Зошто сте сами?

Луси

extreme
Член од
17 септември 2008
Мислења
6.728
Поени од реакции
19.890
@Ocajna , @Луси , @Хоуп , @Artemisia Vulgaris , и сите останати дечки овде

Во ред е. Роден сум во Софија, живеам во Софија и планирам да останам во Софија. :) Но, со задоволство ќе се запознаем на кафе и торта во некоja слаткарница со секоја од вас, ако некогаш одлучите да ја посетите Софија. :)
 
Член од
30 јуни 2020
Мислења
2.858
Поени од реакции
10.605
Јас не сум сам. Лесно си наоѓам жени.
Знајш колку ми олесна од ко го прочитав ова?

А јас чуди се неколку дена, мачнина некоја, проблеми со спиењето, тоа потсвесно сум се сеќирал дали си сам или не.

Вервам и на другите овде им е така.

Супер што ни кажа, баш соодветно за темава, во срж ги годиш работите. (y)
 
Член од
20 јули 2016
Мислења
7.746
Поени од реакции
5.017
Знајш колку ми олесна од ко го прочитав ова?

А јас чуди се неколку дена, мачнина некоја, проблеми со спиењето, тоа потсвесно сум се сеќирал дали си сам или не.

Вервам и на другите овде им е така.

Супер што ни кажа, баш соодветно за темава, во срж ги годиш работите. (y)
Па да лажам? Интересна е темава ја следам. И што да пишам?
 
Член од
30 јуни 2020
Мислења
2.858
Поени од реакции
10.605
Па да лажам? Интересна е темава ја следам. И што да пишам?
Абе Трајан, темата е зошто сте сами, а не зошто НЕ сте сами.
Цар си, жими се, хахаххахахахахаха.

Оди сега во другата тема и кажи им како лесно си наоѓаш жени, кој е рецептот, ако ништо друго ќе им се најдиш и од корист ќе си. Може и некој мајтап ќе падне па и таа тема ќе ти стане интересна за следење.
 
Член од
20 јули 2016
Мислења
7.746
Поени од реакции
5.017
Абе Трајан, темата е зошто сте сами, а не зошто НЕ сте сами.
Цар си, жими се, хахаххахахахахаха.

Оди сега во другата тема и кажи им како лесно си наоѓаш жени, кој е рецептот, ако ништо друго ќе им се најдиш и од корист ќе си. Може и некој мајтап ќе падне па и таа тема ќе ти стане интересна за следење.
Лесно си ги наоѓам. Ме бива :icon_mrgr:
 
Член од
17 септември 2022
Мислења
767
Поени од реакции
1.937
А видеа на ЈТ има?
Не за друго, ја сум visual learner, па малку споро контам кога е напишано.
Za jutub ne znam ali ko za tebe imam videno na neshto hab mab beshe, ide vodoinstalater kaj ocajna domakjinka.
 

Хоуп

ümid edirəm
Член од
13 април 2012
Мислења
2.492
Поени од реакции
9.482
Ти не си нормална.
Е зошто така, јас сакам само љубов да ширам, да спојам двајца сами, видов знак, ист кинески знак па си реков ајде и добра карма да си навлечам.
Што се лутиш?
 

Ocajna

Domakjinka
Член од
29 јануари 2007
Мислења
1.434
Поени од реакции
2.420

wot

aloof
Член од
20 мај 2008
Мислења
19.541
Поени од реакции
33.749
Или кога покажуваш интерес и веќе го имаат твоето внимание, се однесуваат како ладни к..ви кон тебе
Ednas ti pisav deka samo oti si fin i si znael da “vodis” muabet ne ti garantira nicie vnimanie a nitu pak telo, vreme a najmalku vrska.

A navodno cenzuriraniot zbor ne ti go cenzurira mentalitetot i sfakjanjata i zatoa si sam. Tie dve tocki vo zborot ne go menuvaat znacenjeto i ne te isklucuvaat od vina. Sledno ne bi se iznenadil da napises kako vakvite kurvi ne se tepani i treba da bidat tepani, kako toj General koj pisuvase slicni i mnogu graficki potisnati revenge fantazii za tepanje zeni.

Za grev.

34 godini a narekuvas zeni kurvi.
Gi ima dezurni po temite, vidi koj ke me citira da ti pomogne i sfati vo koe drustvo na samci si i zosto, se nadevam ke te osvesti TOA ako ne ovoj moj komentar koj mislam deka samo ke ti dirne ego i ke mi vratis genericki vo vid na eftina samoodbrana koja preminala nekoja linija na drskost samo za da ja smetas srazmerna.

Ta
 
Член од
17 ноември 2014
Мислења
4.498
Поени од реакции
7.015
Член од
30 јуни 2020
Мислења
2.858
Поени од реакции
10.605
7 Дена одмор
Sledno ne bi se iznenadil da napises kako vakvite kurvi ne se tepani i treba da bidat tepani, kako toj General koj pisuvase slicni i mnogu graficki potisnati revenge fantazii za tepanje zeni.
Зошто ми го земаш во уста кога никој не те чепка? Сакаш пајпа да пробаш?

Упс, too late, веќе си цицал курови по тоа свингерските клубови во Холандија ебате латентното педерче ебате.

Па уште не му сметало на жена му ако тој се пуштал на туѓи жени, ниту пак нему му сметало ако некој арап или црнец му ја шмекал госпожата. Шо не се пофалиш со твоите светогледи по темиве или ганџата дотаму ти го испила мозокот шо не памтиш каде и кога си пишел глупости?

Ништо, напрај уште едно гане и само љубов лугенца. :love: :love:

ЕДИТ:
Инаку, фин дечко си ти. Скоро ништо не ти смета, да ти ја дупи некој жена ти, утре син ти педер да стани и слично. Дури и по сопствен пример ќе го насочиш да излегва на дејтој со транџи и да му го опни по потреба. Шо има толку лошо?

ЕДИТ 2:
Морално пропадната личност како тебе кога се обидува да продава мадиња за бубрези изгледа точно баш вака како што изгледаш ти во моментот.

Со лесно. :smirce:

Напиши сега како ти е мака да го читаш сето ова, пошто обично кога ќе ми ти го затнат муцето и доста ми ти е попара - баш така плачиш.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom