Zenami masturbira

Ocajna

Domakjinka
Член од
29 јануари 2007
Мислења
1.705
Поени од реакции
2.786
Ај Добро утро.:kafence:
Хм....што мислиш ти? Што би можело да е причината зошто женати мастурбира? И покрај редовните односи?
Одговорот е едноставен..не и го правиш ќеифот, не и ја погодуваш точката, ин адр врдс, не постигнува оргазам со тебе.
 

пунтер

betfair trader
Член од
21 март 2011
Мислења
5.309
Поени од реакции
8.848
Zdr luge,pred edna nedela ja vidov zenami kako masturbira…i Sega sum malku zamislen zosto toa?
nie sme 10 godini vo brak i Imame seks skoro sekoj den!
Ve molam bez zafrkancii! Fala
во целиов случај гледај позитивно што не си ја нашол со некој други
 
Член од
16 јули 2021
Мислења
294
Поени од реакции
658
Што си замислен, па по форуми да те реметат, седни си напрај си муабет со неа, за добар секс си треба добра комуникација со партнер, шо сака шо нејќе неисполнети фетиши итн. Ако нешто не правиш ко шо треба и да речеме она знае дека не можеш/нејќеш, и мастурбација и помага, нишо, изненади ја со некое дилдо/вибратор, немојте да сте толку сексуално конзервативни. Во крајна сметна среќна жена среќен живот, ко што викаат Америте. Се е ок додека не ја фатиш со друг, тогаш веќе драмата и бељата се вистински, ти сега немаш проблем, ама сам си го отвараш.
 
Член од
13 јули 2024
Мислења
396
Поени од реакции
596
pomogni i u slucajot nisto strasno 21 vek ajde
 
Член од
15 мај 2018
Мислења
19
Поени од реакции
16
Ај Добро утро.:kafence:
Хм....што мислиш ти? Што би можело да е причината зошто женати мастурбира? И покрај редовните односи?
Одговорот е едноставен..не и го правиш ќеифот, не и ја погодуваш точката, ин адр врдс, не постигнува оргазам со тебе.
Ај Добро утро.:kafence:
Хм....што мислиш ти? Што би можело да е причината зошто женати мастурбира? И покрај редовните односи?
Одговорот е едноставен..не и го
во целиов случај гледај позитивно што не си ја нашол со некој други
Mozi ne se uplasi tolku oti masturbira tuku od goleminata i debelinata na dildoto :cautious:
Ko go vide ko nodje od tele, kojznaj so se mu se premota niz oci :D
nemase dildo, samo so racete
 

YuZe

Sic Semper Tyrannis
Член од
22 септември 2005
Мислења
1.580
Поени од реакции
1.667
Zdr luge,pred edna nedela ja vidov zenami kako masturbira…i Sega sum malku zamislen zosto toa?
nie sme 10 godini vo brak i Imame seks skoro sekoj den!
Ve molam bez zafrkancii! Fala
Има и тоа периоди. Не мора да значи ништо сериозно. Направи муабет отворено со неа. Најлошо што можеш да направиш е да си правиш филмови без да имаш дискусија со неа.
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
21.226
Поени од реакции
36.999
Zdr luge,pred edna nedela ja vidov zenami kako masturbira…i Sega sum malku zamislen zosto toa?
nie sme 10 godini vo brak i Imame seks skoro sekoj den!
Ve molam bez zafrkancii! Fala
...нема што да се загрижиш тоа е нормална работа и секој(а) почесто или поретко мастурбира било да се во врска, верени или брак, а тоа значи моментот е таков и било кој(а) кажува дека не го прави тоа барем еднаш месечно, скришум - лаже!

...ајде кажи ти некогаш не си мастурбирал за време на бракот? што па не би и она, не те изневери, едноставно си направи оргазам како таа сака, како што и ти си имаш дркано како сакаш!

...све е ОК, нема врска со тоа дали ти ја задоволуваш, ти може и три пати на денот да ја легнеш, таа ако и дојде пак ќе си мастурбира, брзо кратко без обврска кон друг т.е. тебе! :)
 

Ptolomej

Дрвен адвокат
Член од
7 август 2005
Мислења
1.738
Поени од реакции
986
Да не се вика Мира?
Истото сакав да го прашам :icon_lol:....он топик, нема никаква логика да се сак`лдисуваш дека мастурбирала, најнормална работа е тоа па и во брак . Ти не го прајш чакија ??
 

Kajgana Shop

На врв Bottom