Зошто девојките не ги сакат добрите момчиња?

Ocajna

Domakjinka
Член од
29 јануари 2007
Мислења
1.548
Поени од реакции
2.558
@Audiofil гледам дека доста се разбираш во астрологија, можеш ли да ми препорачаш некои страници за бесплатна натална карта или барем материјали да читнам нешто.
 

831

HOATH IAIDA
Член од
8 ноември 2009
Мислења
6.794
Поени од реакции
12.177
Првиот знак на стареење е поместувањето на епицентарот на оргазмот во половината.
Не постои жена, ма со каква и да било натална карта, што ќе замени масажа или што ќе го замени она здраво искрцкување - истегнување, она кога ќе напрај КРАУУУ...
НЕ МА!
 
Член од
21 јануари 2009
Мислења
8.244
Поени од реакции
8.355
@Audiofil гледам дека доста се разбираш во астрологија, можеш ли да ми препорачаш некои страници за бесплатна натална карта или барем материјали да читнам нешто.
Јас да се надоврзам, ако знае бајачка ама сигурно да помага, да ја каже.
 
Член од
1 октомври 2023
Мислења
719
Поени од реакции
2.181
Првиот знак на стареење е поместувањето на епицентарот на оргазмот во половината.
Не постои жена, ма со каква и да било натална карта, што ќе замени масажа или што ќе го замени она здраво искрцкување - истегнување, она кога ќе напрај КРАУУУ...
НЕ МА!
Bas prosli den, mrtov umoren, devojkava me tera na nekoi gluposti da odime a ja bez sloboden den dve nedeli, fizicki edvaj funkcioniram. Kako da ja otkacam, vikam tolku sum umoren ni do ebenje ne mi e, na zaebancija sekako, uvek mi e do ebenje ama budalava dojde so nekoe maslo i reshi da me masira, takva prerodba dobiv sto mislam deka zid ke probushiv od erekcija. Masaza si e masaza.:D
 
Член од
25 август 2024
Мислења
8
Поени од реакции
4


Беше то добра пица, сад чу да опочнем причу
Легла почела да глуми мртви рибу у порничу
Чекај сестро слатка, па не ради се то тако
Узео сам да одем и кренуо да облачим свој сако
Месецима ми глуми рибу сада пита ШТА? и КАКО?
Узми одгледај порниче па чеш да видиш да је лако
Среча ту сам имао неке филмове тог типа
Тресило од Рон Џереми и остала екипа
Лагано сам веќ кренуо да излазим из лошег трипа
Она почела ме штипа и пипа и вино да сипа
Веќ је престала да личи на Слободе Кип-а
Научијо је ништа дебели што вози џипа
Како би и могао кад му се од сало не види ни кита?
Зато има кинту да он нема шта да пита
И мора да буде на местима гје је он и елита
И да му док не заспи причу о 3 прасета да прочита
 

Ocajna

Domakjinka
Член од
29 јануари 2007
Мислења
1.548
Поени од реакции
2.558
Првиот знак на стареење е поместувањето на епицентарот на оргазмот во половината.
Не постои жена, ма со каква и да било натална карта, што ќе замени масажа или што ќе го замени она здраво искрцкување - истегнување, она кога ќе напрај КРАУУУ...
НЕ МА!
Сега ми е јасно зошто муж ми бара масажи нон стоп, а јас па се љутам ме мрзи.
 

831

HOATH IAIDA
Член од
8 ноември 2009
Мислења
6.794
Поени од реакции
12.177
Bas prosli den, mrtov umoren, devojkava me tera na nekoi gluposti da odime a ja bez sloboden den dve nedeli, fizicki edvaj funkcioniram. Kako da ja otkacam, vikam tolku sum umoren ni do ebenje ne mi e, na zaebancija sekako, uvek mi e do ebenje ama budalava dojde so nekoe maslo i reshi da me masira, takva prerodba dobiv sto mislam deka zid ke probushiv od erekcija. Masaza si e masaza.:D
Тоето.
Ама ретко кој го разбира. Еве ги, почнаа и натални да бараат хаха
 
Член од
25 август 2024
Мислења
8
Поени од реакции
4
Јас сум рак и овен (вода + огин во едно). Ама исто како ништо да не сум, затоа што хороскоп е глупости.
 

McLovin

Politically Incorrect
Член од
11 август 2016
Мислења
3.119
Поени од реакции
12.212
За хороскоп зборат само мажи што не пецнале ништо долго време. Ќе се спуштат на тоа ниво за да си најдат исти муабет со жените, оти некои попаметно нема шо да кажат. Види го аудиофилов везе ли везе се распали демек сеа ќе му пуштат нјудс...
 
Член од
25 август 2024
Мислења
8
Поени од реакции
4
За хороскоп зборат само мажи што не пецнале ништо долго време. Ќе се спуштат на тоа ниво за да си најдат исти муабет со жените, оти некои попаметно нема шо да кажат. Види го аудиофилов везе ли везе се распали демек сеа ќе му пуштат нјудс...
simps се викаат тие машки на англиски.

Simp (/sɪmp/ ) is an internet slang term describing someone who shows excessive sympathy and attention toward another person, typically to someone who does not reciprocate the same feelings, in pursuit of affection or a sexual relationship.[1][2] This behavior, known as simping,[3] is carried out toward a variety of targets, including celebrities,[1] politicians,[4][5] e-girls, and e-boys.[6] The term had sporadic usage until gaining traction on social media in 2019.[7]

На Википедиа ова ми искочи.
 

wot

aloof
Член од
20 мај 2008
Мислења
19.569
Поени од реакции
33.847
Ајде викам и ја на планинарење да отидам со повеќе луѓе. Ја неколку пријатели и пријателки со поголема група, и во групата една типка тазе раскината сигурно беше 40+ годинј и 95% од нас сега ја упознаа и се крстеа.

На сите им кажа дека пред 2 дена раскинала со дечкото. На сите на глава им се качи како ова било долга врска од два и пол месеци. На 10 рандом дечковци по пат им кажа истово де за рака ги фати де кај ќе оделе после/утре. Овие сите беа чао...журим ја одбегаваа.
Зашо пишувам ова тука, ниту ми кажа лично со натажен поглед дека е тазе раскината ниту ме допре. Уште повеќе, со двајца другари се симнуваме надолу и почна љубовни совети да ни бара од типот на кој да му даела шанса сеа. Дали ова значи дека сме добри момчиња????
Дефиниција за добро момче е да се помогне на дама во невоља. Тазе раскината 40ка, фит оти планинаркa - 12 момци одбиле рибаунд и веројатно ривенџ секс ако раскинала пред 2 денови. Сигурно ќе се потрудела повеќе од обично. Најтажната работа што ја прочитав оваа недела.

♫♫ Лоши момчиња, лоши момчиња што ќе направите? Што ќе направите кога ќе дојдат по ВАС? ♫♫

Bas prosli den, mrtov umoren, devojkava me tera na nekoi gluposti da odime a ja bez sloboden den dve nedeli, fizicki edvaj funkcioniram. Kako da ja otkacam, vikam tolku sum umoren ni do ebenje ne mi e, na zaebancija sekako, uvek mi e do ebenje ama budalava dojde so nekoe maslo i reshi da me masira, takva prerodba dobiv sto mislam deka zid ke probushiv od erekcija. Masaza si e masaza.:D
Никој не сака да чита за твоето пегинг искуство, ew.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom