Летна олимпијада - Париз 2024

Член од
27 ноември 2007
Мислења
30.681
Поени од реакции
70.941
Кумуваа судиите со смешните лични што му ги досудија на Јокиќ. Лесно е за америте, со Јокиќ кој не може да игра одбрана ради личните.
Како и да е, Добриќ ја шитна со утнатата тројка.
Не ни требаше да брзаат, по одбиената топка требаше да го трошат нападот до крај повторно. Али добро, чиста позиција имаше слепецот.
 

парва

errorhead
Член од
12 јуни 2014
Мислења
3.661
Поени од реакции
20.722
Како и да е,што и да се деси.
Срби муда до пархет,срце до плафон.

Никад не сам бија комшиски пристрасан,али капа доле срби!
Докажасте дека енбеаши не су екстратерестриал.

Има време еј.
 

Rigil

Tu te reconnaîtras
Член од
14 јуни 2015
Мислења
6.569
Поени од реакции
7.698
Ми се одмили Кари, каква препотентна кретенчина.

Браво за Србија, штета што овој меч ги исцрпи до максимум и ќе биде тешко во борбата за бронза.
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.676
Поени од реакции
43.670
Кумуваа судиите со смешните лични што му ги досудија на Јокиќ. Лесно е за америте, со Јокиќ кој не може да игра одбрана ради личните.
Како и да е, Добриќ ја шитна со утнатата тројка.
Не ни требаше да брзаат, по одбиената топка требаше да го трошат нападот до крај повторно. Али добро, чиста позиција имаше слепецот.
Kumuvase glupiot guduric sto mislese deka e On fire i sutna brza trojka u 4ta u tranzicija na plus 11, ili kolku i da bese, pa naprai 2 faula brzi. Sve sto sakaa imaa srbite, samo oni se krivi, nikoj drug.
 
Член од
19 март 2013
Мислења
2.806
Поени од реакции
4.046
Судиите ова судиите она , Србија во последна четвртина погоди една тројка така? Тука се ебаа , тоа ги одржуваше.
Требаше 20 да погодат за да ги тепаат животниве. Кари си го донесе златото шо му фали.
 
Член од
2 април 2023
Мислења
148
Поени од реакции
343
Срби муда до под, немаат за што да жалат, им требаше цел НБА ростер со црнци и судиите за да ги добијат, белците покажаа дека умот може и над генетиката.
 

Riken

the power of imagination makes us infinite
Член од
9 декември 2008
Мислења
12.473
Поени од реакции
29.854
Каков Добрич, Ембид чекори прави не ги судеа даде кош и плус техничка, Дурант тројка му судеа на Јокич фаул у пост и топка за Уса...епа колку напади гратис добија.
 
Член од
23 јуни 2015
Мислења
199
Поени од реакции
360
Братот Џејмс ако го погледнеш лошо ти судат фаул, од друга страна овие тепаат буквално судиите слепи се прават, плус огромен притисок им правеа врз судиите, на секоја одлука Џејмс плачеше, најголем плачко у историја на спортот
 
Член од
10 јули 2018
Мислења
1.380
Поени од реакции
2.199
Судиите ова судиите она , Србија во последна четвртина погоди една тројка така? Тука се ебаа , тоа ги одржуваше.
Требаше 20 да погодат за да ги тепаат животниве. Кари си го донесе златото шо му фали.
Ај бе не заебавај партали ги направија. Кари има злато веќе.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom