FA & Capital One Cup

Член од
12 јануари 2015
Мислења
2.176
Поени од реакции
3.489
Секое мислење каде што се спомнува Јунајтед во позитивна конотација, со шанси за освојување на титула, топ 4, изедначени тимови со Сити, конкурентен тим освен 2 позиции што се очекува да се надополнат во некој Х период, треба да биде во букмарк.

А да не заборавиме дека еден биш играч е толку добар што нема тим што би бил достоен за неговите квалитети, па моментално е невработен.
 

Near

Рандом лик од соседството
Член од
26 март 2009
Мислења
4.232
Поени од реакции
6.737
Џексон со финишинг во минус..

Како ова не беше пенал бе, ниту ВАР не отиде да гледа, раката цела му беше одвоена од тело, башка цел правец на топка и смени :pos:
 
Член од
14 јули 2017
Мислења
627
Поени од реакции
1.213
маАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАнчестер унитед
 

enzo8

ファックユー
Член од
1 октомври 2023
Мислења
353
Поени од реакции
1.099
Тој газдата кога го покажаа, прав вампир, бел како сирење, ќелав, тие вампирски цвикери и одело. Прича се сама пише, буквално крвта им ја испи на Јунајтед. :D
 
Член од
14 јули 2017
Мислења
627
Поени од реакции
1.213
Срамота е воа бе да ти ебам варот посран за вакви милиметарски офсајдови шо свире, се да ви изнаебам
 

Scirea

ZARDOZ
Член од
4 август 2010
Мислења
26.695
Поени од реакции
82.108
Ноктот му беше во офсајд
 
Член од
19 март 2021
Мислења
23
Поени од реакции
180
Бруно Гомнорез :гомце:
Три гола за 20 мин им набута второлигаш, милиметар ги спаси во продолжение, зел му се курчи на голманот по дадениот пенал, овој им е капитен :tapp:
Никогаш не сум бил за Сити, но сега едвај чекам седумка да им бутнат.
 
Член од
13 август 2023
Мислења
560
Поени од реакции
1.337
Бруно Гомнорез :гомце:
Три гола за 20 мин им набута второлигаш, милиметар ги спаси во продолжение, зел му се курчи на голманот по дадениот пенал, овој им е капитен :tapp:
Никогаш не сум бил за Сити, но сега едвај чекам седумка да им бутнат.
А да и го бутнам јас на таа што ти е дома нема да е попаметно? Чарките помеѓу играчите каква врска имаат со резултат и која лига е тимот?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom