Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

Член од
14 април 2012
Мислења
31.663
Поени од реакции
63.025
Ферги тајм се претвори во Ферги тајм ама за екипата што игра против Јунајтед. Стандардно примање гол во судиско продолжение. 700 пенала направија годинава.
 

faraon

БОГ
Член од
31 јануари 2007
Мислења
18.410
Поени од реакции
22.001
Не ме интересира ни повреди ни пичке материне, без разлика како ќе заврши утакмицата, одма после утакмица би го отпуштил цел стручен штаб, а некои од играчите треба да скапат на трибина до крај на сезона.
Јас незнам ни дали се стручнаци тие во штабот ни што работа работат.Ај првата сезона на Тен Хаг имаше некој замисла некоја игра после купот паднаа како да не им се игра и си продолжија да не се замарат, срамно е . Тежок блам . Ако не се помине Ковентри очекувам откази за Тен Хаг потоа реконструкција некој нови имиња не платеници што ги зимаме на 30 години и им даваме пола милион неделно, поарно нека земат анонимоси отколку звездичќи што кур не ги боли.
 
Член од
22 ноември 2009
Мислења
1.704
Поени од реакции
2.348
Нека го угасат клубов, доста му е веќе. Убаво си направија оние у 2005та кога си го направија Јунајтед оф Манчстер
 
Член од
6 септември 2021
Мислења
233
Поени од реакции
360
На Тен Хаг ова му се случува по не знам кој пат веќе. И кај нас, а и во Ајакс вака од прва ми текнуваат неколку утакмици.

Точно дека Рашфорд изигра уште една очајна утакмица, точно и дека Хојлунд е многу слаб после повредата, ама класа тренер не смее да си дозволи толку пати во една сезона да загуби добиена утакмица. Тој треба да ги направи вистинските измени и да ја прилагоди тактиката на резултатот. Ако некој не трча, кој курац не го извади од игра?

До сега бев на два ума дали да добие уште една шанса или не, ама после брукава повеќе сум да си оди.
До Тен Хаг е нема збор да.
Земјотрес да не стресе сега ќе речеш Тен Хаг е крив.
 
Член од
29 октомври 2023
Мислења
252
Поени од реакции
338
Кај е оној брато што се смешкаше на постовите тука да го гушнам
 
Член од
22 ноември 2009
Мислења
1.704
Поени од реакции
2.348
Утре на работа само онаа бабана на рецепција може да се појави. Другово у клубов се треба да добие отказ. Доктори, тренери, кувари, играчи, менаџер се на клоци треба да лета.
 

dantemkd

demon hunter
Член од
5 јануари 2013
Мислења
8.881
Поени од реакции
7.449
Кај е оној брато што се смешкаше на постовите тука да го гушнам
Костич.

Иначе мора да има жртвено јагне од играчитe летово, мој предлог Рашфорд. :D
 
Последно уредено:

Ryan Giggs

tearing you apart since 1991
Член од
27 мај 2009
Мислења
11.493
Поени од реакции
20.507
Ништо дечки GGMU, сега у финале кој сака нека дојде има да го намачкаме на лепче како путерче !!!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom