Соживотот во Македонија

  • Креатор на темата Macedon1um
  • Време на започнување
Член од
30 јули 2014
Мислења
5.377
Поени од реакции
17.547

Dragi moi sogragjani, ova e Mira, edna od osnovacite na ChatGPT.
Mira e kerka na Albanka koja zhivee vo Italia. I veke taa e ambasadorka na site nie albancite. Zamislite taa e produkt na edna albanska generacija, za koja na majka mu edistvena maka mu bila koga ke se omazhi. I zatoa prvoto prashanje vo chatgpt mu bila "koga ke se omazhi Mira"!

A vie dragi moi sogragjani, prodolzhete da merite kolku makedonci deneskaa kupija vo Kipper! :D
Pa bidete vie takvi, nas bas drago ke ni bide, i ke ziveeme normalno i vie i nie. Dali Mira prodava droga, dali vozi so 200 na autobahn, dali ubiva deca za Veligden, dali brani ubijci na deca, dali izbrkala nekoj od doma i mu go zapalila domot, dali secela organi na luge i im gi stavala vo usta, dali skrtala so noz po grb na nedolzni luge, dali site ovie aktivnosti ona bi gi branela zatoa sto se na smetka na kaurite? I eden kup drugi raboti, me mrzi da pisuvam.

Ti so Mira osven krv ne delis nikakva zaednicka civilizaciska vrednost.
 
Член од
8 август 2013
Мислења
1.190
Поени од реакции
1.715
Pa bidete vie takvi, nas bas drago ke ni bide, i ke ziveeme normalno i vie i nie. Dali Mira prodava droga, dali vozi so 200 na autobahn, dali ubiva deca za Veligden, dali brani ubijci na deca, dali izbrkala nekoj od doma i mu go zapalila domot, dali secela organi na luge i im gi stavala vo usta, dali skrtala so noz po grb na nedolzni luge, dali site ovie aktivnosti ona bi gi branela zatoa sto se na smetka na kaurite? I eden kup drugi raboti, me mrzi da pisuvam.

Ti so Mira osven krv ne delis nikakva zaednicka civilizaciska vrednost.
Bravo be drugar, barem priznavash deka imam ist krv so Mira. Toa za mene e dovolno.
A za drugovo ima vreme, ako jas ne sum mozhel da gi pominuvam ovie barikadi shto si gi pisuel, sigurno sin mi ke gi pomine.
Primer za ova e pak Mira, za koja majka mu misli kako ke se ozheni, koga, so koja familija, aMira kako da go podobri svetot, sosdavajki platformi kako CHATGPT.

:D
 

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
44.805
Поени од реакции
82.856
Bravo be drugar, barem priznavash deka imam ist krv so Mira. Toa za mene e dovolno.
A za drugovo ima vreme, ako jas ne sum mozhel da gi pominuvam ovie barikadi shto si gi pisuel, sigurno sin mi ke gi pomine.
Primer za ova e pak Mira, za koja majka mu misli kako ke se ozheni, koga, so koja familija, aMira kako da go podobri svetot, sosdavajki platformi kako CHATGPT.

:D
После Смилковско ни Мира ни Спира ни ништо нема да спаси работа. Курчете се и уживајте дур Америка владее овде, кога нема да владее друго ќе биде.
Автоматски споено мислење:

Албанците завладеаја со здравството у изминатиов период од деценија. Им беше дозволено да носат опрема и лекови (цитостатици највеќе) на Косово и таму да ги продаваат. Си вработуваа секакви билмези, како оној у инфективна што беше. Го видовме на телевизија. Нема закон за нив и затоа, помеѓу другото, здравството ни е такво какво што е.
Го направија здравството да биде прислужник на косовското, а не сервис на македонските граѓани.


За кој кур сеа одбиваат хоспитализација? Да не не им се лежи у болница у која све фали, затоа што е однесено на Косово и мораат сами од апотека да си купуваат завои и сл. Кој би рекол...


 
Последно уредено:

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
44.805
Поени од реакции
82.856
@Björn ti si eden od najglupavite clenovi na forumot :)
не им смета тоа на мајка ти и сестра ти

по темата - јас не ги осудувам што одбиле хоспитализација, само викам да си ја чукнат црпката и да размислат зашто е посрање, поопасно за здравје, да лежиш у болница под лекарски надзор, неголи дома
 
Член од
25 март 2012
Мислења
8.536
Поени од реакции
5.083
Шо да прави, мора 6000 да плати струја, оти 24% од населението не плаќа.
Каде спаѓа Велија Рамковиски кога беше фатен со цела фабрика на црно врзан?
Автоматски споено мислење:

Pa bidete vie takvi, nas bas drago ke ni bide, i ke ziveeme normalno i vie i nie. Dali Mira prodava droga, dali vozi so 200 na autobahn, dali ubiva deca za Veligden, dali brani ubijci na deca, dali izbrkala nekoj od doma i mu go zapalila domot, dali secela organi na luge i im gi stavala vo usta, dali skrtala so noz po grb na nedolzni luge, dali site ovie aktivnosti ona bi gi branela zatoa sto se na smetka na kaurite? I eden kup drugi raboti, me mrzi da pisuvam.

Ti so Mira osven krv ne delis nikakva zaednicka civilizaciska vrednost.
Па кои од овие ствари вие не сте ги сториле?
 
Член од
30 ноември 2007
Мислења
7.453
Поени од реакции
5.861
Евн има поставено 170 илјади нови броила кои што е невозможно да се манипулираат, скоро сите се кај албанците, последно им сменија и во Арачиново и Слупчане како последни бастиони.

Има и 650 илјади стари броила кои се лесни за манипулирање, наменети се за македонците.

Македонците краделе и крадат струја, со клима уреди плаќаат по 2000 денари струја.

95% од вработените во Евн се македонци, македонците имаат заштита од внатре.

Ретко некогаш ќе направат контрола кај македонците, и секогаш фаќаат крадци на струја, памтам еднаш им влегоа на кафичите и рестораните сред плоштад и улица Македонија во Скопје, еден куп крадци фатија.
 
Член од
25 март 2012
Мислења
8.536
Поени од реакции
5.083
Евн има поставено 170 илјади нови броила кои што е невозможно да се манипулираат, скоро сите се кај албанците, последно им сменија и во Арачиново и Слупчане како последни бастиони.

Има и 650 илјади стари броила кои се лесни за манипулирање, наменети се за македонците.

Македонците краделе и крадат струја, со клима уреди плаќаат по 2000 денари струја.

95% од вработените во Евн се македонци, македонците имаат заштита од внатре.

Ретко некогаш ќе направат контрола кај македонците, и секогаш фаќаат крадци на струја, памтам еднаш им влегоа на кафичите и рестораните сред плоштад и улица Македонија во Скопје, еден куп крадци фатија.
Не бе, каур да краде? Нема шанси.
 

Византиецот

NO! you ass.
Член од
14 март 2021
Мислења
2.799
Поени од реакции
6.359
Не бе, каур да краде? Нема шанси.
Зато што сте покорумпирани и од просечен Грк. Како канцер ја јадиште НАШАТА земја однатре и ја пустите и ја турчите. Тетово е постанато гето, спореди го со Прилеп или Охрид ко градој и се ќе ти стани јасно.
Ние не сме норвежани, ама за вас исто ко да сме.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom