Conti Movie Platform

Член од
9 декември 2012
Мислења
982
Поени од реакции
1.054
Дали може некој да ми објасни како да се зачленам. И која е точна апликација?
Ти бараш некој да ти објасни како преку апликација да ти украдат пари? Никој нормален нема да ти помогне да се зачлениш.
 
Член од
7 март 2009
Мислења
1.151
Поени од реакции
812
I jas ne veruvav na moja drugarka i dodeka taa vo megu vreme izvadi 9.000$ jas seuste ne bev pocnata.
Sega zalam sto ne vloziv pred 4 meseci ama toa e, nema nazad.
Како мислиш извади 9000$, ги зеде во ќеш или и ги исплатија на сметка во банка,дај доказ за ова и јас ќе вложам одма 500$ за мене и плус 500$ ќе ти дадам гратис на тебе :)
Инаку јас живеам во помал град и неќни отворија ваква брзо-заработувачка шема-фирма, влегов внатре и ги прашав дечките на 20 и кусур годишна возраст како се заработува, еден од нив ми кажа дека после 25 дена ќе ми ја исплати заработката во ќеш ако не ме занимаат биткоини, ме заинтригира ова да ти кажам искрено :pos:
 
Член од
16 декември 2013
Мислења
81
Поени од реакции
60
Како мислиш извади 9000$, ги зеде во ќеш или и ги исплатија на сметка во банка,дај доказ за ова и јас ќе вложам одма 500$ за мене и плус 500$ ќе ти дадам гратис на тебе :)
Инаку јас живеам во помал град и неќни отворија ваква брзо-заработувачка шема-фирма, влегов внатре и ги прашав дечките на 20 и кусур годишна возраст како се заработува, еден од нив ми кажа дека после 25 дена ќе ми ја исплати заработката во ќеш ако не ме занимаат биткоини, ме заинтригира ова да ти кажам искрено :pos:
Abe koga ke rikni ova, a se znae deka ke rikni, tie so se prvi se ofajdile ama tie sto se pokasno ke izgubat pari i ovie deckive sto gi spomna so otvaraat kancelarii ne mislat deka nekoj od tie sto ke izgubat pari ke prijavi policija i tie ke bidat prvi na tapet za podveduvanje vo ovaa piramidalna izmama i mozi da odgovaraat za toa?
 
Член од
18 јули 2020
Мислења
50
Поени од реакции
27
Abe koga ke rikni ova, a se znae deka ke rikni, tie so se prvi se ofajdile ama tie sto se pokasno ke izgubat pari i ovie deckive sto gi spomna so otvaraat kancelarii ne mislat deka nekoj od tie sto ke izgubat pari ke prijavi policija i tie ke bidat prvi na tapet za podveduvanje vo ovaa piramidalna izmama i mozi da odgovaraat za toa?
гледам некој член ми пишал во порака да го контактирам ако сум заинтересиран за влез во конти.Инаку добив информации дека доста голем број на полицајци биле вклучени во пирамидалната конти шема и штрикаат.По она што дознав некако функционира сега за сега а до кога немам поим.Интересно е што некои ликови што се вклучени во конти велат знаат кои се дечките од конти и ако случајно пукне односно останат без пари ќе биде трчање боси по жежок песок.
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
50
Поени од реакции
4
Ако сака некој друга апликација нека пише
Влог 17 usdt на ден по 3usdt 180 дена
Влог 70 usdt на ден по 10 usdt 180 дена
Исплата има 24h без провизија, колку вадиш толку ти стига.
За сега е проверено функционира
 
Член од
15 март 2022
Мислења
5
Поени од реакции
1
Веќе месец ипол сум зачленета во DGPT и имам направено 587$ до денес, со влог од 100$. Немам извадено, но моите блиски извадија. Функционира кај нас и се прави солидна заработувачка, слободно пишете ми за повеќе инфо…
 

haCk0r

Customization Windows OS
Член од
8 јануари 2009
Мислења
4.291
Поени од реакции
1.583
гледам некој член ми пишал во порака да го контактирам ако сум заинтересиран за влез во конти.Инаку добив информации дека доста голем број на полицајци биле вклучени во пирамидалната конти шема и штрикаат.По она што дознав некако функционира сега за сега а до кога немам поим.Интересно е што некои ликови што се вклучени во конти велат знаат кои се дечките од конти и ако случајно пукне односно останат без пари ќе биде трчање боси по жежок песок.
ја колку што знам лугето од конти се од словенија барем од таму почна да се шири надоле на балканот,моментално е тренд Србија и Хрватска

Sent from my 23021RAA2Y using Tapatalk
 
Член од
8 септември 2011
Мислења
3.675
Поени од реакции
2.622
Дали некој има слушнато за 2139.itd ? и ако има може објаснување ?
бидејќи гледам и оваа е доста активна во последно време.
 
Член од
3 ноември 2009
Мислења
6.649
Поени од реакции
39.038
94m3bu.jpg


Интересно е како и после 25 години од аферата со штедилницата ТАТ, на луѓето од Пелагонискиот регион не им доаѓа памет и уште се лажат на вакви пирамидални финансиски измами иако имало луѓе кои буквално си го одзеле животот поради ова.

НИКОЈ НЕ ВИ ДАВА ПАРИ ТУКУ ТАКА СО ЛАЈКУВАЊЕ НА ВИДЕА.

Наместо да вложувате 750 евра во сомнителни платформи кои ќе ви ги земат парите, подобро дајте ги на некој мајстор да ве научи некој занает од кој утре ќе вадите леб.
 
Член од
8 септември 2011
Мислења
3.675
Поени од реакции
2.622
За помалку од 24 часа нови 100 корисници просек по 300 долари да ставаат, изи.
Бесен народ сме.
 
Член од
16 септември 2024
Мислења
8
Поени од реакции
5
Како мислиш извади 9000$, ги зеде во ќеш или и ги исплатија на сметка во банка,дај доказ за ова и јас ќе вложам одма 500$ за мене и плус 500$ ќе ти дадам гратис на тебе :)
Инаку јас живеам во помал град и неќни отворија ваква брзо-заработувачка шема-фирма, влегов внатре и ги прашав дечките на 20 и кусур годишна возраст како се заработува, еден од нив ми кажа дека после 25 дена ќе ми ја исплати заработката во ќеш ако не ме занимаат биткоини, ме заинтригира ова да ти кажам искрено :pos:
Od Conti gi prefrlas na Binance vo USDT, toa e isto kako dolarot i od tamu odis vo menuvacnica i to gi isplakaat vo dolari ili denari, kako sakas.
Ne se raboti za toa da ve navlecam da vlozite ili mene da mi dadete $500.
Jas kazav samo toa sto znam.
Jas pocnav pokasno i nemam bas golema zarabotuvacka zatoa sto so pomal vlog pocnav bidejki razmisluvav isto kako nekoi od vas, nemav doverba.
Jas i seuste nemam doverba, svesna sum deka eden den kade i da e ke propadne conti, a toa e za brzo.
Jas samo kazuvam deka sum izvadila pari i toa e toa, a svedok sum na drugi sto izvadile mnoooogu pari ama se tuka od pocetok.
Inace eve sega so pari od conti sto imav zarabotka otvoriv account i na novata aplikacija Eternal. Eve ti link pa mozes tamu da si vlozis 500$ i ne mi davaj mene nemora hahah.A dolaz nemozam jas od tuga smetka da dadam, nemam, tuku mozam samo od moja :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom