Исчезнати лица

парва

errorhead
Член од
12 јуни 2014
Мислења
3.570
Поени од реакции
20.329
Кога ќе се најде убиецот да... Треба смртна казна за убиецот а не доживотна робија.
Зурла.Наброј барем едну причину зшто мислиш дека Палчо не е криф?
И зшто толко л'сно ти се пере мозак сс сумњиви подкасти? Не ми е јасно колко л'сно падаш на глупи и чудни видеа сс 17 вјус.

Зшто мислиш дека Палчо гу збори истину?
 

y2k

Член од
4 октомври 2022
Мислења
762
Поени од реакции
1.212
Добро... А доказите за убиството ќе ги почекате троа ако воопшто и ги има :icon_lol:
Како да почекаме? Нормално дека ќе почекаме да заврши судењето. Инаку ваљда си запознат дека докази се изведуваат пред суд, не на форум и пред маалска кооперација
 

The Savior

Is with me
Член од
29 јули 2021
Мислења
4.688
Поени од реакции
9.272
Nisto cudno i da nemoze da obezbedat cvrsti dokazi ama togas treba protesti i toa i staro i mlado da izleze.
Pogolem dokaz od toa da go kazes mestoto kade se zakopani dvete tela zdravje.
Автоматски споено мислење:

Инаку ваљда си запознат дека докази се изведуваат пред суд, не на форум и пред маалска кооперација
Со ова им се обраќаш на сите што изнесуваа докази на оваа тема не само на мене...
 
Последно уредено:
Член од
9 декември 2012
Мислења
864
Поени од реакции
934
Добро... А доказите за убиството ќе ги почекате троа ако воопшто и ги има :icon_lol:
Сите ги чекаме доказите. 30 дена притвор да ти дадат треба барем еден доказ да има обвинителот. Го пуштија таткото на Вања , во куќен притвор. Знаеш зашто или не си прочитал?
Автоматски споено мислење:

Се знае кој убива кај нас... На Палчо може да му судат само за градење дивоградби и јавни навреди кон политичари.
Ти живееш во дивоградба, и никому ништо.
 

Coca Cola

Пашламарка
Член од
4 јануари 2009
Мислења
920
Поени од реакции
1.506
Член од
13 април 2021
Мислења
3.253
Поени од реакции
10.890

Е вака да го влечат ама и да го млатат очекувам, па да не можеме да го познаеме по 10 дена.
Е зошто тогаш беше во бегство, ако има докази и е невин? :cautious:
 
  • Ми се допаѓа
Reactions: ovs
Член од
12 декември 2010
Мислења
10.050
Поени од реакции
10.746
типичен психопат, со цинична насмевка додека го носат.
Што очекуваш од човек што послем убиство на дете си продолжува со животот како ништо да не било лабаво се стрима
 
Член од
17 декември 2019
Мислења
1.932
Поени од реакции
3.424
Samo edno ne mi e jasno.. Zosto cekaa da pominat izborite, za da go donesat? Zosto ne go donesoa pred izborite koga mozese da bide i togas donesen?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom