Фан Клуб : Баерн Минхен

  • Креатор на темата 'Никола'
  • Време на започнување

ЧЕНТО

Претседник
Член од
27 јануари 2007
Мислења
8.239
Поени од реакции
4.839
Koj e najdobar strelec u bundesligata? Kako beshe toa dolgata raka na Dortmund @Igorcemk ?
А где је Ројс???:D:D:D

748 минути без примен-Пеп и официјално се дрогира.....

Рома е уште еден одличен тест за одбраната после Сити,али мислам дека ќе ги клецнеме,ни одговараат екипи што сакаат да играат.
 

MiaSanMia

Chipolopolo
Член од
7 април 2012
Мислења
9.974
Поени од реакции
8.682
Gazenje,guzenje(divider style) :vozbud::pos:

Xabi i Lahm po dva komada :eek::vozbud:

A Reus ne e potreben,dosta se Thiago,Basti,Ribery koi se povreduvaat non stop.Nekoj sto e zdrav e potreben ako ne bide nesto od Green.
 
Член од
7 јуни 2011
Мислења
4.186
Поени од реакции
3.163
Stvarno ke bide interesno vo vtornik..Vistinski spektakl , Olimpiko rasprodaden e ..Sve si mislim 3 za 3 ke ja naredimo i taka City neka si prodolzi LE :D Ps kebapot spremen vi e ke igra u plan e za na Olimpiko ?
 

ЧЕНТО

Претседник
Член од
27 јануари 2007
Мислења
8.239
Поени од реакции
4.839
Геце конечно е 200% у Минхен и со прикажаното заслужи стартно место загарантирано,многу битен фактор е веќе,се вклопи,одлично се движи и ја разбира играта,а и се поубиствен е у напад.

Рибери со Рома го очекувам исто,денес ок покажа ко за после повреда.
 
Член од
14 март 2013
Мислења
2.875
Поени од реакции
8.678
Пред епски дуел со Рома сме, а ние сме се засекирале за Дортмунд онаму. :D

p.s. @Џони Вајсмилер шо пијаш од мене за да не ја чепкаш утакмицава в кладилница?[DOUBLEPOST=1413807003][/DOUBLEPOST]Абе без голмани останавме, и Штарке скинал конци :confused:
 
Последно уредено:
M

Mario Gómez

Гостин
Katastrofa be, ne e normalno ova vekje!

I Starke i Reina povredeni.

Thiago ke se operira utre vo Barcelona, i nash doktor ke bide vo timot.
 

STEALTH

God is a DJ
Член од
25 ноември 2011
Мислења
10.627
Поени од реакции
14.403
100% сум сигурен дека Бенатиа нема да игра, освен акоПеп намерно не го пушти ради кршење атмосфера
 

STEALTH

God is a DJ
Член од
25 ноември 2011
Мислења
10.627
Поени од реакции
14.403
Гледам ја и двујцата ќе летаат на позајмица
 

Uli Hoeneß

Präsident
Член од
6 август 2010
Мислења
13.967
Поени од реакции
25.281
100% сум сигурен дека Бенатиа нема да игра, освен акоПеп намерно не го пушти ради кршење атмосфера
Исправно ќе биде да игра, многу добро ги познава играчите на Рома, ќе знае како да се справи со Тоти и компанија. Нормално ако е спремен да игра, а мислам дека е. Единствена причина ако не го игра утре ќе биде заради навивачите на Рома да не биде исвиркуван и сл.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom