Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

dantemkd

demon hunter
Член од
5 јануари 2013
Мислења
9.302
Поени од реакции
7.973
Значи скоро сигурно ќе се носат двајца стопери. Ако Брентвајт е тешко изводлив, Јоро под голем знак прашалник, кој би бил трета опција? Единствено ако ја решат ситуацијата за Тодибо некако.
И ја слушнав како Видук дека Тодибо ќе оди Јуве ваљда. За опција после Јоро и Брентвајт на листа беа мислам и Антони Силва од Бенфика, Бремен од Јуве, и од Спортинг Инацио така му беше името изгледа.
 
Член од
5 февруари 2009
Мислења
7.417
Поени од реакции
3.960
Значи скоро сигурно ќе се носат двајца стопери. Ако Брентвајт е тешко изводлив, Јоро под голем знак прашалник, кој би бил трета опција? Единствено ако ја решат ситуацијата за Тодибо некако.
Може да пробат некој од португалците Антонио Силва од Бенфика или Гонсало Игнацио од Спортинг.
 

Ryan Giggs

tearing you apart since 1991
Член од
27 мај 2009
Мислења
11.562
Поени од реакции
20.810
Додека двајцата ги оставиле лошите работи позади нив, се уште постојат фанови и остала багра да не потсети дека Гринвуд е она што уствари не е. Не ми се верува дека го дадовме туку така .......

Sent from my ELS-NX9 using Tapatalk
 

dantemkd

demon hunter
Член од
5 јануари 2013
Мислења
9.302
Поени од реакции
7.973

dantemkd

demon hunter
Член од
5 јануари 2013
Мислења
9.302
Поени од реакции
7.973
Нека го средат пред се средниот ред и одбраната, после нека се вратат повторно на нападот, 20 крила имаме.
1 крило имаме што сака да игра фудбал другите се хуманитарци,примадони,гејмери,мрзи,фриџет спинери, и потенцијали. :D
 
Член од
5 февруари 2009
Мислења
7.417
Поени од реакции
3.960
Нека го средат пред се средниот ред и одбраната, после нека се вратат повторно на нападот, 20 крила имаме.
Да ама од овие освен Гарначо кој е млад и Рашфорд (ако му се игра ) кој друг може да допринесе со 15+ голови и асистенции другите не верувам.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom