620
Najdi koj se izgorel do sega od conti. Ne e uveduvanje. Samo se spodeluva nesto so ne se znae za da zeme sekoj plus nekoj denar. Podobro da ne znaete. A koga ke vidite kako nekoj napravil nekoja para odma vikate vidi go ne kazuva za i jas da zemam. Koj ke si zeme ke si zeme drugite pak neka cekaat.
P.s. Ne stavajte za da ne placete.
И ТАТ на почетокот не изгори никој, еден куп извадија ситна пара додека тие големите не загризаа па потоа да пукне. И ова се чека големи играчи да загризаат за да пукне. Дотогаш чепкајте по некое доларче и ќутете си.
 
Последно уредено:
  • Ми се допаѓа
Reactions: A__
Член од
23 септември 2024
Мислења
1
Поени од реакции
1
Дали може некој да ми објасни како да се зачленам. И која е точна апликација?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom