UEFA Champions League - Season 2023/24

Кој ќе освои?


  • Вкупно гласачи
    67
  • Гласањето е завршено на .
Член од
5 март 2018
Мислења
15.250
Поени од реакции
16.825
Прати некоја слика од Дортмунд, дељми не ти пропаднаа авионските карти…
Абе тркало едно јас колку шо имам видено држави ти толку коса немаш на глата, јебао те Дортмунд тркало едно селско
 

Staufer

Вардар - Егеј - Пирин: Македонија!
Член од
17 јануари 2008
Мислења
16.237
Поени од реакции
21.550
Ова личеше на старите добри времиња. Сабицер ги извај парите. И циганиве со ќотек беа испратени. Се на се добра вечер испадна.
 
Член од
15 јануари 2020
Мислења
475
Поени од реакции
1.507
И падна газо на стеф. овај Битола или најако е сега боо
 

STEALTH

God is a DJ
Член од
25 ноември 2011
Мислења
10.647
Поени од реакции
14.498
Абе тркало едно јас колку шо имам видено држави ти толку коса немаш на глата, јебао те Дортмунд тркало едно селско
Битолската циганка низ државите:

 

Чекич

Мајкл Оливер судиски боготац
Член од
16 октомври 2007
Мислења
3.993
Поени од реакции
6.263
Абе тркало едно јас колку шо имам видено држави ти толку коса немаш на глата, јебао те Дортмунд тркало едно селско
Иззззвиниии Берта Додевска. Чолизмо Свет на Дланка, Чолизмо Диско Другар Необична Путовања.
 
Член од
5 март 2018
Мислења
15.250
Поени од реакции
16.825
Иззззвиниии Берта Додевска. Чолизмо Свет на Дланка, Чолизмо Диско Другар Необична Путовања.
Гледаш дека од пичка не те мавам, шо кур замараш на секое ?
 
Член од
28 мај 2023
Мислења
148
Поени од реакции
148
Абе тркало едно јас колку шо имам видено држави ти толку коса немаш на глата, јебао те Дортмунд тркало едно селско
Никој не рече дека немаш многу држави видено, конкретно правиме муабет за Дортмунд, бидејќи ти беше таа што рече нема да ти пропадне картата, па претпоставуваме си таму и ти бараме видео/слика да ни доловиш атмосвера. А ти се нафати да се докажуваш со рандом лик на форум кој патем абер немаш колку држави прошетал во животов. :tapp:
 
Член од
10 јули 2018
Мислења
1.254
Поени од реакции
1.929
Поголема плачипичка е како тренер дури и од времето кога он беше играч, што е тешко да се постигне. Успех е ова. Се некој друг му е крив, судија, терен, навивачи, сонце. 100 црвени изеде сезонава, а не му текнува да си стави прст на чело. Пички обични заедно со брат му.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom