Собиранка во Охрид (впечатоци тука - слики во галерија!)

Статус
Затворена за нови мислења.

OrTacE

мангуп
Член од
28 мај 2006
Мислења
628
Поени од реакции
5
леле да бе :tapp: ама добро си избришав јас со рака :vozbud:
 

Ninja

Кајгана на око
Член од
15 мај 2005
Мислења
623
Поени од реакции
9
Неверојатно е колку сите кајганџии што ги запознав, се позитивни и весели личности. Создадоа баш таква атмосфера - позитивна и весела :).

Треба да се повтори.

:)
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
Ne vi nedostigase Garfield??
 
Член од
4 април 2006
Мислења
9.179
Поени од реакции
3.072
:pos: абе ај сликите :smir: 3 сати поминаја
 

Serpico

Сковинистратор / I'm Batman
Член од
25 јануари 2007
Мислења
11.166
Поени од реакции
691
За пола саат!!! :pos:
 

OrTacE

мангуп
Член од
28 мај 2006
Мислења
628
Поени од реакции
5
мижи да те лажам е работава:vozbud:
 

kpbKENGUR

Devil's Advocate
Член од
25 јануари 2007
Мислења
5.132
Поени од реакции
201
јас моите слики ќе ги аплоудирам утре попладне, бидејќи немам време сега(утре од сабајле сум на факс) а се 153 мега -)) ги има 187 слики вкупно! -))
 
Член од
4 април 2006
Мислења
9.179
Поени од реакции
3.072
wow :) ај ко таќа ќе ги гледаме утре
 
¯

¯\_(ツ)_/¯

Гостин
kpbKENGUR напиша:
јас моите слики ќе ги аплоудирам утре попладне, бидејќи немам време сега(утре од сабајле сум на факс) а се 153 мега -)) ги има 187 слики вкупно! -))
ај зип-зип и на мсн!!! може?
 

kpbKENGUR

Devil's Advocate
Член од
25 јануари 2007
Мислења
5.132
Поени од реакции
201
Crazy P0Y0L напиша:
ај зип-зип и на мсн!!! може?
пујол, чичко ти ченгур, да можеше да остане буден, ќе ги аплоудираше и ќе дадев линкови, ама сум преуморен од дешавките и одам да спијам сега -) трпение до утре!!
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
Лилааа, еве ме и мене да се испофалам ... редно беше а?
Абе, не дека не сме правеле и поминале низ прекрасни собиранки, ама оваа дефинитивно беше најдобра дека ми траеше најмногу ... присуствував секаде и до крај, за разлика од повеќето што се менуваа, како на смени да беа.:pos2:

Немам нешто посебно да додадам за вечерта, бидејќи горе-долу отприлика доловивте како било ... морам само да напоменам дека ќе им го простам банот на Бушав и Ѕоне прибидејќи го одржаа зборот и се избањаа на 1 Април (мислам, хелоу!!!), а и ферски неколку пати ми наместија убави лаги на кои најкултурно и без мислење си паднав ... ама ви вратив ало!!!:pos2:

Него, за првата кола што замина за Скопје сабајлето ... па не сте свесни како убаво сме си поминале на повеќечасовниот ручек покрај плажа на најпрекрасното време неколку часа после тоа ... не бев ни поспана од убаво расположение ... башка сум била газда на маса ... го тепав табла мр. викет, па келнерот ме гледаше како привилегирана и само мене ме служеше ...:pos2:

Леле луѓе, имам и јас едно милион најпрекрасни слики кои незнам како ќе ги доставам ... сега и јас ги прегледав на компјутер и се одземав од смеење ... Бушав златен, најјака манекенка си ни!!!

Туку имам обрвски кои морам сега да ги завршам, па и јас неможам да ставам слики, ама за да ви е уште потешко исчекувањето, ќе ставам тука две-три сликички ...

п.с. Геџо, фала на комплиментот дека возам подобро од Ортаче ... можеше да кажеш и од сите дека кај и да одевме јас водев, ама ај ... замисли bmw да имав, што ќе беше ... папапапа! А за тротоарот ... абре не се качив, туку ептен му се залепив!:pos2: :pos2: :pos2:

п.п.с. Мацедониан, што ти беше тоа на раскрсницата сабајлето? Абре неможам да се пресмеам на тоа ... си застанува на раскрсница и си свири и си седи ... врв беше кога видов полиција од другата страна ... срце ми застана, ќе ме умревте! :pos2: :pos2: :pos2:

п.п.п.с. Аиде сликичките фајнали ...


Табана - Урбан и Бушав занесени во серијата: Фешн ТиВи, епизода: долна облека ... :zaljuben:


Тука договорено ме зае*аа ... таман да ги сликам, се скрија демек ... а колку гласно се смееа, леле!!!:pos2:


Ете го и доказот кој прв го проба Охридското езеро ... туку, им викам јас ете колку е топло и убаво на сонцево, а тие запнале, ладно е, та ладно! Сфашта ...:pos2:
Несвести!!!

Аиде така ...

п.п.п.п.п.п.п.п.с. Абе заборавив да кажам едно најголемо БРАВО за мажиштата што ветија и дојдоа на собиранката ... златни тие!
 

ПрИтИ_гРл

Unforgivable ♥
Член од
6 јуни 2006
Мислења
2.554
Поени од реакции
21
Сликите се преубави! Се гледа дека сте си поминале феноменално! Секоја чест, па и она со езероно :pos: не сте нормални...едвај чекам да ве запознаам...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom