Собиранка во Охрид (впечатоци тука - слики во галерија!)

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
20 февруари 2007
Мислења
97
Поени од реакции
0
lele kolku mi e krivo so ne dojdov.................
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.183
Поени од реакции
34.407
И официјално, доколку сеуште не знаевте.
Сите слики што ги имате од собиранката може да ми ги пратите на marjan$kajgana.com ($ замени го со @). Немора сликите на мејл, ама може да ги upload-ирате на рапидшер и да ми пратите линк на мејлот.

Потоа, ќе ги објавам сите слики во галеријата.
Очекувајте ги за пола саат првите слики... :wink:
 

Urban_Mover

Madridista
Член од
31 октомври 2005
Мислења
2.160
Поени од реакции
125
Супер собиранка....супер забава.....секоја чест за гостопримливоста на домаќините...супер нови фацки....како и секогаш...:smir:

И во поскоро време да направиме уште една собиранка хехехехе....:helou:
 

naum_spaseski

Стружанец
Член од
25 јануари 2007
Мислења
534
Поени од реакции
2
Urban_Mover напиша:
И во поскоро време да направиме уште една собиранка хехехехе....:helou:
Добро, само каде? И чекај ти одма се фати за наредна собиранка, кога главните луге уште не се освестени од вчерашната.
 

MaRiNa`Oh

стара школа
Член од
26 март 2005
Мислења
3.484
Поени од реакции
28
Mac, тато ти даде гратис пиво?:)
 

Вампирката

Well, I tried to say there's nothing wrong with me
Член од
20 мај 2006
Мислења
3.819
Поени од реакции
95
aj slednata sobiranaka i ja ke doam vetuvam..ovaa sakav mnogu ali ne mozev poradi toa sto sum bolna :((((((( inace koa ke doam te molam fortune bidi tamu :)
 

VORTEX

Кафански човек
Член од
10 мај 2006
Мислења
673
Поени од реакции
1
Слики ќе дадете луѓе?:)
 

kpbKENGUR

Devil's Advocate
Член од
25 јануари 2007
Мислења
5.132
Поени од реакции
201
MaRiNa`Oh напиша:
Хихихихиххихиихих :D
зашто не се поздрави!!! НА ФОРУМОВ ДОЗНАВ ДЕКА СИ БИЛА!!! видов девојче таму што си седи, си викам-да е форумџика, ќе се поздравеше... ејјј.. :( ај следната собиранка! -)
 

OrTacE

мангуп
Член од
28 мај 2006
Мислења
628
Поени од реакции
5
G e G o напиша:
Томе се докажа дека е изгубен германец ... некој ден и глата ќе си ја заборајш а не апаратот,бај тхе вај даница 100 пати поубо од тебе возит, добро малце на третоар се качи ама оправдано замаглено беше стаклоно :)
хехехехе....абе гезе бе гезе нека ти кажат мацедониан и еко кој е шумахер :vozbud: :vozbud: :vozbud: те однесов тебе дома и па пред нив завршив, дури и последениот поздрав на излез од струга им го дадов:pos2:
 
Член од
4 април 2006
Мислења
9.179
Поени од реакции
3.072
OrTacE напиша:
хехехехе....абе гезе бе гезе нека ти кажат мацедониан и еко кој е шумахер :vozbud: :vozbud: :vozbud: те однесов тебе дома и па пред нив завршив, дури и последениот поздрав на излез од струга им го дадов:pos2:
:) не си нормален,и кривинана охрид како ја фати :) посебно со бришачине се изнасмеав ... 5 минути возевме со замаглени стакла убо шо ни текна да пуштиш бришачи :pos2:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom