Со кој од познатите фаци би сакале да имате секс?

Џонтра Волта

Qué miras, bobo?
Член од
20 јули 2020
Мислења
9.616
Поени од реакции
59.793
Основец, зад школо, 5то одделение за време на голем одмор. Не му ја давал на taftacrew :pos:
Сврши ли додека го пишуваше ова? Лапачу.
А тој бетер дркаџија од вори
 

Џонтра Волта

Qué miras, bobo?
Член од
20 јули 2020
Мислења
9.616
Поени од реакции
59.793
Ела дојди и онака си ми под к_р со желба за растење да ти ја напунам устата со ванила крем и да ти ги обелам жутите заби што ги имаш.
Марче, што праиме ако сум поголем од тебе и те начекам негде низ кладилниците у Тафталиџе кај што дремеш секој ден?
 
Член од
10 мај 2022
Мислења
596
Поени од реакции
1.989
Марче, што праиме ако сум поголем од тебе и те начекам негде низ кладилниците у Тафталиџе кај што дремеш секој ден?
Марче ?????си ме утнал кепец.За брзо ќе се вратам во Скопје па јас ќе те начекам биди до тогаш спокоен.
 
Член од
22 февруари 2024
Мислења
885
Поени од реакции
2.846
А тој бетер дркаџија од вори
Многу вака силни на форум бе
Дркате цел ден по форум и се силите .
Видов што си пичка кога се извинуваше кога ти реков дека те знам и од каде фамилија
 
Член од
11 април 2023
Мислења
1.997
Поени од реакции
6.355
Многу вака силни на форум бе
Дркате цел ден по форум и се силите .
Видов што си пичка кога се извинуваше кога ти реков дека те знам и од каде фамилија
Друг пат заушка и прати го малиот на спиење.
 

Џонтра Волта

Qué miras, bobo?
Член од
20 јули 2020
Мислења
9.616
Поени од реакции
59.793
Многу вака силни на форум бе
Дркате цел ден по форум и се силите .
Видов што си пичка кога се извинуваше кога ти реков дека те знам и од каде фамилија
Нели не си Вори бе? :icon_lol:

Марче ?????си ме утнал кепец.За брзо ќе се вратам во Скопје па јас ќе те начекам биди до тогаш спокоен.
Ајде, стани од спиење и барај ме.
Не сум те утнал ја, утнат си ти од коа си роден.
 
Член од
10 мај 2022
Мислења
596
Поени од реакции
1.989
Нели не си Вори бе? :icon_lol:


Ајде, стани од спиење и барај ме.
Не сум те утнал ја, утнат си ти од коа си роден.
Мало човече последен пат ти реплицирам,кулирај си има европско гледај фудбал олабави се,ќе се видиме во четири очи ќе видиме кој е утнат.
 

Џонтра Волта

Qué miras, bobo?
Член од
20 јули 2020
Мислења
9.616
Поени од реакции
59.793
Мало човече последен пат ти реплицирам,кулирај си има европско гледај фудбал олабави се,ќе се видиме во четири очи ќе видиме кој е утнат.
Ако де, ти викам стани од спиење дека си ебач у Америка и кажи ќе се видиме, не е проблем, обожавам такви градски распаднати клошарчиња.
 
Член од
11 април 2023
Мислења
1.997
Поени од реакции
6.355
Мало човече последен пат ти реплицирам,кулирај си има европско гледај фудбал олабави се,ќе се видиме во четири очи ќе видиме кој е утнат.
Ако де, ти викам стани од спиење дека си ебач у Америка и кажи ќе се видиме, не е проблем, обожавам такви градски распаднати клошарчиња.
Викајте, па еве јас со победникот само да не се заборавите :cool:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom