Фан Клуб: Вардар

Член од
18 јули 2009
Мислења
6.708
Поени од реакции
6.272
Одложи го одморот и ќе и ставиш до знаење на женска ти дека Вардар ти е пред се., Се шалам немој сериозно да ме разбереш па да си имаш проблеми
Тогаш и дадоа одмор од работа и затоа идам тој период, башка све ми е платено и веќе ништо неможам јбг :notworthy:
Автоматски споено мислење:

Зашто бе? Па подобра идеја му даде, нека вади прстенот на полувреме. Лудило ќе биде.
@Kire Ultras размисли убаво
Како воџата од Карпош :P
Фала на идеја , ама готово све е испланирано :)
 

@Fluffy_bunny

Зајко кокорајко
Член од
24 декември 2020
Мислења
1.695
Поени од реакции
2.194
Добро е. Најважно е што Струга не е во прво коло. Во натпреварувачка форма се и плус ако пројдат во Европа првото коло за нив ќе се презакаже. Така да распоредот е доста коректен.
 
Член од
14 декември 2021
Мислења
766
Поени од реакции
2.971
Еден исти тип има 5-6 трол акаунти (нема врска ни со Вардар, ни Комити) и само спама во темиве за Вардар, Пелистер и навивачки групи. Прескокни го, пошто нема модератори да ги банираат перманентно, а и нема начин да ги спречиш да прават нови акаунти и да спамаат.

Чаре е само да му одиме дома и да му ја дупнеме главата :D
Не се секирај, пикиран е шупакот, само да го начекам и му улетувам клизачи(комитско) со две нозе.
 
Член од
11 април 2023
Мислења
1.945
Поени од реакции
6.099
Тогаш и дадоа одмор од работа и затоа идам тој период, башка све ми е платено и веќе ништо неможам јбг :notworthy:
Автоматски споено мислење:


Како воџата од Карпош :P
Фала на идеја , ама готово све е испланирано :)
Ултрас што се за тебе три граници да поминеш за 5 саати да го бодриш Вардар и пак да се вратиш на одмор.Девојка ти таман нека одмори од тебе еден ден.Сигурно имаш бесно ауто рече дека бизнисот иде така да не му ја мисли ...
 
Член од
1 август 2015
Мислења
1.014
Поени од реакции
2.132
МН со мистериозна објава... Аргета, т.е. Дрога Колинска нов спонзор?
Screenshot_20240729_174816.jpg
Автоматски споено мислење:

Или спонзор или дека ќе ги мачкаме ко паштета сезонава ахахахаха
 
Член од
24 јуни 2016
Мислења
1.149
Поени од реакции
2.175
Член од
30 мај 2019
Мислења
2.011
Поени од реакции
3.660
Добар е распоредов. Може Вардар во првите две кола да биде при врвот и играчиве да влезат во некоја еуфорија и да се создаде убава атмосфера од сам старт. А добро е и што со Слога/Шкендија/Беса првите утакмици ги играме на гости.
 
Член од
13 јули 2024
Мислења
362
Поени од реакции
489
Член од
3 ноември 2009
Мислења
6.555
Поени од реакции
38.481
Ne be brat milionot na puri go potrosi pari samo za pasteta ostanaja to saka da vi kazi :rolleyes:
ХАХАХХАХАХАХХАХАХА АЈЈЈЈЈ КАЈ ТИ ТЕКНА БРАТ БРАВО ПУКНАВ ОД СМЕЕЊЕ НЕ СИ НОРМАЛЕН ЕЈЈЈЈЈ ВОЈЧЕ КИТАНОВСКИ НЕ ТИ Е РАМЕН :pos: :pos: :pos: :pos: :pos:
 
Член од
26 февруари 2011
Мислења
176
Поени од реакции
592
ke gi mackame ko pasteta uzivaj
За да ги мачкаш на паштета прво треба да имаш екипа бе мајсторе. Со овој ростер премија ќе биде у први пет да завршиме, а од мачкање противници богами сме многу далеку. Миленко нека не продава муда за бубрези...
 
Член од
13 јули 2024
Мислења
362
Поени од реакции
489
ok tvoe mislenje postuvam ke vidis na delo kako e situacija
За да ги мачкаш на паштета прво треба да имаш екипа бе мајсторе. Со овој ростер премија ќе биде у први пет да завршиме, а од мачкање противници богами сме многу далеку. Миленко нека не продава муда за бубрези...
 
Член од
25 октомври 2023
Мислења
49
Поени од реакции
280
Брера се засили солидно сезонава,ќе биде добар дуел и ако успееме да извадиме 3 бода од таму би било идеално,а после ги чекаме шурите на мегдан.Многу е битно да го отвориме првенството со добри резултати за да се ослободат играчите од притисок и да би се избегнала евентуална некоја негативна енергија и нервоза уште од сам старт (се знаеме какви сме :icon_lol: )

Аирлија нека е Вардарци,ладете ташаци уште малце и после сите во коп .Борба до крај ! :uzi:
 
Член од
1 август 2015
Мислења
1.014
Поени од реакции
2.132
Брера има неколку странци пред се од Африка и Србија, солидни за наша лига. Од наши играчи би издвоил напаѓачот Каланоски, капитенот Ѓоргиевски и довчерашниот вардарец Ристовски. Реално имаат солидна прва постава, добро покриена на сите позиции. Според мене тежок натпревар за Вардар, пред се заради моментот дека е прво коло и секако гостинскиот терен, кој пак од друга страна со солидна бројка на вардарови навивачи на ова гостување, може лесно да се елиминира оваа предност на домаќинот.

Се на се, одиме на прва победа, која и те како е важна за самодоверба и кревање на моралот.
 
Член од
11 април 2023
Мислења
1.945
Поени од реакции
6.099
Играјте ја првата со Брера нерешено,со Пандевци имаме соработка,може и 3 со 3 да биде па последната на кој одговара тој да ја добие.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom